Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Golf Mk.7, 4 Eylül 2012'de Berlin'de Tanıtılıyor ! (İlk Mesaja Fotolar Eklendi)

Dr.Mert

Önerilen Mesajlar

Yakup ben zaten focusu sevmesem bir focus sahibi olmayı istemesem bu foruma girmezdim. Ben vwturk forumuna en az 10 yıldır üyeyim ama son 5 yıldır hiç girmiyorum. Hani golf en en iyi focus kötü demeye falan çalışmıyorum. İkisinin de çok iyi olduğuna eminim olaslıkla golf geldiğinde alman ve ingiliz kamuoyunda biraz daha iyi sayılacaktır, farkın da aşırı olduğunu sanmam.. dediğin gibi Forddan süspansiyoncu transfer etmeleri en son Focus ST yi yapan Jost Capitoyu transfer etmeleri falan focustan ne kadar etkeilendiklerini gösteriri.

Fakat ben golfün tek kelime ile silinmesine itiraz ediyorum.Almayız muhtemelen ama hakkı teslim edilmeli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kötü araba değil, Türkiye'de tadını kaçırdılar sanırım. Bu dergilerde falan yapılanda çok antipatik oluyor. Her yerde bir numara, ölüsü bile yeni çıkan araçlarla başa baş falan. DSG ninde problemli olduğuna inanıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tevfik ve CemBo da bekliyor olabilir :D

Sadece Türkiyede değil İngilizler de donanımı düşük diyordu. Dün AE 1 serisi V40 ve golf karşılaştırmış. Golf sonuncu ve en önemli sebebi düşük donanım. Bence bu sefer Fordun focus 3 te yaptığı hamleyi yapacak ve donanımı iyileştirecekler . Bu da fiyat etiketi olarak bize dönecek.

Donanımla birilerini zengin etmeye gerek yok bana baz donanım (esp, klima, Cd çalar , 4 cam otomatik, UKlı merkezi kilit) yeter.

Klimasız gelebilir dikkat :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaw benim hikayemi başlık olarak actım..

Savunacak hiçbir yani yoktu. Otomobil sohbetlerinde var eski konu. Vw klasiği diye...

Ayrıca klimanın da savunacak tarafı bence.. Topu topu 100 adet felan gelmişti.. Saçmalık bastan aşağı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gelmez abisi.

O ÖTV indirimi döneminde firmaların talebe yetişemediği başka ülkelerden çektikleri araçlardandı. O dönem kapandı.

O zaman dikkat et tavanı sarkmasın vw lerin sevdikleri bir arızadır.

2007 jetta

bncwr.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 4 hafta sonra...

İçinden bir görüntü.

Oldukça zengin bir donanımla gelecek araç.

VW'de neyi seviyorum biliyor musunuz ?

Arabanın her noktasını kişiselleştirebiliyorsunuz.Yeter ki paradan haber edin.

chwww.png

Her marka öyle az çok , paran varsa alırsın herseyi. Golf Türkiye'de herseyi sunulan araba degildi ki ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup kastım şu idi;

Git bir VW bayisine ve Golf almak istediğini söyle.3-4 sayfa dolusu aksesuar listesi sunuyorlar.

Ses sisteminden,koltuk derisinin rengine,adaptif şasi kontrolünden,yarım boy stepneye kadar ne istersen alabilirsin.

Bunu her marka sunmuyor !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu saydığın şeyler herşey değil ki abicim.

Ses sistemi standart'ı iyi değil ve pahalı bir opsiyon mevcut.Atıyorum ford zaten sana sony veriyor fahiş fiyatı yok.

Koltuk derisi rengi konusunda bilgim yok varsa iyi ama çok elzem bişey değil

Adaptif şasi zaten her arabada yok ki.Gerekliliği testlerde çürütülmüş en azından bu sınıfta.

Yarım boy stepne seçeneği ? zaten bir çok araçta mini boy, tamir kiti sunması önemli olabilir ama dediğimiz gibi bunlar çok uc noktalar sonuç olarak tek tek bir seçenek yok, yine Kalıp olarak alıyorsun, comfort , x fort, highfort..

Arabanın her noktasını kişiselleştirebiliyorsunuz.Yeter ki paradan haber edin.

Ben bu cümle için dedim :yeah: Opsiyon sunmak ayrı bu arada.Her detayı sen belirleyemiyorsun.3-4 sayfa aksesurlık bir araç alırken dikkat etmek lazım 2 kat para ödememek için :yeah: hah bir de 4-5 ay vakit

Buarada Her firmanın anlayışı farklı şuan titanium üstüne alınabilen her detay buradaki opsiyon anlamına geliyor..

X

Tekno

Smart gibi

bunlar donanım değil hepsi opsiyon

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.