Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Telefon Önerisi

Önerilen Mesajlar

2 dakika önce, Alperen G. yazdı:

LG G4 için iyi bir teklif gelince kendisiyle vedalaştık..
Yeni arkadaşımız LG V20.. Kamera performansı harika.. Özellikle video kısmı mükemmel

Ohooo, bu gidişte yeni LG alan tek sen kalacan :P 

Hayırlı olsun :nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ohooo, bu gidişte yeni LG alan tek sen kalacan [emoji14] 
Hayırlı olsun :nazar: 

Bana da öyle geliyor :)
Aslında bu sefer Iphone alıcam demiştim.. Ama 7s plus 128 veya 256 alacaktım.. Fiyatlar ohoooooo... Ben o paraları verirsem pamuklara sarmam lazım..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Alperen G. yazdı:

Bana da öyle geliyor :)
Aslında bu sefer Iphone alıcam demiştim.. Ama 7s plus 128 veya 256 alacaktım.. Fiyatlar ohoooooo... Ben o paraları verirsem pamuklara sarmam lazım..

Bunu boşver zaten 2017 modeli alırız :D 

https://www.focusclubtr.com/topic/13522-iphone-8i-konuşuyoruz-2017-apple-iphone/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Mi iyidir niyetin varsa düşünme al :yeah:

Benim Samsung S5 arıza çıkarmaya başlıyacak gibi... Aklımda 5S Plus var ama kötü yanı görsellik ve ekran... Onun haricinde hızı falan iyi.... DÜşünüyorum yinede..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

16 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Benim Samsung S5 arıza çıkarmaya başlıyacak gibi... Aklımda 5S Plus var ama kötü yanı görsellik ve ekran... Onun haricinde hızı falan iyi.... DÜşünüyorum yinede..

Tek şapşallığı parmak izinin arkada olması :D Görsellik ve ekranı anlamadım neyi kötü.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tek şapşallığı parmak izinin arkada olması :D Görsellik ve ekranı anlamadım neyi kötü.

Evet arkada tamişaret parmağına denk geliyo. Tema ve ekran pikseli demek istedim. Temasıo kötü ve cansız geldi. Ekranında parlaklığı hoşuma gitmedi. Yazı karakteri ince ve cansız. Geçen hafta Çinde inceledim biraz belki atladığım yerler olabilir.

En hoşuma giden ram ve işlemcisi.

Eksik yanı MIS te Türkçe destek yok. Oda önemli değil ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Evet arkada tamişaret parmağına denk geliyo. Tema ve ekran pikseli demek istedim. Temasıo kötü ve cansız geldi. Ekranında parlaklığı hoşuma gitmedi. Yazı karakteri ince ve cansız. Geçen hafta Çinde inceledim biraz belki atladığım yerler olabilir.

En hoşuma giden ram ve işlemcisi.

Eksik yanı MIS te Türkçe destek yok. Oda önemli değil ....

Abicim sen zaten ram ve işlemci farkını hissedecek durumda değilsin, çoğu işlemci her şeye yeter oldu.

Tema'yı bilemiyorum zevk sonuçta ayrıca değiştirilebilir bir şey malum arayüz bile değişiyor Anrodid'de.

Pixel konusuna katılmıyorum. Eğer amaçların arasında sanal gerçeklilik olayları yoksa ekran çözünürlüğünün çok yüksek olmasının anlamı yok aksine işlemcine ve bataryaya gereksiz yük.  386 PPI yeter.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şuanki telefonda Ram 2GB, bu cihazda 4 ya da 6 olduğunda hissederim bence. Nedense Android telefonların sorunu zaman geçtikçe kasması ve kitlenmesi. Ben senede 1 format atar oldum. Ondan MI5S te 4 ya da 6 farkederim diye düşündüm. Dediğim gibi bana temalar falan cansız geldi. Tabi o fabrika ayarındaydı.. En önemlisi F/P bence çok iyi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Teoman Saraç yazdı:

Şuanki telefonda Ram 2GB, bu cihazda 4 ya da 6 olduğunda hissederim bence. Nedense Android telefonların sorunu zaman geçtikçe kasması ve kitlenmesi. Ben senede 1 format atar oldum. Ondan MI5S te 4 ya da 6 farkederim diye düşündüm. Dediğim gibi bana temalar falan cansız geldi. Tabi o fabrika ayarındaydı.. En önemlisi F/P bence çok iyi....

2 GB ise ehhhh işte, ama Android 7 ile onu da aşacak GOOGLE; 3-4-6-8 gb olması çok fark yaratmaz. Yıllar sonra ios'a denk gelmeye başladılar ama üreticiler buna yetişemiyor hala o ayrı mesele :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 GB ise ehhhh işte, ama Android 7 ile onu da aşacak GOOGLE; 3-4-6-8 gb olması çok fark yaratmaz. Yıllar sonra ios'a denk gelmeye başladılar ama üreticiler buna yetişemiyor hala o ayrı mesele :D 

IOS un sevmediğim özelliği tekelci olup mecbur bırakması. Ama diğerince farklı şekilde bulabiliyorsun. Androidi pc gibi kullanabildiğimden aldım. Ama malesefki IOS daha iyi bir cihaz.. Ama çok pahalı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.