Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Kuga Extreme Test Ve Park Asistanı Videoları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

eski kuga focus şasesinde idi diye biliyorum , 2.0 tdci vardı üzerinde de ,

bu yeni kasa yeni focus şasesindemi acep ?  

bu kasanın dizel olan motoru kaç kuruş olacak ?    

offroad dağ bayırda videosu filan yokmudur ?

1.6 eb 1680 kilo , otomatik , 4wd 'da nasıl yakar bilemedim ...

2.0 dizel olanda 4wd kapatılıp 2 wd ye çevrilebiliyor , benzinlide yok galiba ;   

şu videoda yanlış anlamadıysam 420 mile mı gidiyor diyor anlamadım ben ...

Tolga Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kugayı neredeyse alma aşamasına geldim, şimdi bazı tereddütlerim var bunları sizlere danışmak istedim. Düşündüğüm model 1.6 Ecoboost, titanyum, 4WD, Otomatik vites, cam tavan. Fiyat 71.000 TL. Nakit alırsam  70.000 TL olacak gibi.

1- Yaşadığım ilçenin alt yapı çalışmaları nedeniyle yolları çok aşırı bozuk asfaltın her yeri kazılmış çkurlardan kaçmak imkansız ve birkaç yıl daha bu şekilde devam edecek gibi görünüyor. Kuganın bozuk yoldaki performansı nedir. Alt takım ne kadar dayanıklı, bozulursa garanti durumu nedir, garantiye girmiyorsa tahmini maliyetler ne kadar. Sık sık yaptırmam gerekebilir.

2- Kuganın malum şuanda sadece 1.6 benzinlisi ve 2.0 dizeli var bu ülkede 2.0 araca %80 vergi varken asla almam. Önümüzdeki dönemde 1.6 dizel versiyon gelme ihtimali varmı.

3- Multimedyada çok zayıf navigasyon ekranı çok küçük, minicik bir ekran koymuşlar ve sadece navigasyon ile sınırlı, DVD, video oynatmıyor. Amerikada satılan büyük tip ekranların Türkiyeye gelme ihtimali varmı Avrupada satılanlarda böylemi, büyük ekran sonradan takılabilirmi.

4- Bu sınıfta bu paraya ve bu sürüş dinamiklerinde, bu dolulukta başka araç tavsiyeniz varmı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- sorun olacağını sanmam daha yeni araba şimdi kesin birşey demek imkansız. Sonuçta 2. Nesil araç tecrübe var ayrıca global.

2-Şuan böyle bir motorun geleceği söylenmedi.

3- Avrupa böyle 2013 son çeyrekte 8" ekran eklenebilir. Sonradan takılabilir gerekli tüm parçalar alınırsa.ayrıca dvd film izlenmez orijinal ürünlerde. (Sürüş esnasında en azından)

4- Ford'dan daha ucuz markalar her zaman olacak.. Kalite/işlevsellik bunda daha iyi gözüküyor.

Hayırlısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1- Segment olarak arazi aracı görüntüsü olsa da bu amaçlı tasarlanmadığı kesin. Bozuk yola yönelik özel bir düzenleme olduğunu zannetmiyorum ama yürüyen aksamın bahsettiğiniz yollarda da dikkatli kullanılırsa su koyuvereceğini düşünmüyorum.

2- Şu anda üretimde öyle bir model yok, ileride çıkmaz denilemez tabii ama çok çok zayıf ihtimal.

3- Sony + Navigasyon = 5" ekran, Avrupa'da böyle. Hem ne yapacaksınız arabada DVD seyredip, sürüşte sakıncalı, duruşta da ev daha komforlu değil mi? Sonradan herşey yapılabilir tabii ama garantisi yok!

4- Bence hayır

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bu yaban hayvanının Selective donanımlısını ben de koşturdum.Cam tvana deri döşeme felan vardı.Teknolojik donanımları çok kurcalama şansım olmadı ama 1.6 Ecobost motor iyi götürüyor arabayı.Fakat arka lastikler kasislerden geçerken araba çok zıplıyor gibi geldi bana.Onun haricinde oldum olası otomatik arabayı sevemedim bapırttım durdum nedense.Ama içi ferah geniş yüksek güzel.Param olsa alırım yani.Ama ford dünyasında benim içimde yatan araç hep 2.0 Mondeo.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün bu yaban hayvanının Selective donanımlısını ben de koşturdum.Cam tvana deri döşeme felan vardı.Teknolojik donanımları çok kurcalama şansım olmadı ama 1.6 Ecobost motor iyi götürüyor arabayı.Fakat arka lastikler kasislerden geçerken araba çok zıplıyor gibi geldi bana.Onun haricinde oldum olası otomatik arabayı sevemedim bapırttım durdum nedense.Ama içi ferah geniş yüksek güzel.Param olsa alırım yani.Ama ford dünyasında benim içimde yatan araç hep 2.0 Mondeo.

Muhtemelen tekerlekler 45 psi falandir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ama ford dünyasında benim içimde yatan araç hep 2.0 Mondeo.

Bu konuda bende çok kararsızım, kugaya aşık oldum diyebilirim ama yeni mondeo'yu görmeden araç almak istemiyorum gelsin artık şu mondeo neden hala gelmiyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.