Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Abi Smart alınca hepsi büyük ekran geliyordu,Navi olmasa da. Sony olması yeterliydi özetle.

Doğrudur, ama navi olunca da büyük geliyordu. Yani o zaman iki kere normal büyük ekran olması :P 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • 7 ay sonra...
5 dakika önce, Kağan K. yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Bende bir adet 2013 model ford focus trend x aracım var. Yokuş kalkış desteği felan var mı diye soracaktım. Varsa benimkinde yok nasıl eklettirebilirim?

Bu konuyu okumalı ve diğer bilgi için bu kategori okunmalı. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 6 ay sonra...
5 dakika önce, Gökhan Kabas yazdı:

Merhaba arkadaşlar bende focus III trend 2012 kullanıcısıyım.Merak ettiğim bir kpnu var bemim aracımda esp var mı yok mu?bir de bu sistem açılıyor mu acaba

Donanım başlığına aldım mesajınızı, ek paket alınmadıysa yoktur. ESP yoksa öyle kolayca eklenmez. Kontağı açtığınızda bu işaret gelmiyorsa yoktur.

esc_0-600x338.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Gökhan Kabas yazdı:

Herhangi bir şey yapmama gerek var mı acaba sizi de meşgul ediyorum ama yardımcı olursanız çok sevineceğim

Ne için? Özelliği açmak için diyorsanız o hep aktif zaten. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.