Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

C Sınıfı (Kompakt) Hatchback Manuel Dizel Orta Donanım 2014 Ve 2015 Fiyatları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Volvo v40 tasarım anlamında çok iyi ama focustan sonra v40 a binmenin kişisel açıdan çok doyurucu olmayacağı kanısındayım.Ben arada dağlar kadar fark göremedim şahsen

Fikir açısından gidip bir bakmıştım ama güzelmiş denilecek versiyon bu fiyata zor olur  biraz. Bana kaliteli gelmişti üst versiyon. Test etmedim kullanımını bilmiyorum.   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sadece focus değil hepsi pahalı ama sahip olduğumuzu yorumladığımız için algıda seçicilik yapıyoruz bir bakıma. Tamamen kur ve verginin getirdikleri bunlar ve ne yazıkki bizden götürdükleri.. Şu listede kalite-tasarım-motor-sorunsuzluk adına alınabilecek benim gözümde sadece 3 araç var(premiumlar hariç);

-Focus

-Golf

-Ceed

+ Bir de daha gelmedi ama gelirse yeni mazda 3 onun dizelinede 2015 denmekte zaten ölme eşeğim ölme.. Bunlar dışında gerisi faso fiso hep. Focus bu paranın aracı değilse ki değil zaten,diğerleri hiç değil. Şöyle 65, maks. 70bin'e tit.X hatta bir iki opsiyonla satılsa focus yine başı çekebilir,tercih edilebilir diye düşünüyorum.

Bu arada emeğine sağlık Yakup güzel ve meşekatli bir araştırma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2013 mazda 3 sedan dizel 51000 TL şu an gitsen 50ye alırsın. Açıktaysam ille araba almak zorundaysam dizel alacaksam onu alırdım. 

Onun dışında makyajlı focus ve  yeni 1.6 dizel astra beklerdim. 

Golfü sadece highline dizel otomatik (+ bir iki opsiyonla) tercih ederdim ki o da hey yavrum hey sadece otomatik farkı 8800 TL

Gönlüm ise A180 CDIden ya da V40 cross countryden yana...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fikir açısından gidip bir bakmıştım ama güzelmiş denilecek versiyon bu fiyata zor olur  biraz. Bana kaliteli gelmişti üst versiyon. Test etmedim kullanımını bilmiyorum.   

1 ay önce v40 1.6 dizel 115 lik R-design bady kit full aracı 92 bine bırakırız demişlerdi.Sürüş dinamikleri açısından focusla çok arası olacağını düşünmüyorum ama araçta ciddi anlamda bir tasarım ve kalite farkı var..Focus style paket alırsanız 78 demişlerdi aynı gün sorduğumda v40 aradaki 14 bini kuruşuna kadar hakeder bu fiyat şartlarında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 ay önce v40 1.6 dizel 115 lik R-design bady kit full aracı 92 bine bırakırız demişlerdi.Sürüş dinamikleri açısından focusla çok arası olacağını düşünmüyorum ama araçta ciddi anlamda bir tasarım ve kalite farkı var..Focus style paket alırsanız 78 demişlerdi aynı gün sorduğumda v40 aradaki 14 bini kuruşuna kadar hakeder bu fiyat şartlarında

Emin misiniz arabanın listesi 71-72 lira taş çatlasın 68 lira'ya alınır.. 10 bin lira size nereden geldi bilemedim :) Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Volvo fiyatı da iyiymiş ya, pazarlıkla kaça alırız acaba? 

İstinye Volvo bayiinde, satış danışmanı peşin düşünürseniz mutlak iyi bir indirim yapılır demişti; ama sohbet esnasında; ne kadar gerçekçi bilemem...

Ben de arabam servisteyken bir kaç saat geçirdim Volvo bayiinde; İstinye'de show room araç doluydu; S60'ın sürgülü kapağı bozuktu el freni yanındaki; "burada bozulduysa zaman geçtikçe ohooo!" diye hayıflanmıştım.  :kıhkıh:

V40 Cross Country de normali de çok güzel geliyor göze hem iç hem dış olarak; bir de tabi 182 Bg'lik T4 motoru sıfır km alabileceğimiz arabalar; o da bir artı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Emin misiniz arabanın listesi 71-72 lira taş çatlasın 68 lira'ya alınır.. 10 bin lira size nereden geldi bilemedim :) Hayırlısı olsun.

otokoçta 1.6 dizel style donanımlı focusun üzerinde 74 bin lira yazıyordu.atış temsilcisi paket fiyatlı style araç için 78 bin civarına geliyor demişti..Ben aracı aldıktan sonra focus donanımları vs ne olmuş diye pek fazla ilgilenmiyorum .Onların yalancısıyım yani. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mk3 focusun tasarımı abisi mondeo ve kardeşi fiestadan çizgisel anlamda farklı.mk1 mk2 ve hatta mk2.5 taki,focus mondeo ve fiesta benzer hatlara sahip.buda mk3 teki focusun ara Bi model veya urun gibi olduğunu gösteriyor bence.bu farklılık ikinci el piyasasında mk3 focus için ya dibe vurma yada tavan yapma olarak yansır ki tavan yaparmı bilmiyorum ilgi anlamında

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Bu başlığımız popüler c sınıfı araç satışına sahip modellerin orta donanım 2014 kampanyalı fiyatlarını içermektedir. 

Not: Liste fiyatları bir çok firma için %100 değerler olmasa da fikir beyan eder, pazarlık yapmanızı tavsiye ederiz. 

Diğer popüler satışa sahip B Sınıfı (Küçük Kompakt) Benzinli Otomatik Üst Donanım 2014 Model Fiyatları için 

Bilgi: Donanım kriter'i olarak düz Titanium alınmıştır, diğer modellerin de donanımları benzer seviyeden seçilmiştir.Ufak tefek farklar tabiki olacaktır artık onlarıda sizler incelersiniz :)

Bu liste 7 Nisan'da güncellenmiştir.

Manuel Hatchback Dizel

2014 Ford Focus HB 1.6 TDCI 115 PS Titanium: 72.495 TL -  İlgili Araç İncelemesi için tıklayınız

2014 Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 PS Comfortline73.500 TLİlgili Araç İncelemesi için 

2014 Opel Astra HB 1.6 CDTI 110 PS Sport: 70.050 TL

2014 Alfa R.Giulietta 1.6 JTD 105 PS Pro. Plus (Biraz eksik dnm) : 78.830 TL 

2014 Renault Megane HB Touch 1.5 dCi 90 PS:  64.000 TL İlgili Araç İncelemesi için 

2014 Honda Civic HB Sport 1.6 DTI 120 PS: 74.870 TL - İlgili Araç İncelemesi içi

2014 Toyota Auris 1.4 D-4D Advance 90 PS: 71.370 TL

2014 Citroen C4 1.6 115 PS Confort + Plus: 71.700 TLİlgili Araç İncelemesi için 

2014 Peugeot 308 Allure 1.6 e-HDi 115 PS: 73.200 TL İlgili Araç İncelemesi için 

2014 Hyundai i30 1.6 CRDi 128 PS Style: 66.350 TLİlgili Araç İncelemesi için 

2014 Kia Cee'd Concept 1.6 128 PS: 66.320 TL - İlgili Araç İncelemesi için 

2014 Seat Leon 1.6 TDI 105 PS Style: 61.000 TLİlgili Araç İncelemesi için 

2014 Fiat Bravo Easy Plus 1.6 Multijet 120 PS: 70.460 TL 

2013 Lancia Delta MultiJet 120 PS: 66.830 TL

Premium Manuel Benzer Donanım

2014 BMW 116d 116 PS Urban Line99.480 TLİlgili Araç İncelemesi için 

2014 Mercedes A 180 CDI 1.5 109 PS Style: 96.300 TLİlgili Araç İncelemesi için 

2014 Volvo V40 D2 Premium 1.6 115 PS: 85.560 TL

Premium Manuel'i Bulunmayanlar  

2014 Audi A3 1.6 TDI Attraction S tronic: 104.214 TL

Uygun Motor veya Modeli Bulunmayanlar

2014 Skoda Octavia 1.6 TDI Optimal: 68.200 TL (Hb olmadığı için burada) - İlgili Araç İncelemesi için 

Nissan bu sınıfta araç satmamaktadır.

Mazda 3, dizel motoru bulunmamaktadır.

Mitsubishi Lancer, dizel motoru bulunmamaktadır.

Şubat 28'de hazırladığım liste aşağıdaki fotoğraf gibidir. (göster'e basın)

FocusClubTr--1396871350.png

Siz ne düşünüyorsunuz ?

FocusClubTr--1393557741.jpg

Abi 15 gün önce 66.500 TL ye titanium smart aldım 2013 model bayideki son araçtı demekki iyiki almışım pek bir zararım olmayacak gibi görülüyor.Astranın dizelini test etmek isterdim ama focus un 2.eli gibi olurmu tartışılır.Gerçi ben artık aldım isterse daha iyi olsun en iyisi ford :) ne demişler kurt kuzunun yol ford un :))

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.