Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

Ben bu Xperia'ya taktım. Xperia Sp yi araştırırken birde şimdi Xperia M2 Dual'i gördüm. Karşılaştırdığım zaman M2 daha özellikli görünüyor. Var mı bu ikisi arasında tavsiyesi olan, kullanan? Fiyatları neredeyse aynı. Aralarında 100 tl fark var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben bu Xperia'ya taktım. Xperia Sp yi araştırırken birde şimdi Xperia M2 Dual'i gördüm. Karşılaştırdığım zaman M2 daha özellikli görünüyor. Var mı bu ikisi arasında tavsiyesi olan, kullanan? Fiyatları neredeyse aynı. Aralarında 100 tl fark var.

Dandroid alıpta başına bela mı alcan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İphone 4 ün çıktığı ilk dönemlerde aldım ve 3 yıl a yakın jb li olarak kullandım. O dönrmlerde ve yakın dönemlerde kuzenimde 5 ve hali hazırda 5s i var zaman zaman onlarıda kullandım. Şu anda 1 senedir kullandığım LG G2 var ve şiddetle tavsiye ederim. kesinlikle apple ın kalite şıklık sadelik ve kullanım kolaylığı konusunda tartışmaya girmem o konularda kim ne derse hak veririm. Ancak eski bi iphone kullanıcısı olarak diyelirimki 5.2 inç ekranın verdiği rahatlık ve keyfi ne olursa olsun 5s dahi veremiyor. Yine şarj konusunda 3000 mah bataryanın verdiği özgürlük paha biçilemez. Ayrıca android in isteğe göre kişileştirilebilir olması ayrı bi güzellik. Samsung a karşı bi antipatim var onun için samsung kullanmıyorum ama android kullanmayı düşünenlere uygun fiyatı performansı ve şıklığı açısında G2 yi gözüm kapalı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefona custom rom atma düşüncesi ile root yapmıştım. Sürekli kilitlenmeden ve kapanmalardan kutulurum belki diye.

2 gün önce kaldırdım root'u o saatten beri ne kitlenme ne kapanma. 

Ben anlamadım bu android işini :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sonbaharda iphone 4.7 inç le gelecek piyasaya.. alabilene duyurulur..

ben oğlana 4.5 inç moto G aldım.. çok iyi, stabil ve eski google şirketi olunca açar açmaz 4.4.2 ye güncelledi,, şu sıralar 650 tl veya daha ucuz, bütçeyi aşmak istemeyenin alması gereken bir telefon..1.2 ghz 4 çekirdek, 1 gb ram, arttırılmayan 16 gb bellek..  daha büyük ekran ihtiyacı için G2 ve biraz daha derseniz G3 iyidir.

benim kafa hala lumialarda, 930 çıkacak ama  5 inç.. şöyle 4,5 inç 8 serisi bir şey çıkar mı diye bekliyorum. ele yakışanın eni 66mm yi geçmemesi gerek diye düşünüyorum.. z1 compact ı bekledim ama fiyatı uçurdular.. dışarda 1200 tl burada 1800

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.