Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İphone 5 ile ilgili bildiğin bişeyler varmı mesela bana sor galaxy note 2 nin donanımını komple sayayım.

Eylül gibi galaxy note 2 piyasaya düşecek ben iphone 5 ide bekliyip kıyas yapıp birini almayı düşünüyom varsa bildiğin bişeyler paylaş öğrenelim

Bunlar doğru konularda tartışıldı aslında.. oradan devam edebiliriz..

imza madde-4 :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bunlar doğru konularda tartışıldı aslında.. oradan devam edebiliriz..

imza madde-4 :)

Anayasa mübarek 1 cevap vericen ordan oraya yolla devlet dairesine çevirdin burayı :) Bu gün gideyim yarın geleyim ben bari :)

Link i atta beri aratma bari oradan cevap yaz en azından ekran boyutu ne olucak onu de bari

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anayasa mübarek 1 cevap vericen ordan oraya yolla devlet dairesine çevirdin burayı :) Bu gün gideyim yarın geleyim ben bari :)

Link i atta beri aratma bari oradan cevap yaz en azından ekran boyutu ne olucak onu de bari

Ferhat abi diyorsun ki özel hayatın yok mu?

ama sen hiç özen göstermiyorsun destek olmuyorsun, herşeyi bizden bekliyorsun :)

oluyor mu böyle... 4.0 inc

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ferhat abi diyorsun ki özel hayatın yok mu?

ama sen hiç özen göstermiyorsun destek olmuyorsun, herşeyi bizden bekliyorsun :)

oluyor mu böyle... 4.0 inc

Hııııı desene len abi işim var anlayışsızmıyız biz :) (aman sabahlar olmasın)

Haydi iyi geceler :)

ferhat tezcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4443673

Yakup beyle görüşecektim

buyrun benim

ilgili mailiniz için aramıştım, internet sitemizdeki hatalı yerleri düzenlemeleri için ilgili birime bildirdik, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz

rica ederim iyi çalışmalar.

Bakalım bu sefer tam olacak mı :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni donanım ile ilgili bulamadığım ve kafama takılan bir nokta var?

Gösterge panelindeki renkli TFT ekran tekno paket ile mi geliyor yoksa smart paket almak yeterli oluyor mu? Sadece sunroof u olmayan bir titanium alma yolunda ilerliyorum.. Gerçi ısıtmalı cam da güzel bir özellik ama.. :) :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni donanım ile ilgili bulamadığım ve kafama takılan bir nokta var?

Gösterge panelindeki renkli TFT ekran tekno paket ile mi geliyor yoksa smart paket almak yeterli oluyor mu? Sadece sunroof u olmayan bir titanium alma yolunda ilerliyorum.. Gerçi ısıtmalı cam da güzel bir özellik ama.. :) :)

Smart ve üstü

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4443673

Yakup beyle görüşecektim

buyrun benim

ilgili mailiniz için aramıştım, internet sitemizdeki hatalı yerleri düzenlemeleri için ilgili birime bildirdik, bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz

rica ederim iyi çalışmalar.

Bakalım bu sefer tam olacak mı :P

Düzenlemişler.

Aktif.Şehir.içi plus için düzenlenmiş yani silinmiş.

Jant kapağı silinmiş (trend x)

yine 1 eksik kalmış, modeller kısmında BT yok.Onu da söylemiştim..Neyse birdaha yazmaya gerek yok..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 5 hafta sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Bu yeni donanımlara ek olarak gelecek değişiklikler aşağıdaki gibidir.

• Focuslar bundan sonra SYNC ile donatılarak gelecek (titanium ile yani)
  • Focus'a My Ford Touch 8'' dokunmatik ekran Temmuz 2013'de sunulacak
  • Haziran ayında ise Elektrikli Focus yollarda olacak (Avrupa) zaten bundan sonra MFT olacak demiştik.
  • Yine Focus ile Ocak ayı ve sonrası Navigasyon seçeneği olacak ister sony ile ister sony'siz 5.0 TFT ekran ile
  • Harita sorununu türkiye ford çözmüş oldu bundan sonra ford modellerinde Navi görebileceksiniz.
  • Focus'da sunulan navi fiyatı ne olur ? Sony ile 3000 lira veya altı daha fazlası olmayacak yani uçuk kaçık olmayacakmış.

Görsel;

DSC07691.jpg

DSC07693.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Focus'un Yeni Donanım Listesi - Güncel Değişiklikler (2013 Değişiklikleri Eklendi) olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A. bu konuyu sabitledi
  • Yakup Ç. A., bu konuyu kilitledi

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.