Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Konforuna kim kötü diyormuş, ayrıca işçilik yeterince iyi. Gidin test edin siz bakın milletin lafına takılmayın hele herkesin altından geçmiş ilk üretim test araçlarına bağlı kalmayın.

Bu site içinde habercilerin elinde olan dizel sedan araç var ondaki hata sonra sürdüğüm araçlarda yoktu haliyle bunları tecrübe ettiğimiz için gereksiz cümleler ile insanların kafasını karıştırmadık.

Yine başa döneceğim; siz kendiniz bakın bu tür şeylere hepsi somut ve görülebilir şeyler. 1-2 kişiye bağlı kalmay

Eyvallah hocam, bu arada makyajlı kasa 1.5 tdci titanyum opak renk manuel 74 otomatik ise 81 tl fiyat verdi bayi... tabi bunlarda bir miktar pazarlık söz konusu olabilir...

Hocam peki bu titanyum style ve trend x paketler arasında sadece donanım farkımı var yani ses yalıtımı vs gibi farklar da var mı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ses olarak yalıtım olarak fark yok hepsi aynı. Donanım farklı ama bizim hazırladığımız listeye göz atın bi Ford eksik veriyor daha doğrusu herşeyi tanımlamıyor listede. 1.5 tdci manuel için ücret verebildi mi emin misiniz 1.6 tdci manuel olabilir o.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım, 1.5 tdci manuel ve otomatik için yani yeni motor için dedim böyle fiyat verdi... zaten 1.5 istediğimi söylemiştim yanlış olmaz muhtamelen, fiyat nasıl sizce manuel için? otomatik içinde ilk önce 84300 demişti sonra 81 dedi heralde fiyatları tekrar hesapladılar...

Hb mi manuel mi demediniz, neyse fiyatlar normal ama tekrarlıyorum manuel dediği %60 1.6 tdci. 

Ford.com.tr'de fiyatlar netleşince yorum yaparız daha araç yeni talep ne olru ne gider bilmiyoruz yorum yapmak için çok erken.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Valla hocam hb hesaplattım ben zaten bayi kasada fiyat farkı yok dedi... 1.5 tdci manuel gelmeyecek mi o zaman ? bayi ile tekrar görüşecem zaten...

Lütfen üyeliğinizi kurallarımıza göre tamamlayın, bizde yardımcı olmaya çalışalım; bu konuları sitemizde oldukça fazla konuştuk.

Yineliyorum, kurallarımıza uymazsanız bu sitede aktif olamazsınız. Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dizel PS'in -full size- lansmanı 08 - 09 - 10 - 11 - 12 - 13 Mayıs'ta Antalya Belek'te yapılacak. O tarihlerde Antalya civarında saçmalayan ve yollarda keçi sürüsü gibi bi arada dolaşan Focus'lar görürseniz şaşırmayın, endişe buyurmayın.  :)

...Lansmandır diyip geçin efendim ... 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

için davetiye isteyelim

iste valla ... 08/09'da ben de oradayım, denk getirirsen aynı araca bile çökeriz.

...Titanic Deluxe - Belek'ten yer ayırtmışlar (bizimkiler) ... tahtakurusu faLan yoktur inşallah  :)  

''ne yani bize, halka açık mı lansman?

-full size- ile kast ettiğim/anlatmaya çalıştığım lansman şanzıman için yapılıyor ama gerek boyut, gerek ise katılımcı adedi ve planlanan etkinlikler nedeni ile sanki -sıfır araç tanıtımı- gibi, o mantık ile düzenlenmiş.

...yoksa tabi ki halka açık değil, ne işimiz olur halk ile felan  :)   (bkn.showroom'a düşene kadar bekliyjen abijim) 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik dizel fiyatları listesinde gördüklerim. Nisan ayına aittir.Tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Peşin ve kredili fiyatlar daha uygun olur diye düşünüyorum.

Trendx 1.5 tdci 120 PWS 78.355 (sedan 1.500 tl civar daha Pahalı)

Style 1.5 tdci 120 PWS 80.510

Titanium 1.5 tdci 120 PWS 86.880

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

vay vay 1.5 tdci PS tit+derin mavi+nav+bixenon etti mi 91800..daha da tekno yok.. 

Golf highline üzerine alınan

Kör nokta

Şerit takip

K. ayna

geri park kamerası

Şehiriçi acil fren destek

Paralel Otomatik park 

= 7.660 tl

daha bunda navigasyon yok.

Buna 8'' navi pro eklersek  + 8800 tl

5.8'' e navi istersek + 2700 tl

Hadi insaflı davranıp küçük ekran navi aldığını düşünürsen

Tenno focus a kıyas golf etti mi sana 100.000 :D Yakında eu6 gelir 102 bin diyelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.