Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Yurt dışında fiyatlar bir kaç ay içinde ucuzluyor ve telefon çıkar çıkmaz almak pek mantıklı olmuyor. Türkiye'den almak daha mantıklı ( garanti, artık Apple Store olması vs ) ama bu sefer de ciddi fiyat farkı ile kala kalıyor insan...

Resmi olarak hiçbir ülkede satılan iphone fiyatları değişmeden satılır nasıl başlarsa öyle gider. Sizin dedikleriniz kayıt dışı pahalı satılıp inmesi, apple'ı bağlamaz yani :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beceri katcak olsam android alırdım. Tembellikten iphone aldık. Aynı bilgisayarda sorun çıkarmıyor, farklı bilgisayarlarda uğraştırıyor, özellikle iphone'dan bilgisayara müzik atmak ayrı zahmetli. Ortalamanın altında bilgisi olan bir kullanıcı olduğumu öngörsek bile bu iş böyle, android'lerde daha kolay bunlar bildiğim kadarıyla direkt dosyalara erişim olduğundan.

Tek bilgisayar için tasarlanmış zaten, çift'e girmen hata yani girmemen lazımdı bunu bilip. Müzik atmak en azından düzenli atmak çok kolay.

Ne bileyim mertcan apple telefon yapmadan önce Sony müzik çalarıma onun programı ile müzik atardık :) İnsan isteyince yapıyor kolaya kaçmaktan başka bişey değil bu saçma itirazlar. Hiç zor değil, bir insan bu telefonları alıp kullanıyorsa bunları zaten becerebilmeli. 

Bir çok kişi belki sende kullanımını öğreyip/okuyup yapmak istemiyordur :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resmi olarak hiçbir ülkede satılan iphone fiyatları değişmeden satılır nasıl başlarsa öyle gider. Sizin dedikleriniz kayıt dışı pahalı satılıp inmesi, apple'ı bağlamaz yani :)

Pratikten bahsediyorum kayıt dışı anlamında; Apple tabi ki bağlanmaz...  ^_^  Sonuçta ciddi bir fiyat farkı var...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çift bilgisayarın hata olduğunu düşünen birine ne diyim la ben daha. 

Peki.

Anlamamışsın Osman, İtunes tek pc ile eşleşme yaptırıyor müzik konusunda ve 2. pc'de içini siliyor bu zaten böyle. Bunu bilip 2.ye bulaşmaman gerekirdi dedim silindi demene. 

Şimdi anladın ? Kapito  ? İnito ? 

Neyse hala playlist yapamıyorsan macbook başlığında iletiver 2dk öğretelim sende rahatla.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lg G3 :yeah:

2K ekran 801AC'ye fazla geldiği için onlarca problem var yazılıp çizilenlere göre. Mantıklıda aslında,sonuçta işlemci çıktığında Full HD ekranlar yeni yeni çıkmış yada en üst seviyelerde vardı diye hatırlıyorum. Eski cpu,eski gpu ama yepyeni ekran.. Karşılanamıyor denmekte. Hatta yazılımlada çözülmesi zor ancak donanım takviyesi v.s gerekiyor diye onlarca fikir beyan edilmiş. O yüzden şu an için oldukça geri planda kaldı tercih listesinde. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2K ekran 801AC'ye fazla geldiği için onlarca problem var yazılıp çizilenlere göre. Mantıklıda aslında,sonuçta işlemci çıktığında Full HD ekranlar yeni yeni çıkmış yada en üst seviyelerde vardı diye hatırlıyorum. Eski cpu,eski gpu ama yepyeni ekran.. Karşılanamıyor denmekte. Hatta yazılımlada çözülmesi zor ancak donanım takviyesi v.s gerekiyor diye onlarca fikir beyan edilmiş. O yüzden şu an için oldukça geri planda kaldı tercih listesinde.

Ben de G3 dusunuyordum ama 32GB G2 alacak gibiyim.. G3'te cozunurluk yuksekligi kaynakli batarya problemi oldugu soyleniyor. Yeni alan bir arkadas da bataryasindan muzdarip.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de G3 dusunuyordum ama 32GB G2 alacak gibiyim.. G3'te cozunurluk yuksekligi kaynakli batarya problemi oldugu soyleniyor. Yeni alan bir arkadas da bataryasindan muzdarip.

Bende düşünmüştüm G3'ü ama gerçekten sorunlu bir telefon olduğunu öğrenmek çok zor olmadı. Hemen hemen her yerde onlarca sorun yazılmış hakkında. Sanırım bu tarz cihazlar için bilinen ve nispeten daha eski modelleri seçmek daha iyi.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.