Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

gri deme mert gri deme...hatta gece grisi olsa deme deme deme de lütfen...mondeo nefis deme....deeeeeeee hadii...

golf benim kanımca....çok üstünde profesyonelce düşünülmüş ve scirocconun yansımaları ile donatılmış karoser açısından sanırım...onu başka şekle sokup scirocco ya benzetmişler bunu GTI olanında bariz hissettim...sırf para için vazgeçtikleri bu yönden olabilir ama diğer yönlerden sanmıyorum mutlaka yol testlerini izlemek lazım...

Evet ............? :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gri deme mert gri deme...hatta gece grisi olsa deme deme deme de lütfen...mondeo nefis deme....deeeeeeee hadii...

golf benim kanımca....çok üstünde profesyonelce düşünülmüş ve scirocconun yansımaları ile donatılmış karoser açısından sanırım...onu başka şekle sokup scirocco ya benzetmişler bunu GTI olanında bariz hissettim...sırf para için vazgeçtikleri bu yönden olabilir ama diğer yönlerden sanmıyorum mutlaka yol testlerini izlemek lazım...

Abi Google Translate ile çevireyim bi yazdıklarını,belki normale döner :kıhkıh:

Abi çevirdim.

"Galiba Mondeo başını döndürmüş" diyo :kop:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Olacağı buydu,

Almanların biraz tabloid Autobild dergisi ilk Golf karşılaştırma testini Mercedes A180 ve BMW 1 ile yapmış.

Tasarım olarak Golf'ün gelenekleri yıkmadan şıklaşıtğını, BMW'nin artık 1 serisi ile oturmuş bir yapıya kavuştuğunu, A serisinin ise son derce ilgi çeken dışa dönük bir kimlik sergilediğini belirtmiş.

Golf'ü malzeme ve işçilik kalitesi ile Mercedes ile eşdeğer, BMW'den iyi bulmuş.

İç mekan genişliği rahatlığı açısından da ikisinden çok daha iyi olduğu sonucuna varmış, özellikle arka koltuk alanı Mercedes'te feci.

1.4TSI motor güç ve tork olarak muadillerinden üstün ve bu performansa da yansımış.

Üç araç da Almanya satışında benzer donanımda 25.000€ dolaylarında.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

< 122 PS motora sahip araçlarda torsiyon çubuğu koyma işine ne diyorsun Cem Abi ?

Bana mantıksız gelmiyor, parası az olan, ekonomi amaçlı araç edinen birisinin en sofistike şasi teknolojisi olmadan da mutlu olması mümkün. Güvenlik açısından da abartılacak bir fark yaratmayacağını düşünüyorum.

Ama bizim tayfanın bu yan tezgah ürünlerini premium diye pazarlamaya kalkışmasından çekinirim.

Golf'ü 1.4 TSI altında motorla da almam zaten, yani genelde almam da alacak olsam demek istedim.

Bu kadar "normal" ve "iyi huylu" ve "kusursuz" araç beni bozar!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A180, BMW 1 Serisi ve Golf... Bu üç araç benzer donanımla Almanya'da 25000 € ya satılıyorsa, Türkiye'de ya Mercedes, BMW çok pahalı yada Golf ucuz... :) Hele BMW de zır boş araçlarına 3-5 donanım almaya kalkın bi araba parası fark çıkıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

A180, BMW 1 Serisi ve Golf... Bu üç araç benzer donanımla Almanya'da 25000 € ya satılıyorsa, Türkiye'de ya Mercedes, BMW çok pahalı yada Golf ucuz... :) Hele BMW de zır boş araçlarına 3-5 donanım almaya kalkın bi araba parası fark çıkıyor...

Yeni Golf'ün Türkiye fiyatları konusunda bir ipucu yatıyor olabilir mi bu satırlarda... :kıhkıh:

Aslında her ikisi de hem Mercedes hem BMW pahalı, hem de Golf son aylarda ucuz idi, premiumlar birazcık inecek, Golf ise bayağı bir bindirecek gibi bir hissiyatım var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni Golf'ün Türkiye fiyatları konusunda bir ipucu yatıyor olabilir mi bu satırlarda... :kıhkıh:

Aslında her ikisi de hem Mercedes hem BMW pahalı, hem de Golf son aylarda ucuz idi, premiumlar birazcık inecek, Golf ise bayağı bir bindirecek gibi bir hissiyatım var.

Mevcut fiyatlara %5-6 civarı bir artış yaparak ilk parti yeni kasayı satacaklarını duydum... Yılbaşından sonra gelecek 2013 lerde de bir miktar daha zam olması muhtemel denilmişti.. Şahsen fiyatların aşırı yükseleceğini sanmıyorum, şu an cazip gözüken benzinli düz vites ler biraz daha fazla artar yada otomatik şanzımanlı modellerdeki artış biraz daha az olur zira şu an VW de otomatik şanzıman farkı 10 bin TL leri aşan saçmalık boyutunda :) Yeni kasanın fiyatları ile bu fark bi miktar kapatılır sanıyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.