Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Telefonu sesli arama çok işe yarıyor öyle demeyin arkadaşlar hatta sıcaklığı sesle ayarlamakta işe yarayan bir özellik..Kendi kendine parkıda bayağı kullanıyorum ben ve iyiki var çoğu zaman stressiz parkedebiliyorum...

günün şarkısı bölümünü açıp....Bundan sonra hergün bir şarkıyı buraya sizin için koyacağım.... dedikten sonra bigünde sözünü tut kardeşim ya...yada açma böle köşeler takip edemiyeceksen...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende bu sesli komut denemesi gereksiz buluyorum,elle ayarlamak daha pratik,hanımefendiyle yıldızımız barışmadı bi türlü :kıhkıh:

Tek fonksiyonunu düzenli kullanıyorum: Klima ayarları, aç kapa ısı değiştir vb.

Gözümü yoldan ayırmadan yapmam gereken durumlarda çok faydalı oluyor.

Daha yeni A6 alan bir çifti misafir ettim arabamda dün, BT ile telefonla konuştum, sesle klima açtım ayarladım, radyoda istasyon değiştirdim falan, sevimsiz bir trafikte zaruretten daha ziyade...

Diyalog şöyle idi:

- Şevki bizim araba da yapıyor mu bunu?

- Bilmem karıcım, hiç denemedim, yapıyordur herhalde.

- Peki telefonla niye hep kulaklıkla konuşuyorsun, bak ne rahat!?

- Çözemedim daha, yapıyordur herhalde, emin değilim de, bakamadım, tembellik işte, he he...

- Bırak bırak, Şevki biz niye o kadar para saydık arabaya?

- .....................

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Daha yeni A6 alan bir çifti misafir ettim arabamda dün, BT ile telefonla konuştum, sesle klima açtım ayarladım, radyoda istasyon değiştirdim falan, sevimsiz bir trafikte zaruretten daha ziyade...

Diyalog şöyle idi:

- Çözemedim daha, yapıyordur herhalde, emin değilim de, bakamadım, tembellik işte, he he...

- .....................

Şevki takma isim dimi ? :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diyalog şöyle idi:

- .....................

Albenisi,poh pohu biraz fazla göze kulağa hoş geliyor,radyo frekanslarını ezbere bilsem pratikte olabilir,ve teknoloji hastalarını fazlasıyla cezbeder eminim, benim için var mı? var dan öte değil gerçi kriterde ben değilim :P .Cem abi bende bi arkadaşım yanımdayken denedim ama hanımefendin sürekli efendim efendim diyince kafam attı sende haklısın dedim kapadım kopmle ne varsa :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Telefon için sürekli kullanıyorum. Diğer özellikleri elle ayarlamak daha kolay. Eski aracimda sistem düğmeye bas, ismi söyle, arasın şeklindeydi. Bunda ozellik fazla olduğu için işlem uzun sürüyor. Açıkçasi eller serbest sistemi araç alırken benim için bir kriter oldu.

Engin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gerekesiz navigasyonu ararsınızda gözünüzü yoldan ayırmadan herbişeyi ayarlayan sesli kontrol sistemini gereksiz bulursunuz....Alemsiniz valla....Hem acayipte havası var....Diyalog şöyle gelişir.:

"-abi kendi kendini parkediyor mu bu?

-Hıhı

-peki abi bu kaza da yapmıyomuş,kendi kendine fren yapıyomuş

-hıhı

-alla allaaaaaa,yav abi kahve de yapar bu araba adama valla

-he yapıyor,hatta sütlü kahve

-essah mı diyon abi

-yok şaka...ama istersen kıçını da ısıtıyor

-e kahveyi de sen ısmarlarsın artık dimi abi,araba yamuk duruyor...

-hey allahım yarabbim

-abi bişey mi dedin?

-yok yok,3 ü 1 arada alıyiimde geliyom...."

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bende eksiklik veya hata olarak camların kumanda ile dışarıdan kapanma şeklini görüyorum.Nedeni ise 3 sn kumanda kitleme düğmesine basılması yanlış bir uygulama araçtan iniyorum camlar kapansın diye düğmeye basıyorum başında kapansın diye bekliyorum bu nasıl kolaylık .Kapanma düğmesi de biraz sert arada kesiklik olsa camlar kapanmıyor bütün gece açık kalıyor.Diğer aracımda bizdeki bagaj açma gibi çift basınca otomatik kapanıyordu kapandı mı kapanmadı mı diye düşünmeden araçtan uzaklaşırken kapatıyordum.Şimdi diyeceksiniz ki bunu mu kafana taktın diye ama beni engelliyor her inişimde kapansın diye başında bekliyorum global kapama yapacağıma inmeden cam kumanda düğmelerinle kapatırım daha rahat.Acaba bunu yazılımla değiştirmeleri mümkünmüdür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.