Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bence de Emre; forumumuz Ford modellerinin sorunlarının çözüldüğü bir sağlık merkezine döndü heyecan içeren paylaşımlar yok, oysa Focus demek sürüş zevki demek ve gramlık sorunların sürekli ısıtılıp tekrarlanması sürücüyü otomobilinden soğutabiliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence de Emre; forumumuz Ford modellerinin sorunlarının çözüldüğü bir sağlık merkezine döndü heyecan içeren paylaşımlar yok, oysa Focus demek sürüş zevki demek ve gramlık sorunların sürekli ısıtılıp tekrarlanması sürücüyü otomobilinden soğutabiliyor.

Arabam bölümünde var memnuniyet yazıları,fotolar..Bakın ben fotoları koydum,yazdım...Orada sizde yazabilirsiniz..Yakup konu açmıştı mesela,bugğün focusunuzun hangi özelliğini kullandınız diye..Orayada kimse yazmıyor pek....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arabam bölümünde var memnuniyet yazıları,fotolar..Bakın ben fotoları koydum,yazdım...Orada sizde yazabilirsiniz..Yakup konu açmıştı mesela,bugğün focusunuzun hangi özelliğini kullandınız diye..Orayada kimse yazmıyor pek....

çünkümmmmmmmmm o özellikler çok fonksiyonlu cep telefonları gibi alıpta bir işte kullanılmayan..cruise control mesela...yılda kac kez kim kullanır merak ediyorum...şehirlerarası yolda eh işte...şiçinde ne işe yararki... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya ben hiiç takmıyorum sorunları şunu bunu,asla da heyecanımı falan kaybetmiyorum,çünkü çok güzel bu arabayı sürmek...Keşke her zaman kullanabilsek..Ama yakıt çok pahalı Emre...Dizelde olsa az pra diil yakıta verdiğimiz para...Birde bakımı,vergisi,lastiği kaskosu şusu busu bizi araba binmeye korkutur hale getiriyor maalesef....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çünkümmmmmmmmm o özellikler çok fonksiyonlu cep telefonları gibi alıpta bir işte kullanılmayan..cruise control mesela...yılda kac kez kim kullanır merak ediyorum...şehirlerarası yolda eh işte...şiçinde ne işe yararki... ^_^

Ben :D . Düşük hızlarda gidiceksem ya da radar varsa 50-70 cruise control gidiyorum arada bir :) .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bugün emlakcının biri anlattı...onun yalancısıyım 55000 bini varmış 112000 tlye ev bulmuşlar hepsi dahil...kirayada 675 tlye vermişler..şimdi adama 5 yıl boyunca...225 tl cepten koyup...evi 55000 tlye gelicek sonrası ise evin değerinin artısı ve gelirine yansıyan kiralar...yıllık 112000 tlye.... 7500 tl kira geliri...düşünün

arabada..ise tam bir yıkım....70000 tl 5 sene sonra 40000 tl lere gelicek....üzücü... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Of tevfik,muhasebeci oldun çıktın başımıza..70 Bin tl ye yatırım yapmak istersek senin söylediğini yapardık.Ben arabaalmak istedeim ve aldım,zevkimi sürüyorum,yatırım yapmayı düşünmedimki..Naapcam,arsayı öbür dünyaya mı götürcem,yada kirasıyla avrupayı gezdim diye ölmeyecekmiyim..ölmeden önce istediklerimizi yapmazssak neye yarar başka şeyler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arada bir....yılda kac bin km yapıyorsun pekim....

O baya değişken tam bir şey söyleyemiyorum malesef. Ama araba Ankara'ya geldiğinden beri 1500'e yakın yapmışım. 30-35 günde 1500 ise yılda 15 bin sadece benim okula gidip gelmem eder. Gezme tozma ve bayramlarda memlekete gidip gelmeyle tahminen 25.000'den fazla olur

5 sene sonra bizimki 150.000'e doğru giden, Focus 3.5 ortalardayken iyice değer kaybetmiş ama full servis bakımlı olduğundan kolay satılabilecek bir araç olur da bence maksimum 30.000'e gider.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya değer kaybetse ne olur,bu bir yatırım aracı mı ki?Keyif aracı,zevk aracı ve en önemlisi bir taşıt aracı..Bizi bir yerden başka bir yere en konforlu,en keyifli ve de en güvenli şekilde götüren bir alet..Benim için ha televizyon ha araba...Televizyon alırken 2.elini mi düşünüyorum sanki...Arabanın da hiçbir zaman 2.elini düşünerek satın almadım ve asla da satarken sıkıntı yaşamadım,3 eksik 5 fazla satıp yenisini alıyoz bi şekilde...Allah sağlık,sıhat versin önce...Buna bineriz 5 -6 yıl,sonra bakarız,alırsak yenisini alırız ,alamazssakta iyi baktığımız ve temiz kullandığımız için işimizi görür yolda bırakmaz süreriz...Bu kadar detay düşünmeye gerek yok abicim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Of tevfik,muhasebeci oldun çıktın başımıza..70 Bin tl ye yatırım yapmak istersek senin söylediğini yapardık.Ben arabaalmak istedeim ve aldım,zevkimi sürüyorum,yatırım yapmayı düşünmedimki..Naapcam,arsayı öbür dünyaya mı götürcem,yada kirasıyla avrupayı gezdim diye ölmeyecekmiyim..ölmeden önce istediklerimizi yapmazssak neye yarar başka şeyler...

noldu canım...sıkıldınmı dediklerimden..kendin söylemişin üstte kasko subu yüzünden keyfimizce binemiyoz diye...bin sana birşey diyen yokki...kızgınlıgım..otomotiv dünyasına...sen keyfini sür dünyaya bir kere geliniyor elbette...konu muhasebecilikse evet iktisat mezunuyum canım biliyorsun konu..para degil harcamakta...konu şu...aylık gelirimiz 10000 tl olur da....hiçbirşeyin hesabını yapmadan güzelcene binmek önemli olan...ama kendinde söylüyorsun memurum kredi kıltüy deyip zorlukla aldıgını...amacım senin keyfini bozmak degil...insanları otomotiv sektöründe tenekeyi teknolojik olarak süsleyip kazıklamaları...konu buuuuuuuuuuuuuu.... ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

noldu canım...sıkıldınmı dediklerimden..kendin söylemişin üstte kasko subu yüzünden keyfimizce binemiyoz diye...bin sana birşey diyen yokki...kızgınlıgım..otomotiv dünyasına...sen keyfini sür dünyaya bir kere geliniyor elbette...konu muhasebecilikse evet iktisat mezunuyum canım biliyorsun konu..para degil harcamakta...konu şu...aylık gelirimiz 10000 tl olur da....hiçbirşeyin hesabını yapmadan güzelcene binmek önemli olan...ama kendinde söylüyorsun memurum kredi kıltüy deyip zorlukla aldıgını...amacım senin keyfini bozmak degil...insanları otomotiv sektöründe tenekeyi teknolojik olarak süsleyip kazıklamaları...konu buuuuuuuuuuuuuu.... ^_^

Kanka boşver otomotif dünyasını yaaa,dııııııttir et...Sen yazlık mı alıyon dairemi onu de bana....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.