Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bahadır Bey arabamdan gürültüsü dışında çok memnunum. Bu kadar abartılı fiyatlara 2 Focus 2,5 verip 1 Focus 3,5 almak mantıksız olur.(Büyük konuşmuş olmayayım, şimdilik:) )

O kadar büyük uçmaya gerek yok. Style 3.5; 2.5'tan fazla donanımlı zaten.

45 bin'e 70 bin :D aradaki 25 bin tl 5 yaşındaki aracı sıfırlamak için çok da fazla değil gibi şu şartlar altında. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

45 bin'e 70 bin aradaki 25 bin tl 5 yaşındaki aracı sıfırlamak için çok da fazla değil gibi şu şartlar altında.

Hesap mantıklı. :)  Ancak ben en dolusunu istiyorum. Ona da 98.000 küsür fiyat biçtin. Ne yapalım biz de bisikletlere vurduk kendimizi. Şimdi onların en dolusuna bakıyorum ;) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap mantıklı. :)  Ancak ben en dolusunu istiyorum. Ona da 98.000 küsür fiyat biçtin. Ne yapalım biz de bisikletlere vurduk kendimizi. Şimdi onların en dolusuna bakıyorum ;)

Evet bir de otomatik :D 

Sonuç olarak: Bisiklet candır :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet bir de otomatik     Sonuç olarak: Bisiklet candır

Arabayı değişeceğim inşallah. Biraz daha zamanı var. Bu sefer 1.5 Ecoboost düşünüyorum. Hem sessiz hem performanslı olur.

Bu arada bisiklet alayım mı? :)  Çocuk gibi heves ettim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocalar bu 1.5 dizel motorun manuel versiyonlarından(120 ps, 105 ps) haberi olan varmıdır?

Birkaç bayiye sordum 1.5 manuel euro 6 motorlar zorunlu olmazsa gelmeyecek gibilerinden cevaplar aldım da..

İlk mesajda güncel bilgiler var, daha fazlası olunca tekrar buraya yazarız :)

Bunları çok konuştuk lütfen başlıkları inceleyiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oto parktan And kardeşimiz yarım saatlik bir tdci sedan test videosu yayınlamış. 

Şasi + direksiyona aşık olmuş her zamanki gibi..

edit: linkte sorun var mı ? ben tıklayınca 2:40tan başlatıyor linki yeniledim gene aynı..Başa alıp seyredin anacım :)

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Oto parktan And kardeşimiz yarım saatlik bir tdci sedan test videosu yayınlamış. 

Şasi + direksiyona aşık olmuş her zamanki gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=Z5MEqWvYBg4

edit: linkte sorun var mı ? ben tıklayınca 2:40tan başlatıyor linki yeniledim gene aynı..Başa alıp seyredin anacım :)

tşk ederiz.İzledim çok güzel bir test olmuş. objektif olan yorumcuların yorumlarını ve videolarını izlemek çok keyifli oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de aynı eleştirileri yapıyorum ama bana kızıyorlar forumda. :) Bu fiyattaki bir arabaya bence yakışmıyor. Fitiller hâlâ sıkıntılı. Saklama bölümlerinde ses yalıtımı sağlayan malzemeler yok. Sadece torpidoya uyduruk bir şey koyuşlar alın da susun der gibi. Tabi istediğimiz şeylerin hepsini bu sınıfta nasıl bir arada buluruz, o da ayrı bir konu.

Olumlu bulduğu şeylere zaten  F2'den beri katılıyoruz. Şüphesiz daha da geliştirilmiştir. Objektif bir video olmuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben de aynı eleştirileri yapıyorum ama bana kızıyorlar forumda. :) Bu fiyattaki bir arabaya bence yakışmıyor. Fitiller hâlâ sıkıntılı. Saklama bölümlerinde ses yalıtımı sağlayan malzemeler yok. Sadece torpidoya uyduruk bir şey koyuşlar alın da susun der gibi. Tabi istediğimiz şeylerin hepsini bu sınıfta nasıl bir arada buluruz, o da ayrı bir konu.

Olumlu bulduğu şeylere zaten  F2'den beri katılıyoruz. Şüphesiz daha da geliştirilmiştir. Objektif bir video olmuş. 

Siz o zaman videoyu tam izleyin öyle yorumlayın. Pahalı derken 5 bin demiş sen gözü kapalı gitsen o indirimi bu seviyede alıyorsun zaten.

Hala oradaki kadifeyi yalıtım malzemesi sanan varsa bi zahmet yorum yapmasın zaten :)

Makyajlı focus'u kullanmadan yalıtımına laf diyen hiç yapmasın o da ayrı mesele.

Bizlerin farkında olduğu şeyler hepsi, fazla bile kırmış puanını. O arabayı ilk süren bendim ilk üretim aracı fitilinde sorun var lakin hepsinde yok atarsın klipsi olur biter basit şeyler bunlar. Son sürdüğüm trend x'de yoktu misal acaba geçme mi yaptılar dedim ama elimle sıkı çekince geldi fitil.

50 bin tl'den 100 bin tl'ye donanım ve motor ücreti verildiğini genel olarak malın 50 bin liralık mal olduğunu unutmamak lazım.

Okumayı sevenler için

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayır yani şöyle bir şey var cebe koyduğun tıkırdayacak parçaların yumuşak doku ses yapmasını engelliyor. :)

Onları biz tamamen doldurarak gideriyoruz Türk'ler olarak :D:zha: 

Bir otomobil'de arayacağım en son detay sanırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Siz o zaman videoyu tam izleyin öyle yorumlayın. Pahalı derken 5 bin demiş sen gözü kapalı gitsen o indirimi bu seviyede alıyorsun zaten. Hala oradaki kadifeyi yalıtım malzemesi sanan varsa bi zahmet yorum yapmasın zaten

Bundan yol sesi, motor sesi yalıtımını nasıl anladın hayret. :D Cem Hoca demiş gerçi. Bir şeyler tıkırdamasın diye yapılan yalıtımı kastediyorum herhalde. Ne atsam kayıyor, zırıl zırıl ses yapıyor. Örnek biber gazı. :D

Focus'ta bu duruma biraz daha çalışılması lazım. Golf de neredeyse aynı para. Maliyeti ne ki.

Bu arada videoyu tam izlemiştim. Soruları cevaplayabilirim. 

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.