Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Aslında bagaj ihticım yok genelde boş bagajla gezerim ancak konfor ve sürüş rahatlığı nasıl olur bilemedim Yakup bey inşallah pişmanlık yaşamam önümüzdeki 2yıl

Konfor ve sürüş rahatlığı Focus'un da güzeldir sorunu yok. Her iki aracı yetkili bayii'lerde dilediğiniz gibi sürüp karar verebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan'a katılıyorum, sonbaharda C-Max+TDCI/PS tadından yenmez olacak ... şimdiden kendime bir tane sipariş etsem mi diye düşünüyorum, tek endişem benim hatun ... kötü şoför olduğu için değil ama ... arabayı gasp eder mi?? endişem bu  :( 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben ne demek istedim: C-Max'e binse veya binmese bu Focus'a konforsuz veya rahatsız edici diyemez.

Aile tercihi için her zaman C-Max daha iyi uygun o ayrı [emoji1] Hatta ikinci araba olarak daha iyi olur.

ordaki "da" sonradanmı eklendi bilmiyorum ama ikisini kıyaslayınca diyorum bende :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ordaki "da" sonradanmı eklendi bilmiyorum ama ikisini kıyaslayınca diyorum bende

Okey buddy ve buradaki önemli nokta konfor beklentisi ve kalemleri.

Kimine göre konfor sadece yoldan aldığı iken kimine göre rahat görüş mesafesi, rahat konsol kullanımı vs olabilir. Ben yol için bahsetmiştim olaya paket halinde bakarsak C-MAX varlığından beri;  max>regular 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan'a katılıyorum, sonbaharda C-Max+TDCI/PS tadından yenmez olacak ... şimdiden kendime bir tane sipariş etsem mi diye düşünüyorum, tek endişem benim hatun ... kötü şoför olduğu için değil ama ... arabayı gasp eder mi?? endişem bu   :(

sonbahar mı? yaw ben mayısta alırım diyordum. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

...gelecek 

Teşekkür ederim valla ben manuel  istiyorum eşim de otomatik olsun diyo bakalım hayırlısı, golf ve focus arasında kaldın tabi bu çok tartışıldı ama tek aklıma takılan focus 3 makyajlı da konfor ve iç malzeme işçiliği yapılan testlerde söylendiği gibi kötü ise trim seslerinin erken gelmesi onun dışında focus tercihim olacak inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkür ederim valla ben manuel istiyorum eşim de otomatik olsun diyo bakalım hayırlısı, golf ve focus arasında kaldın tabi bu çok tartışıldı ama tek aklıma takılan focus 3 makyajlı da konfor ve iç malzeme işçiliği yapılan testlerde söylendiği gibi kötü ise trim seslerinin erken gelmesi onun dışında focus tercihim olacak inşallah.

Konforuna kim kötü diyormuş, ayrıca işçilik yeterince iyi. Gidin test edin siz bakın milletin lafına takılmayın hele herkesin altından geçmiş ilk üretim test araçlarına bağlı kalmayın.

Bu site içinde habercilerin elinde olan dizel sedan araç var ondaki hata sonra sürdüğüm araçlarda yoktu haliyle bunları tecrübe ettiğimiz için gereksiz cümleler ile insanların kafasını karıştırmadık.

Yine başa döneceğim; siz kendiniz bakın bu tür şeylere hepsi somut ve görülebilir şeyler. 1-2 kişiye bağlı kalmayın

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.