Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Focus ( 2011 - 2012 - 2013 Ford Focus ) - Genel Başlık

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

İçten taktıkları sürece umrumda olmaz da dıştan olanları hep eski arabalarda gördüğümden bence pek hoş görünmemekte. Tabi titremesinden iyidir.

çok kafayı takmamak lazımda alırken güyya herşeyi kontrol ettiklerinden sinir olmakta insan. 42 psi havası olan lastiklerle uzun yola çıkmışız haberimiz yoktu da neyseki bir şey olmadı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Araba bugun servise gitti 60 bin para ver 3 tekerin balansı bozuk çıktı 2 tane 5er gramlık bı tane 10 gramlık agırlık taktılar çok kızdım forda :(;):ban:

Anormal bir durum sayılmaz, en azından benim açımdan; neredeyse her aracım fabrika çıkışı bozuk balansa sahipti çünkü!

Focus umun üçü az, ön teker aşırı bozuktu, ilçe yolları kötü olduğundan ve hız yapmadığımdan anlayamamıştım.

Astra nın da lastiklerinde az miktarda yassılaşma vardı, balansı etkilemese de pürüzsüz asfaltta dikkatli dinlendiğinde ses yapıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Gecenin 11inde elinde bir bidon sicak su ve bir top kagit havlu ile kus pisliklerini temizlemeye inmek. Araba sahibi olmak bu sanirim.

Araba sahibi olup aracını sevmektir bence, ne tanıdıklarım var daha kaput açmayı bilmiyorlar veya benim aracı görünce utanıp araçlarını yıkıyorlar :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anormal bir durum sayılmaz, en azından benim açımdan; neredeyse her aracım fabrika çıkışı bozuk balansa sahipti çünkü!

Focus umun üçü az, ön teker aşırı bozuktu, ilçe yolları kötü olduğundan ve hız yapmadığımdan anlayamamıştım.

Astra nın da lastiklerinde az miktarda yassılaşma vardı, balansı etkilemese de pürüzsüz asfaltta dikkatli dinlendiğinde ses yapıyordu.

Tolga bey lastıklerde aşınma yapmışmıdır henuz 600 km olmadı?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.