Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Benim anlamadığım bir şey var neden 100.000 lira fiyat biçtik buna?

Türkler öyledir boşver :D Ayrıca güncel versiyonun full fiyatı 100'e dayandı.. Tüm opsiyonlar dahil fakat zaten tümünü bir araçta toplayamıyorsun ve indirimlerde olunca full focus 80'i geçmiyor kolay kolay dediğim gibi biz böyleyiz :) Arabanın ne olduğuna değil sadece tipine ve fiyatına bakıyoruz..

Olsun olsun dizel otomatik dolu bir focus 90 bin kağıt..Eee ne bekliyorsunuz ki başka devlet alıyor yarsını..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok arka kısmı hiç beğenmedim.

Ne stoplari nede difuzoru dumduz siyah plastik.

Bari bizimkilerde petekler var guzel duruyor. Mobilden giriyorum Yakuptan rica ediyorum. Ayni açilardan mk3-mk3.5 karsilastirmasi yapar misin ? Sirf dis gorunus tabi dilersen iç kisimda olur ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok arka kısmı hiç beğenmedim.

Ne stoplari nede difuzoru dumduz siyah plastik.

Bari bizimkilerde petekler var guzel duruyor. Mobilden giriyorum Yakuptan rica ediyorum. Ayni açilardan mk3-mk3.5 karsilastirmasi yapar misin ? Sirf dis gorunus tabi dilersen iç kisimda olur ?

Onu canlı canlı aydoğanlarda seninle yapacağız :P:D:kıhkıh: Yapabilirsem yaparım aynı açıyı direk bulmak zor oluyor..Aç karnım doysun önce :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ford reklamını iyi yapar bunun başta satışlarının artması için ve burada da konuşulan gibi 100k civarı olmaz fiyatı sanmıyorum. Lansman fiyatıydı,yok hoşgeldin kampanyasıydı,ötv bizden-kdv sizden gibi abidik kubidik şeylerle fiyatını makul(!) seviyede tutarlar.. Misalide en uç noktadan olsun;

Şuan tit. x + sunroof + smart paket + şeker kırmızı hatchback focus dizel 85bin, liste fiyatı olarak. Pazarlıkla 80-82 dolaylarına rahat çekilir. Lansman fiyatı olarak bu fiyatlar bile seçilebilir ve şuanki mevcut kasada indirim yapılabilir bu geldiğinde. Fiyat konusunda çok çekincelerim yok açıkçası sonuçta ülkenin durumu belli,hangi araçlar hangi fiyattan satılıyor malum düzgün bir şey beklemek hayalperestliğin ötesine geçmez.

Asıl merak ettiğim konu,mk3'de bulunan işçilik kusurları bunda düzeltildi mi,ne derecede iyileşme var yoksa ford sadece göz boyama amaçlı mı bu kadar süse püse ve teknolojiye yer verdi ? Trim boşlukları,rüzgar sesi,tavan kumaşı,depo doluyken lıkırtı sesi gibi şeyler giderilmediyse sıkıntı.. Tabi bunlar canlısını gördüğümüzde ve testle olacak şeyler bekliyoruz heyecan ve merakla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.