Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

(Ç)alıntı olarak vericeğiz.Sonuçta telefon düştüğünde cihaz açıktı, şarjıda yeterince vardı.. Düştüğünü anladıkdan 5 dk içinde aradığımızda cihaz aramaya kapanmıştı..Bu bir teşebbüsdür , cihazı kendi zimmetine geçirme olarak adlandırabiliriz.Bu yüzden çalıntı olarak dilekçede belirteceğiz.

c3-01 gayet şık cihaz aslında mantıklı bir tercih olabilir , yanlız ya full dokunmatik yada qwerty klavyeli kullanabilir diye düşünüyorum :)

HTC ChaCha düşündüm ama tip olarak ve renk olarak düşen cihazla aynı , tek sorun bu.

Dilekçe vermenize gerek yok 0 312 232 23 23 numaralı telefonu aradığın zaman Mobil Cihaz Telekomünikasyon İşletmeliği ne telefonun İMEİ numarasını vererek ve içinde en son hangi hat varsa onun bilgilerini de vererek telefonunu iptal edebiliyorlar 

geçmiş olsun telefon önerisinde ise Nokia N8 tavsiye ederim 11 gündür kullanıyorum hoş ve pratik telefondur ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Belli olmaz sen bir sesini duyur

Sayın başbakanım. AYFON alacağım maaşıma zam mı yapın diyim. Yapar mı dersin.

Aman boşver. s3 mini de yeter. aslında s3 niyetim de vardı biraz ama herkezin elinde var. bir cazibesi yok benim için. AYFON 5 e de gücüm yetmedi. Çok para vermeden alınabilecek orta şekerli bir telefon işte. şekli şemali de düzgün. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sayın başbakanım. AYFON alacağım maaşıma zam mı yapın diyim. Yapar mı dersin. Aman boşver. s3 mini de yeter. aslında s3 niyetim de vardı biraz ama herkezin elinde var. bir cazibesi yok benim için. AYFON 5 e de gücüm yetmedi. Çok para vermeden alınabilecek orta şekerli bir telefon işte. şekli şemali de düzgün.
Hayırlı olsun güzel günlerde güzel haberler alarak kullanırsın imşallaaaaahhh :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...
Anacım desire x de mesaj yazarken zorlandı mini ile daha rahat yazdı ama sanırım biz yine iPhone alacağız herhalde. Bunda daha rahat.

Evet dediğim oldu :kıhkıh: iPhone 5 aldı :D Bakalım neler öğretecek bize :P Acayip kurcalama yeteneğine sahip

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 yıl sonra...

nerden alcaz?

Sahibinden.com İzmir'den bu şu telefondan birini alacaksın abicim garantisi bitmiş olacaktır çoğunun ama faturalı olmasına dikkat et birde tamir edilmemiş olsun.
Aldığın gibi bataryasını değiştireceksin yenisi ile onu da ben ayarlatırım sana 75 - 80 lira felandı heralde, kız arkadaşınki de bitmişti bataryayı değiştik şimdi canavar. 5 alırsan pil için acelesi olmaz bu şekilde fiyatını düşünebilirsin.

Şarjı gitmiyor denilen telefonların çoğunun pili bitik ama sahiplerinin haberi bile yok o yüzden takma :) 

5 istersen yine faturalı olacak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.