Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Makyajlı Ford Focus 3 Genel Başlık - Tüm Detayları ile 2014 Focus

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

18 May 2014 - 16:25 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Sezer bey siz kullandınız mı o topuz ile aracı yoksa sadece fotolara bakarak felan mı söylüyorsunuz bunu :D 2008'den beri aynı araca her bindiğimde vites topuzunu da ben çok severim ve modern bulurum şahsen. İyiki böyle devam ettiler diyorum içimden.  

:)

Ayrıca renoların vites kolları kadar iğrenç bir marka da yoktur ha pardon birde mazda var : :D Neyse araçların bu detaylarına takılacak olduysan bu arabalar olmuştur artık gerisi keyifti keyif :) Laf atacak yer arıyoruz artık.

Abi şimdi şu vites topuzu ve altındaki alimünyum boru sanırım, belki plastik bilmiyorum bana güzel gelen bu , focusu kullanmadım bendeki c-maxin el freni boğazı bunla -makyajlanan eleştirdiğim vites topusundaki- kaplı arasına her türlü pislik doluyor temizlemesi zor oluyor,ilkel görüntüsü cabası, bazen birleşim yerinden ayrılıyor, beğeniler kişiseldir ama kartalda olan şey bunda varsa eğilim bu yönde olmamalıdır. Düzeltiyorum alttaki foto sanırım cvt fluancede de kullanılmakta çok hoş powershiftin vites kolu ve boğazıda çok güzel. Dediğiniz gibi aracın geri kalan her şeyi güzel bunlar ufak ayrıntılar

67802_480749022257_657692257_5688218_3128118_n.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu şimdi estetik mi allah aşkına :D her gün ona dokunmak Felan Allah göstermesin ne diyim :D ejehehehehh

Modern kelimesinin çok daha güzel örnekleri mevcut hele otomatik olunca bu direklerin hiçbirine gerek yok :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

18 May 2014 - 16:37 tarihinde, Sezer Mira yazdı:

Abi şimdi şu vites topuzu ve altındaki alimünyum boru sanırım, belki plastik bilmiyorum bana güzel gelen bu , focusu kullanmadım bendeki c-maxin el freni boğazı bunla -makyajlanan eleştirdiğim vites topusundaki- kaplı arasına her türlü pislik doluyor temizlemesi zor oluyor,ilkel görüntüsü cabası, bazen birleşim yerinden ayrılıyor, beğeniler kişiseldir ama kartalda olan şey bunda varsa eğilim bu yönde olmamalıdır. Düzeltiyorum alttaki foto sanırım cvt fluancede de kullanılmakta çok hoş powershiftin vites kolu ve boğazıda çok güzel. Dediğiniz gibi aracın geri kalan her şeyi güzel bunlar ufak ayrıntılar

Röno'larda bu vites kollarını ben de çok kötü buluyorum. Hey şeyden önce çok uzun, bu tarz vites kolları bir de toyota da kaldı sanırım. Şuna hiç değilse deri körük vs bir şey yapsınlar artık. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reno nun hangi şeyi düzgün ki vitesi düzgün olsun.Adamlardaki saçma dizayna bak teyp ile vites ic içe geçecek nerdeyse, , Klima düğmeleri ne geziyor teybin bulunması gereken yerde.havalandirma cikislarinin alti bom bos oraya teybi neden yapmazsın?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Reno nun hangi şeyi düzgün ki vitesi düzgün olsun.Adamlardaki saçma dizayna bak teyp ile vites ic içe geçecek nerdeyse, , Klima düğmeleri ne geziyor teybin bulunması gereken yerde.havalandirma cikislarinin alti bom bos oraya teybi neden yapmazsın?

+1 ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Takipçiler için, merceksiz Titanium bu şekilde diyebiliriz.

Görünen jant 16'' olarak belirtilmiş hatalı değilse bu şekilde de standart titanium olabilir.

u30FEmT.png

COtqujE.pngNOT: 2015 şubat gibi satışa çıkacak olan, 1.5 tdci 120 ps gücünde Powershift otomatik şanzımanlı focus'un ortalama tüketimi 4,2 lt olacak.

Yorum: Bu şekilde daha güzel göründü gözüme, mercek ile farklı bakıyor velet. :D
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 May 2014 - 03:38 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Takipçiler için, merceksiz Titanium bu şekilde diyebiliriz.

Görünen jant 16'' olarak belirtilmiş hatalı değilse bu şekilde de standart titanium olabilir.

NOT: 2015 şubat gibi satışa çıkacak olan, 1.5 tdci 120 ps gücünde Powershift otomatik şanzımanlı focus'un ortalama tüketimi 4,2 lt olacak.

Yorum: Bu şekilde daha güzel göründü gözüme, mercek ile farklı bakıyor velet. :D

jantlar berbat herzamanki gibi neden güzel bir jant olmazki titanyum jantı...Ama araba on numara :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yeni focuslarda anahtarsız giriş sistemi bulunacak mı acaba ?

Bu bir donanım hali hazırda zaten istek alan ülkelerde satılıyor. Bu soruların cevabını Aralık Ocak gibi bu siteden alabilirsiniz

----------------

Takipçiler için son ve net günceleme:

Aralık 2014'te düz vites, Mart 2015'te TDCI/Powershift ile satışta olacak, piyasaya çıkmak için Ocak ayını beklenmeyecek.

Donanım spec'leri ayarlanmış ama tam şeklini almamış. Touch screen sunulacak ama tabiki standart olmayacak.

2015 Fuarında da tüm motor ve karoserler dizilecek yanyana.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.