Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Yazılımı derken neyi kasdettiğini anlayamadım Yakup abi kamerasından oldukça memnunum [emoji4]

Otomatik olarak gereksiz yere fotoğrafları kumlandırıyor, örneğin kameranı aç arkasına (önüne yani :P ) parmağını koy içinde oldukça fazla kumlanma göreceksin.

Aynısı gece çekimde karşına çıkıyor.

Ama yine de bunlar sizin beklentileriniz ile orantılı; size çok iyi gelebilir yazılımı vs. Sony otomatik olarak ayar yapmaya çalışınca batırıyor olay o aslında. Biraz karışık detayları var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik olarak gereksiz yere fotoğrafları kumlandırıyor, örneğin kameranı aç arkasına (önüne yani [emoji14] ) parmağını koy içinde oldukça fazla kumlanma göreceksin.

Aynısı gece çekimde karşına çıkıyor.

Ama yine de bunlar sizin beklentileriniz ile orantılı; size çok iyi gelebilir yazılımı vs. Sony otomatik olarak ayar yapmaya çalışınca batırıyor olay o aslında. Biraz karışık detayları var.

Evet gece çekimlerinde dediğiniz problemi yaşıyorum ama ben flaş yetersizliği veya ışık yetersizliği gibi nedenlerdendir diyerekten pek önemsemiyordum [emoji4] açıkcası bir prof makina gibi fotoğrafta çekmesini beklemiyorum yani işimi görüyor [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet gece çekimlerinde dediğiniz problemi yaşıyorum ama ben flaş yetersizliği veya ışık yetersizliği gibi nedenlerdendir diyerekten pek önemsemiyordum [emoji4] açıkcası bir prof makina gibi fotoğrafta çekmesini beklemiyorum yani işimi görüyor [emoji3]

:yeah: %100 görür, Sony bu konuda en iyi firma. (Bana göre)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok doğru evet efendim haklsınız Sony candır...ama iphone alemin kralıdır efendim...rahmetli İzmirliyi gömmüştük iphone samsung muhabetinde adını unuttum başını yemişti bu konu.... :kıhkıh:

Ben de unuttum :D  iPhone, benim gibi anlama özürleler için işte idare edin :D Diğerlerine basmıyor :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Araba aradığımız yetmiyormuş gibi birde telefon bakmaya başladık.

içişleri bakanımızın telefon ihtiyacı doğdu.

En önemli kriterlerimiz otomatik vites olsun, beyaz gri olmasın.. öhmm pardon o arabaydı...

Takılmadan donmadan uzun süre kullanabileceği bol bol KALİTELi resim çekebileceği bir telefon....

z3 ile i6 ile arasında kararsız kaldım. Her zaman bir iphone hayranlığı vardır kendisinin de z3 mantıklı geliyor bana :)

Kullanan vardır illa ki bu iki telefondan birini, yorun alalım mümkünse ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi ikisi ayrı dünya.

Sony lens iyi kamera yazılımı iyi değil.

Konu kamera ise iPhone rahat ilerde.

Sony'nin şu kumlanma olayına şahit oldum 20mp ama kötü çıkıyor. Lensine diyecek yok zaten.

i6 da 8mp o kafa mı kurcalıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.