Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aktif sehir içi güvenlik sistemini standart iken opsiyon yapmışlar zaten parkta olan ozellikleri plus paket adı altında satmaya başlıcaklar ve aktif güvenlik zımbırtısını eklemişler eskiden park 700 800 lira gibiydi yanlış hatırlamıyorsam şimdi mutlaka fiyatta artış olur ben alıcak olsam alırım ama yinede şaçma bir yol çizmişler ha bu arada yıl olmuş 2012 hala elektrikli katlanır ayna titanium da bile opsiyonel :D

cihan plus olarak 1 aydır satıs yapıyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İşte son zamanlarda pek ilgilenmediğim için bilmiyordum daha yeni eklenmiş zannetim ama öğrenmiş olduk

Yakup ben standart zannedıyordum. O zaman yıl olmuş 2011 yeni kasa çıkarmışsın hala titanium da standart yapmamışsın :D

Cihan Buğdaycı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir daha asla ford almayacağım, daha 1 sene olmuş tit. x paketi çıkaralı (yeni kasa için konuşuyorum)şimdi ne diye donanım eklemeye çalışıyorsun, madem böyle bir şey yapacaktın başta neden yapmadın bir çuval para sayacaksın en üst donanımını alabilmek için ondan sonra neymiş yok donanım yükselecekmişte cart curt ford helal etmıyorum sana ödediğim parayı, böyle aptalca bir düşünce olmaz bütün F3 tit. xp aracı olan arkadaşlar atın araçları çöpe :):smiley2k:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almanya'dan bir arkadaş 4 ay sonunda sipariş verdiği Focus'una kavuştu, ilk fotoğrafını paylaşmış (Ayfon kötü çekiyor :kıhkıh: ), ben de güzelliğinden etkilenip buraya koyuyorum.

Aynı zamanda sipariş üzerine ne tür değişikliklerin fabrika-bayi ekseninde yapılabildiğini gösteriyor. Maliyet de € 33.500 dolaylarında, hani oralarda ucuz diyenlere duyurulur.

dirk_sfocus.jpg

Bireysel stil paketi kapsamına ön - arka spoyler, marşpiyeller ve arka diffüzör, kırmızı kaliper kapakları var. 1.6 EB 182 PS motor. Ayrıca deri koltuk, aktif park sistemi, bi-xenon farlar, sony navigasyon ve premium ses sistemi, geri görüş kamerası, tavan çıtaları, 19" jantlar ve 235/35-19 lastikler, H&R coilover ayarlı süspansiyon sistemi (önler 50 arkalar 40 mm düşürülmüş), özel egzost sistemi falan var.

Ve hepsi bayi tesliminden önce halledilmiş. Beklemeye değmiş doğrusu, çok şık duruyor. :nazar:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Hayırlı olsun siteye eklendi yardımcı sistemler

http://www.ford.com.tr/otomobiller/focus/guvenlik-ve-surucu-destek-teknolojileri

Sürücü Destek Bölümü

Fiyat ve Paket ismi yok sadece açıklama eklenmiş..Pazartesinden itibaren olur sanırım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar herkese, focus almak üzereyim araştırırken forumu buldum ve hoşbuldum :)

alacağım araç hb titanium powershift. sony olayı ilgimi çekti,sony standartmı oluyor yoksa paketlemi gelicek anlayamadım, eğer paket ise paketlerin ücreti bellimi? pazartesi kaporayı yatırıcam o yüzden biraz acele :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Selamlar herkese, focus almak üzereyim araştırırken forumu buldum ve hoşbuldum :)

alacağım araç hb titanium powershift. sony olayı ilgimi çekti,sony standartmı oluyor yoksa paketlemi gelicek anlayamadım, eğer paket ise paketlerin ücreti bellimi? pazartesi kaporayı yatırıcam o yüzden biraz acele :)

Üyelik ekranındaki uyarıları dikkate almanızda bizim ilk önceliğimizdir.. (Profil bilgileri tamamlanmalıdır)

Açıklamalar ne ise onları aktardık yani standart değil paket, paket fiyatı belli değil..Yakında hepsi belli olur..Eğer ihtiyacınız varsa bekleyin yoksa beklemeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yanlış hatırlamıyorsam 1.0L Ecoboostta powershift olmayacak yazıyordu, bu reklama göre olacağını söyleyebilirmiyiz? yarın 1.6 için kapora yatırıcam ama olucaksa beklerim.

Yok kardeşim reklam karışık özellikleri gösteriyor..1.0 başlıklarını inceleyebilirsin.. 6 ileri manuel olacak 125 ps..

Otomatik 1.0 şuan yok..1 yıl içinde de olmaz :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok kardeşim reklam karışık özellikleri gösteriyor..1.0 başlıklarını inceleyebilirsin.. 6 ileri manuel olacak 125 ps..

Otomatik 1.0 şuan yok..1 yıl içinde de olmaz :yeah:

pff bu devirde 1.6 atmosferik araç almak hiç içime sinmiyor. bu otosanın marifetimi yoksa üretimdemi yok

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.