Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

bunun ecoboost 160 ps SW civa grisini satmıstım.hakkaten aşık olunacak araba.külkahverengi farklı asil duruyr.163 ps powershıftler geldimi bu arada?

geldi .. geldi... bu öyle işte. diğer resimdeki galaxy'de yeni seviye 163 beygirlik versiyon.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yediremedik yani :kıhkıh: ... pIFFFF

işin şakası bir yana (seni bilmem ama...) ben çok ciddi ciddi baktım bu arabaya. kullandığım grand c-max biraz daha yaşlı olsaydı .... neyse. araba yaşlansın o zaman bakacağız artık.

Hocam ben zaten SW arabayı severim. Eminim biliyorsundur ama bu çok büyük gerçekten ya. O boyutta bir şey almak isteyince seçenekler o kadar çok artıyorki..

Yukarıdakiler olmazsa fusion falan alırım belki. Açıkcası oynayabilecek bir araba almayı düşünüyorum bu sefer.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat etiketini görünce zaten gözler faltaşı gibi açılıyor.. :kıhkıh:

bu kuzu 2,0tdci - powershift - selective, üzerinde fazladan metalik,elek.sunroof ve tekno paket var. yani bedeli (kasko hariç/anahtar teslim) 120k.

tekno pakette --> sollama/kör nokta uyarı sistemi ve yeni seviye adaptif cruise olduğunu düşünürsek (bence) fiyatı gayet iyi. bu sınıfta yüzünü yere getirmeyecek,keyifli bir araç aranıyorsa ödenen bedelin karşılığını gayet rahat alıyorsunuz diyebilirim. (235/45/18 alaşım jantlar'da hediyesi) :aman:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yukarda bahsi geçen Mondeo 100-120bin TL bandında mıdır?

Hani bu paraya A4 veya C180 düşünmeden aklıma geliyor da.

Onlar aynı sınıfta değilki. Her ikiside compact sınıfın araçları. Mondeonun karşılığı A6 ya da E classe.. Ki ikisinden de daha iri aslında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu kuzu 2,0tdci - powershift - selective, üzerinde fazladan metalik,elek.sunroof ve tekno paket var. yani bedeli (kasko hariç/anahtar teslim) 120k.

tekno pakette --> sollama/kör nokta uyarı sistemi ve yeni seviye adaptif cruise olduğunu düşünürsek (bence) fiyatı gayet iyi. bu sınıfta yüzünü yere getirmeyecek,keyifli bir araç aranıyorsa ödenen bedelin karşılığını gayet rahat alıyorsunuz diyebilirim. (235/45/18 alaşım jantlar'da hediyesi) :kıhkıh:

Herhangibir ford'a (modeli ve donanımı ne olursa olsun) 120 bin lira verdiğim gün beni kolumdan tutup Bakırköye yatırabilirsiniz. :aman:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız bir kötü tarafı var..Kasa sonu..Gelecek sene bu zaman muhtemelen yeni bir mondeo satılıyor olacak ve o çok daha şekilli ?

Son olarak otosanla ilgili bir noktayı söyelemeden geçemeyeceğim. websitesindeki konfigüratörde mondeo HB var ama aşağıdaki alınabili versiyonlar sadece sedan ve SW ...Oraya bir sedan resmi koymalıydılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.