Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

+18 ibaresini gorunce ben başka sey var diye heycanlandim ya bir an :) :)

Zaten farkı yok :P 

Buarada 24 saat içinde fiyat ve donanım bilgisi sunulabilir. ''Uygulama bakım çalışması yazısı alıyorum''

Bugün ford'dan bana telefon gelmişti uyuyordum :zha: Kim bilir ne içindi! 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunun için 1 sene sabredilir ve 3-5bin fazladan verilirdi diyorum ve pişmanlıkla gidiyorum bu konudan...

12 November 2014 - 17:09 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Spor paket + 18'' 

Şunun için 1 sene sabredilir ve 3-5bin fazladan verilirdi diyorum ve pişmanlıkla gidiyorum bu konudan...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten farkı yok :P Buarada 24 saat içinde fiyat ve donanım bilgisi sunulabilir. ''Uygulama bakım çalışması yazısı alıyorum''

Bugün ford'dan bana telefon gelmişti uyuyordum :zha: Kim bilir ne içindi!

Hadi inşallah dört gözle bekliyoruz abi. Bende ford`a mail göndermiştim bir kere makyajlı focus ne zaman geliyor diye. Ertesi gün aramışlardı ama açamamıştım. Bir daha da aramadılar nedense.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şunun için 1 sene sabredilir ve 3-5bin fazladan verilirdi diyorum ve pişmanlıkla gidiyorum bu konudan

3-5 ne?90 civari cekerler bu arabaya hüseyin ipek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye'ye gelecek dizeller kaç beygir olacak bilginiz varmı.

Bu başlıkta ne verildiyse o biliniyor hocam.

Tabloda ki tüm 1.5 ve 1.6 dizel kombinasyonları gelebilir.

Mesai doldu sanırım haber yok..

Maalesef, yarın sınav arası telefon açalım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

90 mı? Naptınız hocam, şuan ki liste fiyatlarına aynı donanım için maksimum +7bin ekleyin yeni model için diyorum ben. Spor paket ve rengi çıkarırsanız 5bin anca oynar bence

5 bin oynarsa hemen değiştirelim ama zannetmiyorum ben pek..Bakalım açıklansın bir hele

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 bin oynarsa hemen değiştirelim ama zannetmiyorum ben pek..Bakalım açıklansın bir hele

Biz sanırım boşa yazıyoruz :D

Bu araba için bu sene satılmaz diyenler de vardı, kayboldu hepsi :) Ekran gelmez şu bu olmaz diyenler de vardı, bi laf dinletemedik :) Otosancı mısın ne savunuyorsun dediler ama bu işin bu kadar küçük çerçeve ile görülemediğini hep gözardı ettiler :D

Hayırlısı her zaman :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bence 5 bin bile oynamaz.

makyajlı jetta, comfortline, dokunmatik ekran digital klima, ön-arka park sensörleri var. bizim eski style ın muadili idi eski comfortline, yeni eklenenlerle, bilinenlere göre makyajlı f3 ün style ını tokatladı  ve fiyatta 60.800.. hadi bakalım yeni style focusu kaç para yapacak koç görelim..???

son 3-4 ayda satışları toparlanan f3 yine dibe vurur. 10 aylık satışlarda ise reno ve vw 50 binlerde, ford 27.. komedi..2 kat fark var.. bu fark gelecek sene açılacak gibi bu donanım politikasıyla.

fiyat aynı bile kalsa yenisini almak için; siz en az 15 bin eklemeniz lazım.

Mehmet Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.