Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Ben önünü beğenmiyorum kaput uzunluğu ile on tasarım olmamış kafa küçük vücut büyük gibi.

Aynı görüşüm makyajı Fiesta icinde geçerli. Küçük arabaya fazla sert ve geniş tasarım olmuyor. Oluyor ama bence güzel olmuyor.

Ön kısma dikkatli bakınca laz burnu gibi duruyor. Ucu aşağıda cama yakın kısım fazla yukarıda ve kalın. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gercek düşüncem bu karalamıyoruz sonuçta tasarım göreceli birsey. Focus 3 u beğenmeyen yüzlerce kişi var. Zevk sonuçta tasarım ile araba yermek veye övmek olmaz yani.

Dediğim gibi alışıla gelmiş bir araçta ufak tefek dokunuş bir yere kadar. Çakma golf gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

biraz konuyla alakasız olacak ama Dr.mert beyin paylaştığı tanıtım videosunda aracın jantları teker dönüş yönünün tersine dönüyormus gibi görünüyor ve bu benım cok hosuma gidiyor,bunu nasıl yapıyorlar bir jant özelliğimidir?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dikkat edıyorum bazı araclarda bir cok açıda bu görüntü var,bazen öyle ki jant kapaklıymıs da geriye dönüyormus gibi gözüküyor ve mükemmel bi görüntü olusuyor,bu görüntüyü ben focus de yaratabılır mıyım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çıplak gözle canlı görmeden karar vermeyelim, ayrıca herkeş övüyor diye bizim de karalamamız gerekmiyor.

Belli şartlar altında almak isteyeceğim bir araç karalamak değil yani. Ayrıca Focus sedan ve hb için ikisinin de arkasını beğenmiyorum. Özellikle sedan eski Mondeo'lardan çakma gibi duruyor. Hb de ürün gamında çizgiyi korumak için Fiesta ayarın ve sınıfında kalmış. Arabayı Fiesta sananlar bie çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dikkat edıyorum bazı araclarda bir cok açıda bu görüntü var,bazen öyle ki jant kapaklıymıs da geriye dönüyormus gibi gözüküyor ve mükemmel bi görüntü olusuyor,bu görüntüyü ben focus de yaratabılır mıyım

Özcan bu aracın bir özelliği değil film çekiminde ortaya çıkan bir optik illüzyon, film görüntü frekansı bir tür stroboskopik (hani diskolarda güçlü beyaz ışık vardır ya hareketi kesik kesik gösteren) etki ile tekerleğin dönüş hızına göre aynı veya ters yönde farklı görsel dönüş yanılsamalarına neden olabiliyor. Yani aracına yaptıramazsın ama filmini çektirirsen doğru ışık ve hız şartlarında filmde izleyebilirsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ön kısma dikkatli bakınca laz burnu gibi duruyor. Ucu aşağıda cama yakın kısım fazla yukarıda ve kalın. :kıhkıh:

Belli şartlar altında almak isteyeceğim bir araç karalamak değil yani.

Doğrusu burada ya lazlara ya da Golf'e haksızlık ediliyor... :kıhkıh:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrusu burada ya lazlara ya da Golf'e haksızlık ediliyor...

Valla ben gördüğümü söylüyorum. :) Demek istediğim Focus'u da mükemmel buluyor değilim. Bazı tasarımlar gözüme bitmemiş veya geçiştirilmiş geliyor. Hiç olmazsa bazı bölümleri. Göz daha fazlasını arıyor veya eksik parçayı yakalıyor. Bir tarafındaki uslup ve dil diğer bölümde devam etmiyor.....vs...vs...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O görüntüyü ancak zenci olursan ve araban escalade olursa yaratabilirsin..... :kıhkıh: gansta rapcilerin arabasıdır o....

http://www.youtube.com/watch?v=vIMxDkdOSmA

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim bu araçla ilgili canımı sıkan şey 122 PS motor gücünün altındaki Golf'lerde bağımsız süspansiyon kullanmayacak olmaları :angry:

Dış görünüşü bir yere kadar önemli.

Yaşam alanı daha önemli.Sırf bu yüzden F III düşünmüyorum (ön konsol beni boğuyor resmen).

Öte yandan da Yeni Mondeo'un Aston Martin tarzına bayıldım.

Neyse ki vakit bol :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

gri deme mert gri deme...hatta gece grisi olsa deme deme deme de lütfen...mondeo nefis deme....deeeeeeee hadii...

golf benim kanımca....çok üstünde profesyonelce düşünülmüş ve scirocconun yansımaları ile donatılmış karoser açısından sanırım...onu başka şekle sokup scirocco ya benzetmişler bunu GTI olanında bariz hissettim...sırf para için vazgeçtikleri bu yönden olabilir ama diğer yönlerden sanmıyorum mutlaka yol testlerini izlemek lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O görüntüyü ancak zenci olursan ve araban escalade olursa yaratabilirsin..... gansta rapcilerin arabasıdır o....

O tür göbeği dönen jantlar var. Rapçiler kullanıyor arabalarında. Fuarlarda modifiyeciler sergiliyor. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.