Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bundan yol sesi, motor sesi yalıtımını nasıl anladın hayret. :D Cem Hoca demiş gerçi. Bir şeyler tıkırdamasın diye yapılan yalıtımı kastediyorum herhalde. Ne atsam kayıyor, zırıl zırıl ses yapıyor. Örnek biber gazı. :D

Focus'ta bu duruma biraz daha çalışılması lazım. Golf de neredeyse aynı para. Maliyeti ne ki.

Bu arada videoyu tam izlemiştim. Soruları cevaplayabilirim. 

Ona yalıtım denmez önce oradan başlayalım o zaman :yeah:

Hocam hazır yapılmışı var niye birine benzetmeye çalışıyorsunuz otomobilleri. İhtiyacınız olur ayrı mesele.

Onda var bunda var dersek golf'e çok şey ekleyebiliriz.

Tam izlemişsiniz ama eksik yorumlamışsınız, tebrikler;

Adamın dediği; aldığın fiyat normal. Siz hala pahalı diyorsanız forum milletinin kızması! normal yani :)

Buarada kriter siz olun; başkası olma, kendin ol böyle çok daha güzelsin...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otopark.com testleri genel itibarıyla çok beğendiğim testler olmuştur.bu testi yapan arkadaşların maddi beklentilerinden çok otomobil aşkıyla yaptıkları ortada.

fakat bu focus testini eksik buldum.olumsuzluklar üzerinde çok durulmuş ve rakipleriyle kıyaslamaya gidilmemiş.And yakın zamanda astra sedanıda test etmişti onla kıyaslayabilir bazı tartışmaları sonlandırabilirdi.

Bende dizel titanyum focus sedan aracimi bu gün teslim aldim araç muhteşem ötesi, 2012 civicten sonra çok seri geldi bana, allah herkeze nasip etsin bu aracı.

arabanız hayırlı olsun.

japon otomobilleriyle gönül bağımı koparan otomobiller son kasa civic ve sonrasında toyota auris ve corolla.iç tasarımları ve konforlarını hiç beğenmedim müthiş yol sesi alıyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

.And yakın zamanda astra sedanıda test etmişti onla kıyaslayabilir bazı tartışmaları sonlandırabilirdi.

Astra baz donanım olduğu için belki değinmek yanlış olur diye düşünmüş olabilir. He en azından motor ve hacim hakkında değinemez miydi diye düşünürsek orada haklısınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşların maddi beklentilerinden çok otomobil aşkıyla yaptıkları ortada.

En azından prospektüsü video haline getirmemiş oldukları kesin, aracı enine boyuna deneyerek  yorumlamışlar.

Ancak bence aşırı ve gereksiz bir detaycılık ve bunun üzerinde yürütülen eleştiriler var. 

Bu yaklaşım markadan bağımsız her model için sergilenebilir ve kafa karıştırmaktan başka bir amaca hizmet etmez.

Hele ki varsayımlar üzerine kurulu olursa (örneğin direksiyon ele çok yumuşak geliyor, bu güzel ama dayanır mı bilinmez)

Bu arada küçük, kısa ve keskin engellerdeki rahatsız edici tepki yaz lastiklerine geçince ortadan kalkacaktır,  yeterince kullandım ve asla rahatsız edici boyutta bulmadım, salınımlarla ilgili yoruma da pek katılamıyorum, yumuşaklığı etkisi var ama bu asla yol tutuşu etkileyecek boyutta değil, hatta virajda küçük engebelerde beklediğimden iyi yol tutabiliyor. 

Fiyat gerçekten pahalı ama bu sektörün genel sorunu, tek çözüm opsiyonlardan vaz geçmek ve aracın özüne bakmak. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cem hocam bende focus testinin eleştirilerini beğenmedim

bagaj ve hacimle ilgili yaptığı eleştiriler dışındakileri focus haketmiyor.

focus 3 iç ve dış tasarım olarak iddalı ve başarılı. teknolojik oyucakları kullanıcısını şımartıyor.golf focusa göre daha sert ve rahatsız edici bir süspansiyona sahip

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende dizel titanyum focus sedan aracimi bu gün teslim aldim araç muhteşem ötesi, 2012 civicten sonra çok seri geldi bana, allah herkeze nasip etsin bu aracı.

Memnun kalmanız sizin adınıza çok güzel. Güle güle kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın arkasından bakıldığında egzoz görünüyor, bu durum beni rahatsız ediyor. Makyajsız kasada egzozun bulunduğu bölüm kapalı(style). Yeni araçlarda neden açık bırakılmış olabilir.

post-8040-0-15950400-1428669094_thumb.jp

Cihan Kul tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracın arkasından bakıldığında egzoz görünüyor, bu durum beni rahatsız ediyor. Makyajsız kasada egzozun bulunduğu bölüm kapalı(style). Yeni araçlarda neden açık bırakılmış olabilir.

Benzinlilerin tümü böyle, dizeller görünmüyor. Yapısı ve yeri farklı yani orada ayrı bir kapak yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet rahatsiz edici benim aracimda da görünüyor. (2012 style benzinli). Ama bir difüzör bulamadım. Araştırmaya vaktim olmadı aslında. Bulup taktırırsam yazarım.

Soner Erik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benzinlilerin tümü böyle, dizeller görünmüyor. Yapısı ve yeri farklı yani orada ayrı bir kapak yok.

Sanki kapak varmış gibi gözüküyor.Gördüğüm focusların hiç biri açık değildi. Desene Kocaeli benzinli araba kullanmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba arkadaşlar 2012 c max tit.aracımı sattım ve focus 2015 siparişi verdim ancak hala kafam karışık acaba c max mı alsaydım diye

Hayırlı uğurlu olsun, C-max kategorimizde Makyajlı model için detaylarımız var, eğer yenisini beklerim ve daha geniş bir araca ihtiyacım var derseniz vaz geçebilirsiniz :) Yoksa gerek yok, ne diyelim :yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.