Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Böylesi mantıklıdır ama donanım düzeyi ile sunulması ayrı bir olay.Rakiplerinde var olan şeyi müşterinin beklemesi çok normal..

Tıpkı bizim navigasyon ve otomatik beklememiz gibi.

Evet ben fabrikadan ne çıkıyorsa her yerde aynı olmasını isterim tabii....Genel tüketici beklentisi bu ama usul böyleyse yapacak pek bir şeyde kalmıyor haliyle....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet ben fabrikadan ne çıkıyorsa her yerde aynı olmasını isterim tabii....Genel tüketici beklentisi bu ama usul böyleyse yapacak pek bir şeyde kalmıyor haliyle....

Misal ben kışlık yerde yaşamıyorum ama envai çeşit kışlık donanım arabamda var, niye isteyeyim ki ?

Önemli olan her detayları opsiyon sunmak, standartlar bir olsun yeterli.. Yani luzumsuz yere dolu araba almak saçma, antalya'da ısıtmalı cam,ısıtmalı koltuk gibi şeyleri kullanamamak gibi.. Fuzuli ödüyorsun ve sisteme yük veriyorsun oyuncak artarsa sorun riski artar.

Ama rusya'da bunlar en alt'dan beri standart olur, ülkere göre düzen; hem koşul hem ülke tercihleri ile alakalı bu çok normal bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kışlık donanım gereksiz ama xenon highline da olmalı. Zaten enayi parası istiyorsun bari donanımı çalma. Almak nasip olmayacak bu Golf'ü, kazıklandığını bile bile alamam herhalde. Midline fena değil ama yağmur,ışık sensörü olmalıydı. Highline'da kesinti yapınca fark olsun diye yukarı kaydırmışlar donanımı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

size ne kardeşim adam öle yapmış almayın onlar size touchlı sonyli focusu gösterdiniz abidik gubidik ses sistemli focusu dayadınız millete dedilermi... :kıhkıh:

Onlara ban ama doğuş ta kazığın boyutu hep biraz daha büyük oluyor. :) Terbiyesiz satıcılarına ve satış politikalarına gıcığız. Var mı ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye'de bu fiyatlar normal. Vw'nin Türk insanının gözündeki marka değeri olması gerekenin en az 2-3 katı bence. Vw deyince akan sular duruyorsa insanlar herhangi bir aracın ikinci elini alacaklarına kira öder gibi Vw alıyorlar.

Şimdi sayın admin'im kızıcak da orta bütçeli alıcılar için Vw araba pazarının Iphone'u. Tr'de insanların gözü kapalı alacak kadar güvendikleri bir marka.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hatırlanırsa ilk tanıtımda 1.2 tsi 105 bg olmayacak denmişti hatta ben quizde sormuştum..Fakat almanyaya bakarsan 1.2 tsi 105 bg var.. zaten olmaması da düşünülemezdi. Midline plus ile 40 civarına alınırsa süper olur..

Türkiye donaımında XDS, yokuş kalkış destek sistemi ,elektromekanik park freni, fren enerjisi geri kazanımı ve start stop sistemi standart (tabii şimdiki dizellerde ..benzinlilerde değişir mi bilmem)..Hani öyle gene kısmışlar falan çok da mantıklı bir argüman değil. Xenondu adaptif şasi kontrolü falan siparişle gelir eminim..

Türkiye donanımında sürücü yorgunluk tesbit sistemi standart. Bora şeker kırmızı focusu satıp tornado kırmızı golf alır artık bi ara bayağı hevesliydi bu özellik için....

Bir de tüm versiyonlarda gündüz farı var..Bu LED mi yoksa eskisindeki alt donanımlardaki gibi kandil mumu tarzında halojen mi? Mantığım bana almanya koysa bile doğuşun alt donanıma LED gündüz farı koymayacağını fakat ama highline a da kandil mumu koymayacağını söylüyor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.