Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bende dandik bir tane vardı arkada bagaj kapağına takılan cinsten. Denemedim Focus'a uyumunu henüz. Thule'nin kesin uyumlusu vardır, ama tuzludur.

THULEnin kesin yok. Spoilerli HBlere pek arkaya asılan tip yapmıyorlar. Spoilerli sedanlar için Yakima 'nın böyle spoileri aşarak ark yapan bir tane var gibi ama focus sedana uyar mı bilmem.

Bu arada HTC mart sonunda yayınlayacağını söylediği ICS güncellemesini erteledi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Far yikama sistemi on sileceklerle birlikte calisiyor dimi onceden calisirdida bugun calismadi park halindeydim bastim 3 saniye kadar on cam silindi far calismadi. Birde benim sileceklerin uçlari bozuldu iz birakiyor sizdede varmi? Cokmu kalitesiz acaba silecekler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Far yikama sistemi on sileceklerle birlikte calisiyor dimi onceden calisirdida bugun calismadi park halindeydim bastim 3 saniye kadar on cam silindi far calismadi. Birde benim sileceklerin uçlari bozuldu iz birakiyor sizdede varmi? Cokmu kalitesiz acaba silecekler

farlarda acık olması gerekıyor sabrı o yuzden çalışmamış olabılır
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

<br />Tesekkurler Serdar abi simdi oldu korktum bian :yeah: buarada haber ver demistin o fotosunu yukledigim mondeo jantlarin replicasi uretilmemis daha 1-2 ay sonra dedi adam

canım korkuya gerek yok yaw heyecan iyidir arada :)jant içinde sağol
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kafama bişey takıldı, geçenlerde biri gösterge ekranı fotosu koydu sanırım ama kim hatırlamıyorum, göstergede kısa far işareti vardı çok dikkatimi çekti, benim hb f3 tede sedan f3 tede far ister park konumunda olsun ister kısa konumda olsun hep park işareti yanıyordu göstergede bilgisi olan varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kafama bişey takıldı, geçenlerde biri gösterge ekranı fotosu koydu sanırım ama kim hatırlamıyorum, göstergede kısa far işareti vardı çok dikkatimi çekti, benim hb f3 tede sedan f3 tede far ister park konumunda olsun ister kısa konumda olsun hep park işareti yanıyordu göstergede bilgisi olan varmı?

eminmisiniz yaw kımsede gormedım bende de yok böyle bir durum
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

THULEnin kesin yok. Spoilerli HBlere pek arkaya asılan tip yapmıyorlar. Spoilerli sedanlar için Yakima 'nın böyle spoileri aşarak ark yapan bir tane var gibi ama focus sedana uyar mı bilmem.

Bu arada HTC mart sonunda yayınlayacağını söylediği ICS güncellemesini erteledi.

http://www.car-roofracks.co.uk/cgi-bin/select-bike-rack-cycle-carrier.cgi?data=98

http://www.montblanchrvatska.com/application-guide/cycle/ford/focus-iii-5dr-hatch-f-2008.html

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu bisiklet taşıyıcılarının bir özelliği yok ama arabayı dükkanın önüne çekip denemek lazım. Sonuçta üstten ve yanlardan kancalarla bagaj kapağına tutturup geriyorsunuz. Bastığı yer düzgün ise hepsi her araca uyar. Üst parça cama veya bagaj kapağına, alt parça tamponun üzerine basıyor. Toyota Verso'ya bile takmıştım.( Bendeki 50TL'lik birşeydi. Asıl yükü taşıyan ucu kancalı ipler.Boru kısım bisikleti tutuyor)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.