Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Bu gün arkadaş bir telefon alacam nasıldır falan dedi, ne alıyorsun dedim, Galaxy ACE diye bir model göstermiş buna telefoncu.

Hepsiburada.com dan bakalım bi dedim, nesi var, nesi yok falan açtık, günün kampanyası yapmışlar bu telefonu 459 liraya veriyorlar. Özellik olarak ACE ile hemen hemen aynı gibi, çok bi eksiği, ya da çok bi fazlası varmı bilmiyorum, ama fiyat olarak uygun gibi geldi, hatta arkadaşa uyup benim bile alasım geldi :D

Bu arkadaşı nasıl bilirsiniz. Tavsiye ederseniz bende arkadaşa tavsiye edeceğim, al bu cihazı falan diyelim de çocuk telefonculardan kazık yemesin.

Hepsiburada.com da 550 tl ye satılan cihaza telefoncu 600 fiyat istemiş.

OLur öyle bak bu bulaşık makinesi HBCda 899 TL (12 taksit)

http://www.hepsiburada.com/liste/arcelik-9230-pi-3-programli-ankastre-bulasik-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtarc9230pi&categoryId=22156&navq=fh_eds%3d%25c3%259f%26categoryid%3d22156%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dmtarc9230pi%26fh_lister_pos%3d2%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252fbrand%253d%257bare7elik%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_2147483637_235604_22156%257d%26fh_refview%3dlister

Bu da arçeliği kendi linki 1173 TL (üstelik de bu kampanyalı hali) . Bayiller nakitte 1100-1050 falan diyor en fazla

http://www.arcelik.com.tr/bulasik-makineleri-yari-ankastre-9230-YI-Bulasik-Makinasi.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

OLur öyle bak bu bulaşık makinesi HBCda 899 TL (12 taksit)

http://www.hepsibura..._refview=lister

Bu da arçeliği kendi linki 1173 TL (üstelik de bu kampanyalı hali) . Bayiller nakitte 1100-1050 falan diyor en fazla

http://www.arcelik.c...k-Makinasi.html

Ama telefon hakkında yorum alsaydık, sizin htc ile olan bir ilişkiniz olduğunu biliyorum ama modeli hakkında bilgim yok. Telefon hakkında yorumunuzu alabilir miyiz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

wildfire S tabii eski bir telefon; be onun S siz düz wildfire versiyonun kullandım. Android versiyonu eski , sense sürümü eski ekranı daha küçük ve düşük çözünürlklü. Uygulama desteği bayağı zayıf olacaktır. Ben şahsen 90 TL daha fazla verip 549 TLye android 4.0 versiyonlu , sense 3.5 lu ekranı biraz daha büyük ve yüksek çözünürlüklü Desire C alırdım (zaten bizim hanıma da aldım) . Tabii wildfire S in 1-2 avantajı var. Mesela bildirim ışığı var , mesela optik trackball u var , mesela kamerasında flashı var. Ama yine de daha büyük ve iyi ekran daha üst android ve sense sürümü çok daha stabil oluşu ile Desire C alınabilir.

Fakkat orada fiyat performans şampiyonu 879 TL fiyatıyla Desire X .. O özellikler başka telefonda o fiyata bulunamaz. Oldukça yeni bir telefon 1000 TL ye çıkmıştı, şimdi o fiyata gerilemiş..

Edit: Wildfire S te optik trackball , bildirim ışığı olduğundan emin değilim olmayabilir de. Yine de ben tercih etmezdiöm

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi zaten s3'ü en sona yazdım.. çok da gönlüm yok esasında.. one x+ geldi mi Türkiye'ye? bikaç yere baktım yoktu da.. biraz daha bakayım..

Bence LG alma. yazılım ve güncelleme anlamında çok sorunludur. Hatta incelemelerde vs bile LG'nin yaptığı gibi yapacak firma değildir vs diye konuşuluyor bazen.

HTC one X çok güzel telefon ama pil konusu sıkıntılı bence. Biraz fazla kurcalarsan akşamı göremezsin. Telefon gibi kullanırsan problem olmaz. Fakat günü birlik ofis dışındasın, toplantıdasın falan zor durumda bırakabilir. One X+ gelmek üzere. Pil konsunda biraz daha iyi. Ama bu telefonların tamamı dikkatli kullanmazsan akşamı zor görür. S3'de dahil. HTC için genel olarak olumlu düşünüyorum. Ama orjinal aksesuar, kılıf, ekran filmi vs bulma konusu sıkıntılı. Bu konuda Samsung ciddi atak yaptı. Apple gibi istediğin aksesuarı bulabilirsin. One X 32gb hafızalıdır. 25gb kulllanabilirsin.

Samsung güzel telefon bence. Yeni gelen Jelly Bean güncellemesi tam oturmadı, arkasından update gelmek üzere ve güncellenecek. Pil olarak One X'in bir tık önünde. Ayrıca istersen yedek pil yanında taşıyarak kullanma imkanı var. HTC'nin pili çıkartılamıyor. Ben olsam S3 alırdım sanırım. Kasa kalitesi HTC'nin gerisindedir. Ama çok çok kötü gelmedi bana.

Bu arada iphone 5 veya 4s de düşünülebilir.

Ayrıca göreceli büyüklük faktörü sana uygun gelirse Samsung Note 2 yazılım ve donanım olarak şu anda zirvede. Ben gidip elime alıp baktım, büyük ama kullanılmaz gelmedi bana.

Son çıkan LG Nexus donaım ve yazılım olarak iyi bir cihaz. Ancak Türkiye'ye resmi olarak gelmeyen bir telefon arıza, kılıf, şarj cihazı vs konularda sıkıntı yaratabilir.

Samsung'u bilmiyorum ama HTC uluslararası garantiye sahip. Grey markettten aldığın cihazı düzgün kayıt ettirirsen (kayıt durumunu kontrol ediyorlarmış) 1 yıl (cihaza göre 2 yılda oluyor) KVK garantisi var. Yeter ki cihaz yurt dışı operatör cihazı olmasın. Sanırım Samsung'da böyle bir uygulama yapıyor.

HTC One S iyi telefondur. Ama fiyatı One X'e yakın sanırım. HTC one X+ henüz gelmedi. Bekleyeni çok . Ama önemliyse senin için biraz ara model olma durumu var. HTC Droid DNA (Deluxe) ismiyle çıkmış bir telefon var. Ekran çözünürlüğü yüksek(1920*1080), 2gb ram var ve işlemci hızlı. Ancak pili 2020 mAh ve sd kartsız 16gb geliyor. Bu iki noktanın global çıkacak dlx versiyonda düzeltileceği konuşuluyor. Çıkması 2-3 ay alabilir. Fakat One X+ bekleyenler bunu duyunca almaktan vazgeçtiler. :)

Umarım aklın daha fazla karışmıştır. :)

HTC one X plus sadece AVEAda çıkmış. Branding i falan olduğunu sanmıyorum al her yerde kullan tarzındadır.

http://www.avea.com.tr/web/Cihazlar/HTCOneXPlus

Yalın cihaz bedeli 1999 TL.

Sanki pahalı mı ne :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

HTC one X plus sadece AVEAda çıkmış. Branding i falan olduğunu sanmıyorum al her yerde kullan tarzındadır.

http://www.avea.com....lar/HTCOneXPlus

Ahahaaaaaayt... 1999 TL nedir yahu? Hala ufak tereddütlerim olmakla birlikte 4XHD alacağım herhalde.. FM Radyo sıkıntısı olmasaydı Nexus 4'ü çoktan almıştım..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://www.avea.com.tr/web/Cihazlar/HTCOneXPlus

Gereksiz pahalı. Ederi 1400-1500 olmalı aslında. Fakat resmi olarak one x de fiyat düşürmedi. Oysa muadili s3 1300-1500 civarlarında alınabiliyor. Biraz daha hızlı ve hafıza 64 gb sanıyorum. Artık üst düzey telefon alınacaksa 2gb ramli almak lazım. Yakında d

Droid DNA modelinin global versiyonu duyurulur. 2gb ram ve full HD ekran. Görüntü kalitesi çok güzel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet arkadaşlar 2 gündür kullanıyorum telefonu, tecrübelerimi yazayım..

Telefon Türkiye'ye Special Edition isimli hediyeli paketi ile gelmiş. Yurtdışında, özellikle de Avrupa'da bu paketle satılmıyor.

Paket içeriğinde ekran koruyucu jelatin, sert plastikten kılıf (telefonun arkasına takılan cinsten ve arkasında Optimus 4XHD yazıyor), 16 GB hafıza kartı, 2 adet NFC LG Tag sticker, masaüstü şarj ünitesi ve hepsinden önemlisi yedek batarya bulunuyor.

Telefon, bildiğiniz üzere 4+1 çekirdek sistemiyle çalışan Tegra 3 işlemciyi barındırıyor.

Son sürüm olarak ICS 4.0.3 işletim sistemi var. Jelly Bean güncellemesi ise pek yakında.

2 gün zarfında herhangi bir takılma filan görmedim.

TegraZone'dan yüklediğim Nvidia destekli oyunlar çok akıcı ve grafikleri harika.

Eski telefonum 3.7 inch olunca bunun 4.7 inch ekranı oldukça büyük geldi, haliyle telefon da öyle. Ama alışıyorum.

Wi-fi çekim gücü gayet iyi.

Şarjı oldukça dayanıklı. 36 saat sonunda hala % 65 şarj ve buna oyun ve bir miktar wi-fi dahil.

FM Radyo çekim gücü çok iyi değil gibi geldi. en azından Sony Xperia Neo ile karşılaştırdığımda. Radyo arayüzü de Neo'da daha iyiydi.

Yine kulaklığı da ehh idare eder seviyede. Sony kulaklıktan sonra biraz adi geldi. Ama yine de fena değil işte.

Şimdilik gözlemlerim bu kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.