Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Araba sahibi olup aracını sevmektir bence, ne tanıdıklarım var daha kaput açmayı bilmiyorlar veya benim aracı görünce utanıp araçlarını yıkıyorlar :(

katılıyorum.. hayır nasıl bir kuşsa, arkadaş simsiyah zift gibi s.çılır mı yaw? zor çıkardım.. bugün güzelce bir yıkatacağım arabayı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

katılıyorum.. hayır nasıl bir kuşsa, arkadaş simsiyah zift gibi s.çılır mı yaw? zor çıkardım.. bugün güzelce bir yıkatacağım arabayı..

Bizim kuşları görün bir de siz. Nişan alıp birleşme noktalarına pisliyorlar temizleyene kadar canım çıkıyor. Park yerinin üstüne tente düşünmeye başladım apartmanın diğer arabalılarını da ikna edebilirsem..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Talih kuşudur o, yakında Audi/BMW kısmeti var demektir.

Bir de iyicene suyla yumuşatmadan bastıra bastıra silmeye kalkarsanız daha çok zarar verirsiniz verniğe. Bence çok kasmayın, yıkamada hepsi çıkar gider.

Ha bir de korkuluk denenebilir tabii

korkuluk.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kağıt havlu çok kötü çiziyor,sakın silme...Pamıklu bezle sil....Ben geçen gün sildim hemen çizildi içim yandı...Birde yıkatma bugün arabayı..Tam 4 gün yağmur yağacak haberinde olsun...Tabi beyaz üzerinde de kuş pisliği kötü duruyor canııım,o yüzden beyaz yaramaz bi işe,kötü renk...ehehehehhüeee....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kağıt havlu çok kötü çiziyor,sakın silme...Pamıklu bezle sil....Ben geçen gün sildim hemen çizildi içim yandı...Birde yıkatma bugün arabayı..Tam 4 gün yağmur yağacak haberinde olsun...Tabi beyaz üzerinde de kuş pisliği kötü duruyor canııım,o yüzden beyaz yaramaz bi işe,kötü renk...ehehehehhüeee....

ya yıkatıcam derken detaylı yıkatmadan bahsetmiyorum.. PO'dan bedava yıkama fişi vermişlerdi. sadece köpük ve su.. fırça sünger filan yok.. üstündeki pisliği aksın sadece.. doğru diyosun tü kaka beyaz renk :kıhkıh: forever şeker kız candy :zha:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ahahahhaa...Egomu şişirme Alperen,şımarcam sonra Mertol yine saldıracak üzerimöe Cem Boneval ile bir olup....Ehehehhüeee....Yalnız hakkaten köpük ve tazyikli su yetiyormu yahu kieri gidermeye....Ben hep sıfır süngerle yıkatıyorum arabayı..Şu Würthün süngerleri iyiymiş ondan alıcam bide....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yaw üzerinde biraz çamura kaçan toz toprak var. sokaktan kalkıp arabaya yapışanlar. onlar gitsin zaten kuş pisliklerini ben hallettim. gönül ister ki ben de kendi arabamı nadide süngerlerle kendim yıkayayım ama esatın o daracık tek yönlü sokaklarında mümkün değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba bu araba.. Şımartmayın bu kadar.. Çocuğunuzdan bahsetmiyorsunuz.

Ayrıca hiÇ düşündünüzmü o kuş aslında doğal olanı yapıyor.. Doğaya aykırı iş yapan sizsiniz..

sayın abim, kuşun s.Çması doğaya ne kadar uygunsa insanın malını koruması da o kadar doğaya uygun bence. kuş s.Çtı diye kuşu vurmadık ki, arabayı temizliyoruz :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.