Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bir de iç mekan 1.5 cm büyümüş falan yalan eskisi gibi gayet dar daha doğrusu streç pantolon gibi sarıyor adamı :)

:claps:

İşte tam bu nokta streç pantolon sevmeyen halkımızın bu araçtan çokca almasının önündeki en önemli engel. Bir de HB küçük bagajı ile gene hiçlerde satar kısa bir süre sonra...

:claps:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi aldığımız arabanın satış belgesini atacaktım ama boyut büyük dedi. Neyse sonra dönüştürüp koyarım ya da galiba pazar günü gelecekmiş. Direkt arabanın fotosunu atarım. Bir önceki arabayı alırken fazladan aktif şehiriçi güvenlik sistemi çıkmıştı bedavaya gelmişti. Bundada inşallah ona benzer bir sürpriz olur. Biz paketsiz titanium aldık. Şöyle bi-xenon far ya da tekno paket gelse fena olmaz değil mi? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup abi aldığımız arabanın satış belgesini atacaktım ama boyut büyük dedi. Neyse sonra dönüştürüp koyarım ya da galiba pazar günü gelecekmiş. Direkt arabanın fotosunu atarım. Bir önceki arabayı alırken fazladan aktif şehiriçi güvenlik sistemi çıkmıştı bedavaya gelmişti. Bundada inşallah ona benzer bir sürpriz olur. Biz paketsiz titanium aldık. Şöyle bi-xenon far ya da tekno paket gelse fena olmaz değil mi? :)

Hayırlı olsun. Buradan yardım alabilirsin neyi nasıl yükleyebilmen için.  Sizinki süpriz değildir ayrıca Titanium'da geliyordu bi ara dediğin özellik sonra kalktı o arada almışsınızdır. Size satan elemanda bi haberdir bundan.

http://www.focusclubtr.com/forum/99-resim-ekleme/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi bizimki titanium değil style. Şimdi sahibinden.com da ilan var 49.500 TL Ankara Orhan Salman. Başer 41.000 TL saydı kabul etmedik. Zaten adamda dedi dışarıda en az 45.000 e satarsınız dedi. Forumda ihtiyacı olan varsa satalim, 47.000 civarina birakiriz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok abi bizimki titanium değil style. Şimdi sahibinden.com da ilan var 49.500 TL Ankara Orhan Salman. Başer 41.000 TL saydı kabul etmedik. Zaten adamda dedi dışarıda en az 45.000 e satarsınız dedi. Forumda ihtiyacı olan varsa satalim, 47.000 civarina birakiriz.

Orkun Style'da da o şekile bir ara satıldı. İlan için burayı kullanacaksın, konu dışına girme lütfen burası DH'a benzemez :)

Satılıklar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu gün bayiye mk focus titanyum gelmişti dizel motorlu bakmaya gittim orada eski focusta vardı tek kelimeyle muhteşem inanın arada çok büyük fark var bu bambaşka olmuş test Sürüşü yapamadım ama kullanılan malzeme kalitesi kesinlikle çok iyi dokunmatik ekran çok başarılı bende titanyum benzinli beyaz renk yazdırdım muhtemelen 20güne kadar gelir dedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az once test surusunden geldim, arac titanyum tdci smart paketti. Yalitim cok daha iyi ve sessiz gibi geldi, 1.6tdci trend sedan icin 67 kusur, trend x benzinli sedan metalik renk aytozu gri renk 54500 tl fiyat aldim. 7 aralikta birinci parti araclar geliyor.

Trafik sigortasi dahil

Acaba sehir ici kac litre yakar 1.6 125hp?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Az once test surusunden geldim, arac titanyum tdci smart paketti. Yalitim cok daha iyi ve sessiz gibi geldi, 1.6tdci trend sedan icin 67 kusur, trend x benzinli sedan metalik renk aytozu gri renk 54500 tl fiyat aldim. 7 aralikta birinci parti araclar geliyor.

Trafik sigortasi dahil

Smart değilde Tekno paket heralde o :)

1.6 tüketim örnekleri için tüketim kategorimiz içindeki benzinli başlığı örnek olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bu gün bayiye mk focus titanyum gelmişti dizel motorlu bakmaya gittim orada eski focusta vardı tek kelimeyle muhteşem inanın arada çok büyük fark var bu bambaşka olmuş test Sürüşü yapamadım ama kullanılan malzeme kalitesi kesinlikle çok iyi dokunmatik ekran çok başarılı bende titanyum benzinli beyaz renk yazdırdım muhtemelen 20güne kadar gelir dedi

Hocam bizde aynen benzinli beyaz sedan titanium aldık. Bizim araba Gölcük'teymiş en geç pazartesi gelir dediler. Ama biz Ocak'ta alacağız.

Trafik sigortasi dahil

Bence durumunuz varsa 6000 daha koyup titanium benzinli alın. Biz 60.500 e aldık. Size trend x e 54.500 demişler bence 6000 daha vermeyi düşünün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.