Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Neredeyse ticarilerde bile cok baglantili sisteme gecilmisken golf gibi bir arabada bu sacma olmus.Umarim bu uc kurusluk maliyet kisma cabasi tuketiciye de yansir ozellikle Turkiyede.

Artik yollarda surekli altindakini tsi zannedip kictan kopup kaza yapan golf tdilar goruruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onu demek istemedim, koymak zorunda değilsin.

Ayrıca konu tdci ise eskisinden sessiz evet. :yeah:

Tamam işte eski tdci larda kaput keçesi olmayanlar var demekki çalmışlar zamanında :)

Kaput amartisörünü de daha ağır diye koymuyolar heralde :) işi vw-ford polemiğine çekmek ne kadar kolay :)))

:))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalmak böyle amartisör koyma diye değerlendirilirse işimiz var oradan çıkamayız..

Kim belirliyor standart'ı da çalıyorlar.. Tercih :yeah:

Dediğiniz kasa'da focus da elektrikli koltuk vardı hiçbir c sınıfında sunulmuyordu, bu adamlar çaldı mı ? yoook :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çalmak böyle amartisör koyma diye değerlendirilirse işimiz var oradan çıkamayız..

Kim belirliyor standart'ı da çalıyorlar.. Tercih :yeah:

Dediğiniz kasa'da focus da elektrikli koltuk vardı hiçbir c sınıfında sunulmuyordu, bu adamlar çaldı mı ? yoook :)

evet sırt kısmıyla oturduğunuz kısım bagımsız hareket eden elektrikli koltuklar vardı, pozisyon değiştirdikçe aralarında boşluk oluşuyordu hatırlıyorum :) Hele makyaj aynalarındaki aydınlatmanın güneşliği kapatınca kapanması için düşünülen çözüm gerçekten yüksek mühendislik sonucuydu :)))

Yakup takılıyom ya kızma :)))

Ha VW'yi Ford'a göre fiyat/kalite açısından daha beğenirim o ayrı :)))

A.Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

evet sırt kısmıyla oturduğunuz kısım bagımsız hareket eden elektrikli koltuklar vardı, pozisyon değiştirdikçe aralarında boşluk oluşuyordu hatırlıyorum :) Hele makyaj aynalarındaki aydınlatmanın güneşliği kapatınca kapanması için düşünülen çözüm gerçekten yüksek mühendislik sonucuydu :)))

Yakup takılıyom ya kızma :)))

Ha VW'yi Ford'a göre fiyat/kalite açısından daha beğenirim o ayrı :)))

Görüşlere zaten birşey demiyorum beni ilgilendirmiyor kimsenin neyi beğendiği veya savunduğu. Gördüklerimi anlatıyorum ve dediklerinize katılmıyorum.

Mühendislik hatasına girersek vw'i size soğutabilirim. Ama çok beğenen kabullenen kimse iseniz işim zorlaşır.

Bağımsız mı hareket ediyormuş ? alla alla ayrı arabalardan bahsediyoruz heralde.

Aynı aracı bende kullanıyorum öyle ayrım göremedim. Makyajlı kasa.

Ayna konusunda ise çift yönlü hareket'e sahip mekanik sistem var. bunun için mühendis olmaya gerek yok zaten :) O amaçlı tasarlandığını düşünmüyorum ;) öyle olsa idi üzerinde I/0 simgeleri olmazdı :yeah: işte size mühendis gözü :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.