Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Yeni Ford Kuga Extreme Test Ve Park Asistanı Videoları

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

• 4 hafta sonra...

Bugün yeni kugayı test ettim araçla ilk teste çıkan ben oldum bu sabah gelmiş araç 1.6 ecoboost 180bg selective paket full yani bizim x tit. Gibi araçta navigasyon var harita kartı yok sadece geri görüş kamerasıda mevcut ayak hareketi ile bağajın açılıp kapanması çok hoşuma gitti. Video Yakup yükleyecek. Kör nokta Sistemi'de vardı.

ben beğendim aracı anlaşırsak takas edebilirim belki :) fiyat 75-80 arası dediler geri dönüş yapacaklar...

9y8uzaru.jpg

se4y3u4y.jpg

ve6esuha.jpg

ame2yse6.jpg

Serdar yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 7
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürüş nasildi Serdar abi şanzıman özellikle ?

Otomatik şanzıman araç şürüş mükemmel ses yalıtımı süper asfalt sesini içeri almıyor çok beğendim

18" var üzerinde buna rağmen sessiz olması gerekiyor zaten this is Kuga.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sürüş nasildi Serdar abi şanzıman özellikle ?

Otomatik şanzıman araç şürüş mükemmel ses yalıtımı süper asfalt sesini içeri almıyor çok beğendim

18" var üzerinde buna rağmen sessiz olması gerekiyor zaten this is Kuga.

Traktörü değişsek mi acaba :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozan şaka yapıyor :D tabiki koymamışlardır. Olmaz olur mu kart :) fuarda bile vardı TR haritası

otosandan herşeyi beklerim valla arabayı sattıktan sonra nav için kart alman lazım diyebilir :D

Anneme aliriz bu arabayi bende 18" jantlarini çalarim ondan :D benim 16 tit jantlari uyar mi kugaya igrenc durur o ayrida :D

uyar :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dün bende test ettim 1.6 ecoboost 4WD otomatik vites titanyum paket + cam tavan fiyat 71.500'e kadar indiler. Test sürüş izlenimlerim araç içi sanki biraz gürültülüydü, ön cam rezistans olayı gözümü rahatsız etti, sanki 180 HP bir araç gibi değildi, bunların dışında konfor mükemmel olmuş ailecek çok beğendik, mondeo'yu bekliyorum halen fakat tercih değiştirebilirim heran çok hoşuma gitti. Kabin içi sessizliği artırmak için extra herhangi birşey yapılabilirmi  ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında yol gayet güzeldi, rüzgar sesi alıyor gibi bir sesten bahsediyorum, yolda çok radar kontrollü bir yol olduğundan ara ara 140-160 gibi hızlara çıkabildim, dikkatimi çeken rüzgar sesine benzeyen seste değişme olmadı ne azaldı nede arttı. Araca ilk bindiğimde yol bilgisayarı ortalama yakıtı 13,4 lt. gösteriyordu. Sizce bir test aracına göre normal bir değermi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.