Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Focus'a Donanım Ekleniyor Ve Opsiyonlar Değişiyor (Haziran Üretimleri)

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Herhangibir ford'a (modeli ve donanımı ne olursa olsun) 120 bin lira verdiğim gün beni kolumdan tutup Bakırköye yatırabilirsiniz. :kıhkıh:

gene "ne kadar ekmek,o kadar köfte" noktasına geri döndük işte ... seni bilmem de hatunun beni anamdan doğduğuma pişman etmeyeceğini bilsem buna plakayı asardım da,affetmez ... lime-lime eder. imza:özenle karısından tırsan adam
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide benim ford almama neden olan şey zaten az paraya çok köfte veriyor olmasıydı. Şimdi köftenin içine az birşey kaşar koydu diye fiyatı iki katına çıkartmaya çalışıyor.. Ben kuru ekmek soğan ve az birşey kırmızı şaraba razıyım...Eh birde yanında kuru olursa oooh.. Değmeyin keyfime.. :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide benim ford almama neden olan şey zaten az paraya çok köfte veriyor olmasıydı. .. :kıhkıh:

aslında gene veriyor da ... vergi sistemi. bu arabanın yurt dışı fiyatını benden daha iyi biliyorsun. laf aramızda kalsın ben bakmıyorum,sinirleniyorum .. başıma ağrılar giriyor. yoksa ford ekmeğin içine aslında sağlam köfte dolduruyor ...

edit: dayanamadım ... configurator'den girip baktım. arabanın yurt dışı fiyatı 31,770sterlin (93,403TL) ... bak gene başım ağrımaya başladı.

Kaan Yagizer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yalnız bir kötü tarafı var..Kasa sonu..Gelecek sene bu zaman muhtemelen yeni bir mondeo satılıyor olacak ve o çok daha şekilli ?

Son olarak otosanla ilgili bir noktayı söyelemeden geçemeyeceğim. websitesindeki konfigüratörde mondeo HB var ama aşağıdaki alınabili versiyonlar sadece sedan ve SW ...Oraya bir sedan resmi koymalıydılar..

Yeni kasa gelince mevcut mondeo titanium + 1.6 tdci fiyatına bir güzellik yaparlarsa alırmısın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Almam, mondeo benim için çok büyük.

Ama en çok beğendiğim araba mondy sw+selective +sunroof +kahve o ayrı..

bu konuşmayı (hatırlarmısın bilmem) daha önce yapmıştık, şekil 4b'de görüldüğü gibi bir'e bir aynı aracı sipariş ettim. hangi başlık altındaydı bilmem (hatırlamıyorum,yaşlılık işte) ama orada "cenk'in yaptığı ön siparişi gayet rahat almanya'ya geçerim,o almasa da (..ki zaten almıyor, o ayrı bir geyik) onun sipariş ettiği aracı çok rahat satıyorum demiştim.

sonuç:cenk titiz adamdır,ama zevklidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Onlar aynı sınıfta değilki. Her ikiside compact sınıfın araçları. Mondeonun karşılığı A6 ya da E classe.. Ki ikisinden de daha iri aslında..

Doğrudur D sınıfı, premium C sınıfı falanda. Ford 120bin TL kısmına takılmıştım. Fiyatlarına bakmadım ama o paraya premiumlara bakarım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17.05.2012 - 16:55 tarihinde, YkP CgTy yazdı:

taurus varken mondeo (fusion) tabi ki D sınıfıdır...

E sınıfına layık Taurus'umuz var baba gibi :D

.... görüyor ve arttırıyorum :zha: , taurus'u özellikle yeni çizgisi ile seven çok ama ben bir lincoln fan'ı olarak size MKZ diyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Power Shift alırken plus paket tercihi yapılabiliyor demişsiniz. fakat bayiler yapılamadığını söylüyor

Ayrıca bayilerde 2 çeşit benzinli powershift var birisi şehir içi güvenlik özelliği olan diğeri ise olmayan ikiside aynı fiyat bayiler şehir içi güvenliği tavsiye etmiyorkaza yaptırıyormuş sizler nedersiniz ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün okuduğum bir makalede Amerikada lüks oto satışlarında Almanların farkı açmaya devam ettiği yazıyor. Japonlar 2. sırada ..Çok şey beklenen ve vüyük "geri dönüş" planları yapılan Fordun Lincoln ve GMin Cadillac markaları bir türlü istenen satışlara çıkamıyor. Alman markaları satışları %15 artırıyor Lincoln iyi kötü sabit ama Cadillacta %23 düşüş var..

http://www.detroitnews.com/article/20120514/AUTO0104/205140338/German-brands-widen-lead-U-S-luxury-auto-market?odyssey=mod|newswell|text|FRONTPAGE|p

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Power Shift alırken plus paket tercihi yapılabiliyor demişsiniz. fakat bayiler yapılamadığını söylüyor

şu an için f3 otomatik araç alırken "plus" paketli (başka şeyler de var ama paketteki ana şey otomatik park sistemi) seçeneğine yönelemiyorsunuz. powershift araçlar için ayrıca "paket" oluşturma çalışması sürüyor.

Ayrıca bayilerde 2 çeşit benzinli powershift var birisi şehir içi güvenlik özelliği olan diğeri ise olmayan ikiside aynı fiyat

aktif güvenlik sisteminin bedeli 930tl ve o bir aksesuar,aynı 1,545tl'lik elektrikli sunroof gibi. size aynı bedel ile araç teklif edilmiş olabilir (farklı ayların,farklı maliyetler ile üretilmiş araçlarıdır. bayi elinde bulunan aracı aksesuar fark'ı almadan size sunmuştur.) ancak iki araç aynı fiyat değil.

bayiler şehir içi güvenliği tavsiye etmiyorkaza yaptırıyormuş sizler nedersiniz ?

şehir içi güvenlik sistemi -kaza yaptırmaz- ve/veya kazaya neden olmaz, her zaman devreye girmeyebilir,sonuçta belli "hız" sınırlamaları dahilinde çalışıyor, ancak şehir içi güvenlik sistemi kaza yaptırıyormuş söylemi bence fazlası ile haddini aşıyor. açıkça söyleyeyim o lafı eden (artık her kim ise) -saçmalamış-
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.