Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Bu gördüğümüz his ve kalite maalesef en üst donanımda oluyor. Standart bir aracın içine oturduğumda çüş bu mu yani kaliteli denen araba hemde bu fiyata oluyorum. :)

Bir de içinde birkaç parça değiştirmeseler zaten tüketici açısından ön arka farlar hariç değişmiş hiç birşey kalmıyor. Bire bir aynı araba olur. Bu bile yeni değil makyajlı gibi duruyor bence.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

iyide focus 3 te focus 1 cizgisinden uzaklaştı diye veryansın etmedikmi...sırt cizgisindeki farları hala özlüyorum ben...focus 3 keşke f1 ve f2 nin ortası olsaydı daha çok begeni kapsardı hala eşim f2 yi begenirken f3 ten nefret ediyor...

Golf e gelince diğer arabaları eşime gösterip mıymıy yaparken golfü gösterdiğimde anlattığım hiçbirşeyi dinlemeden gidip içine oturduğu tek araba bunda kadınların beyninde bir uyarı merkezi var sanırım hiçbir sorgu sual aramadan bu araba onlara hitap ediyor...neyse zaten politbüro üyelerinin kapsamlı bir değişikliğe gitmeyeceği belliydi...golf 5 ve golf 6 ile çiftleştirip ortaya sinirli agresif bir bakışlı golf 7 çıkmış...alanada hayırlısı olsun...diyelim...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Buna makyaj diyeni Allah taş eder :D

1) Platform tamamen farklı

2) Dingil mesafesi uzamış focus ile aynı olmuş

3) Şaside güçlendirilmiş çelik kullanılarak yaklaşık 100 kg ağırlık kaybı olmuş.

4) Yükseklik azalmış, genişlik ve uzunluk artmış daha bir yayılmış araba .

5) Focus gibi sürücüyü saran kokpit dizaynı kullanılmış (focus gibi buna da dar bunaltıcı kasvetli vs denecek)

Bu tamamen yeni olduğunu gösteriyor.

Ancak sıkıcı heyecansız geleneklerine bağlı kalarak önceki kasalara 4, 5,6 benzetilmiş.İç mekanda zaten değişiklik beklenmiyordu

Tamamen yeni oyuncaklar var. XDS standart olmuş.

V

e en önemlisi giriş seviye makine güncel modelin giriş seviyesinden daha ucuz olacak.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yaniliyorsunuz bunu basit bir makyaj gibi görmek ne büyük hata. Bu arada best seller golfe fordun cevabı makyajlı fiestyi vermek oldu ama forum atlamış nasıl ford forumuysak. Şimdi otobusteyim ışte veririm

6 eylül'de tanıtımı yapılacak :yeah: demiştik, canlı fotolar lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

YENİ GOLF 7 TEKNİK DETAYLAR

MOTORLAR VE YAKIT TÜKETİMLERİ

Yakıt Deposu 50 lt.

1.2 litre TSI 85 PS / 5 ileri manuel 5.9-4.2-4.9 l/100km tüketim ve 113 gr / km CO2 emisyonu.

1.4 litre TSI 140 PS silindir kapatma özelliği var / 6 ileri manuel 6.6-4.5-5.3 l/100 km tüketim ve 112 gr / km CO2 emisyonu. 7 ileri dsg 6.1-4.4-5.0l/100 km.

1.6 litre 105 PS TDI / 5 ileri manuel 4.6-3.3-3.8 l/100km tüketim ve 99 gr / km CO2 emisyonu. 7 ileri dsg 4.6-3.5-3.9l/100 km.

2.0 litre 150 PS TDI / 6 ileri manuel 5.0-3.6-4.1 l/100km tüketim ve 106 gr / km CO2 emisyonu. 6 ileri dsg 5.2-4.0-4.4l/100 km.

Ayrıca 85 g / km CO2 emisyonu olan ve 3.2 l/100km tüketim sunan BlueMotion versiyonu olacak.

AĞIRLIKLAR VE HIZLANMALAR

1.2 TSI 85 hp 1200 kg , 12 sn 0-100, 180 km maksimum hız.

1.4 TSI 140 hp 1270 kg, 8.4 sn 0-100, 212 km maksimum hız.

1.6 TDI 105 hp 1300 kg, 10.7 sn 0-100 , 192 km maksimum hız.

2.0 TDI 150 hp 1354 kg, 8.6 sn 0-100, 216 km maksimum hız.

Araçta en çok öne çıkan fark, ciddi anlamda hafifletilmiş olması. Bu fark tüketim ve performansa olumlu anlamda yansımış bulunmaktadır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.