Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Htc'den genellikle kamerası yüzünden şikayet edilmiş. Başka bir şikayete rastlamadım. Ancak z2 için ısınmasından tutun kapanmasına,kasa açıklığı bulunmasından su geçirip servisin kullanıcıya yüklemesine kadar onlarca sorun okudum. Internete çok güven olmasada bu konuda insan şüphelenmiyor değil.

Ben arkadaşıma M8 önermistim sizede öneririm. Kamera çok mühim değilse iyi bir tercih olabilir. Benide şeytan dürtüyor m8 için ama uymamaya çalışıyorum şimdilik :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefonumdaki inanilmaz stabilite, takilma problemleri ve ne yaptiysam care olmamasi sebebiyle ben de yeni bir telefona niyetlendim.

Htc one M8 fiyatinin ucuklugu sebebiyle butcemi zorluyor. Sony'nin Z serisi tasarim olarak cok kütük geliyor bana, o yuzden listeme giremiyor bile.

Bana en yakin G3 duruyor. Du bakalim. Belki 32gb G2 de alabilirim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

G3 ile de oldukça sorun yaşayıp bıkan arkadaşlarım var. Tıkanıyor kapanıp açılıyor gibi.

Yahu bir iOS olamadılar kaç yıl oldu :s

Hmmm... enteresan.

Bu arada android ile ios arasindaki stabilite acisindan temel fark android telefonlarin salt android ile degil, firma arayuzu ile gelmesi. Bu da temel android yaziliminin tokezlemesine yol aciyor. Bir sure Nexus 4 kullanmistim. Nexus serisi ekstra arayuz kullanmayan, salt android arayuzu ile gelen cihazlar. Onlarda herhangi bir kasma, tikanma, reset olayina denk gelmedim ben, ama arayuz acisindan ayni ios gibi cok sıkıcı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hat taşıma yaparken yeni  hat alan gibi tüm haklarımı kaybediyor ve 2 yıl kendimi bağlamak zorunda oluyorsam benim de alasım var. Pederi 4S'e ikna edip 5S'e geçmeli.

Gerçi 5 olsa da olur da tipik insan açgözlülüğü, uzun süre kullanacağım yalanına kendimi ikna etmemin fazla kolay olması gibi boş sebeplere pek inandırıyorum kendimi.

Estoril ya da Yas Marina bir 5C mi alsam  :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğeri daha sıkıcı değil mi :) mal alıyorsun pat iş görmüyor. Ne bilim garip, iş gördüğü için yıllardır bir kere bile farklı marka alıp cebime koyma hissi olmadı hiç çünkü benim için telefon bir oyun konsolu veya film izleme cihazı değil; Internette sorunsuz gezinti ve kamera benim için önemli. Daha genç ve heyecanlı zamanımda jb ile farklı temalar arayüzler de denedim sonuç olarak yine eski halini tercih ettim. 4 senedir henüz sıkılamadım sonuç olarak. Bir otomobil gibi sorun çıkartana dek farklı markaya geçmenin pek anlamı yok bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir arkadaş için telefon bakıyoruz. M8 ile Z2 arasında gidip geliyor fakat çoğu sitede yazan sorunlarına rağmen G3'te aklını çelmiyor değil. Kriterleri sırasıyla;

-Sorunsuzluk

-Performans

-Ses kalitesi

-Kamera

-Dayanıklılık ve tasarım

sizce hangisi daha mantıklı bu 3 telefondan. Biz baya araştırdık genel olarak ağırlık Z2'de onu M8 takip ediyor. Bir de buradan fikir almak istedim bende :)

ben olsam z2 alırdım.. ama bazı sony lerin arka kapağında cam(mika) plaka var düşerse çatlama riski çok..

ben daha geçen gün zr aldım, daha küçük ekran isterse tavsiye ederim. stabil ve pil derdi yok.

incelemeler için gsmarena web sayfasına bakın.. gün ışığı kontrast ı gibi bazı önemli değerleride var, yine kullanım test sonuçları, neyi kaç saat yapabiliyor.

firma 16 saat konuşma demiş testte 13 saat çıkmış gibi.. db cinsinden 2-3 çeşit ses test sonuçları var.. mesela 65 db altı tel almamanızı öneririm.. güçlü ses için 70 db üstü şart..

selfie ciyse sony lerde henüz adam akıllı ön kamera çıkmadı, z2 yi bilmiyorum.. yeni çıkacak c3 ve z3 bu konuda iddialı.. led flaşlı 5 mp kamera koyacaklar..c3 ün kasa bayağı büyük..

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_c3-pictures-6488.php

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben olsam z2 alırdım.. ama bazı sony lerin arka kapağında cam(mika) plaka var düşerse çatlama riski çok..

ben daha geçen gün zr aldım, daha küçük ekran isterse tavsiye ederim. stabil ve pil derdi yok.

incelemeler için gsmarena web sayfasına bakın.. gün ışığı kontrast ı gibi bazı önemli değerleride var, yine kullanım test sonuçları, neyi kaç saat yapabiliyor.

firma 16 saat konuşma demiş testte 13 saat çıkmış gibi..

selfie ciyse sony lerde henüz adam akıllı ön kamera çıkmadı, z2 yi bilmiyorum.. yeni çıkacak c3 ve z3 bu konuda iddialı.. led flaşlı 5 mp kamera koyacaklar..c3 ün kasa bayağı büyük..

Küçük ekran ne yazık ki tercihi değil kendiside biraz iri olduğu için ''kibrit kutusu taşımak istemiyorum'' der hep :D

Kamerayı öyle ayda yılda bir güzel yada özel bir şey olacakta öyle kullanır çok elzem değil heleki ön kamera 10mp olsa bile çokta önemsemez. 

Eski telefonunu satışa çıkardığı için z3 v.s bekleyeceğini sanmıyorum bu hafta içinde alabilir telefonu fakat sony daha z2'yi çıkaralı kaç ay oldu z3 gelecek.. Özellikle sony tarafında bu işin sonu yok gibi. bilgiler için teşekkür ederim hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.