Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar, geçen hafta ümraniye nuray otomotive gittim. Focus 1.0 otomatik vites gelecekmiş yakında mayıs gibi. Çift kavramalı yeni nesil otomatik vites, yanlış anlamadıysam 8 ileri olacakmış ama emin değilim. Bilen varsa aydınlatırsa sevinirim, özellikle yakup bey bilginiz var mıdır. Araç hangi tarihte satışa sunulacak, tahmini fiyatı ne olur ve hangi donanım paketinde sunulacak ? Malum şu anda düz vitesi 1.0 lar titanium ile satılıyor. 2013 model 1.0 ecoboostumdan çok memnum olmama rağmen, sırf otomatik vites için satıp golf alacaktım. 1.0 lar için otomatik vitesi duyunca, hem de yeni nesil otomatik vitesler, kararımı verdim. Bu arada dizellere de otomatik vites geliyormuş. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sitedeki tarihlere bakmanız kafidir.

Çoğu bayii inanın ne sattığını bilmiyor özellikle ürün gelmeden. içler acısı durum. Sorduğunuz tüm soruların cevabı bu ve diğer başlıklarımızda zaten var lütfen inceleyiniz.

1.0 otomatik yıl sonunda klasik olarak gelecek.

Şu mesaj size yeterli olur sanırım, buarada bayilerden önce bu siteyi verimli takip ederseniz herşeyi doğru şekilde öğrenmeniz mümkündür.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu sitedeki tarihlere bakmanız kafidir.

Çoğu bayii inanın ne sattığını bilmiyor özellikle ürün gelmeden. içler acısı durum. Sorduğunuz tüm soruların cevabı bu ve diğer başlıklarımızda zaten var lütfen inceleyiniz.

1.0 otomatik yıl sonunda klasik olarak gelecek.

Şu mesaj size yeterli olur sanırım, buarada bayilerden önce bu siteyi verimli takip ederseniz herşeyi doğru şekilde öğrenmeniz mümkündür.

Baya vaktimi aldı okumak :/ Anladığım kadarı ile nisan mayıs ayında gelecek olan otomatik 1.5 dizel için. 1.0 lar için ise eylülü bekleyeceğiz. 1.5 dizek otomatiklerin fiyatına bakmak lazım. Eylüle kadar bekleyemeyeceğim sanırım, umarım bu sebepten ötürü golfe kaymam. Yalnız ben yeni kasayı canlı görmedin sadece fotoğraflardan ama ne yalan söyleyeyim, çok beğenmedim. Şu anki mevcut direksiyon ve ön konsol daha çok hoşuma gidiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Baya vaktimi aldı okumak :/ Anladığım kadarı ile nisan mayıs ayında gelecek olan otomatik 1.5 dizel için. 1.0 lar için ise eylülü bekleyeceğiz. 1.5 dizek otomatiklerin fiyatına bakmak lazım. Eylüle kadar bekleyemeyeceğim sanırım, umarım bu sebepten ötürü golfe kaymam. Yalnız ben yeni kasayı canlı görmedin sadece fotoğraflardan ama ne yalan söyleyeyim, çok beğenmedim. Şu anki mevcut direksiyon ve ön konsol daha çok hoşuma gidiyor.

1.5 eb'de otomatik olacak.

Mutlaka canlı inceleyin, tabi sonuçta zevk işi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

aslında yeni alçak/yapışık çıtalar daha iyi (görsel açıdan konuşmuyorum ... o zevk işi) diyeceksiniz ki neden?

... Universal taşıyıcı yapışık çıtaya daha rahat oturuyor, sökme/takma yeni mekanizma ile çok kolaylaşmış. 500liraık seti alıp tavana monte ediyorsun, sonra üzerine ne istersen bağla, yeter ki 75kg'lık max.kapasiteyi unutma.  Mesela Thule'de dev gibi portbagaj var, onu tak ... ya da bisiklet taşıyıcı, kayak tutucu, sörf ... işte ne istersen.

Universal'i bir kere bağladın mı ve de kilitledin mi sonra onun üzerine bir şeyler monte etmek acaip kolay. Eskiden de (yani eski tip yüksek çıtalarda da...) taşıyıcı takılıyordu ama kelepçeler, çapraz bağlar vs. ile epey karışık bir şeydi. Şimdi tavan çıtasının içindeki kanala kolayca oturuyor, kullanışlı hale gelmiş. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ben yeni direksiyonu ilk gördüğümde yazmıştım, perşembe oturdum baktım, gerçektende reset-cancel tuşunun yeri berbat..

şimdiki tasarımda baş parmakla aç-kapa, azalt-yükselte ulaşırken, parmaklarıızın içiyle reset-cancel ı kolay kontrol ediyordunuz.

yeni tasarımda hangi parmağınızsa artık herhalde baş parmaktır, iyice sağa uzatmanız lazım..

düğmelerin derli toplu durması, simetrisi güzel ama bence pratik değil, çünkü ben en çok reset-cancel tuşuyla işimi görüyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.