Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Er-Ol Otomotiv - Ford Yedek Parça Ve Daha Fazlası

Önerilen Mesajlar

merhaba hayırlı işler hayırlı satışlar 

1-)2.2 transit tdci 155 hp lik olanın Oem  intercooler radyatör fiyatını öğrenebilirmiyim ?

2-)Stoğunuzda mevcutmu ?

3-)Mevcutsa kapasitesi kaç litre acaba ?

4-)İntercoolerin ölçülerini en boy derinlik yazma şansınız var mı ?

Şu an stogumuzda mevcut degil kdv dahil 320 tl fiyatı var.

Merhaba Focus 3(2013) 1.6 benzinli(hb)  kaput altı izolatör var mı acaba ?

Stokta mevcut kdv dahil 110 tl fiyatı var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Er-Ol otomotive tesekkur ediyorum. Beni servis kazigindan kurtardilar. Bahsetmistim, titanyum x lerde far yikama var ve benimkilerden biri kirildi. Arastirdim montaji basit 5dk. Parca numarasindan servise telefon actim. Aradigim 3 sercisten ikisi ellerinde olmadugini isteyebileceklerini 15 gunde gelecegini ve parca fiyatinin kdv haric 350 tl oldugunu soylediler ve iscilik haric dedi. Inanin devamini dinlemeden kapattim. Ebay da buldum ucuz ama beklemek istemedim.Erol a mesaj attim. Yalan olmasin 140tl ye mi ne gonderdiler. Tekrar tesekkur ediyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Er-Ol otomotive tesekkur ediyorum. Beni servis kazigindan kurtardilar. Bahsetmistim, titanyum x lerde far yikama var ve benimkilerden biri kirildi. Arastirdim montaji basit 5dk. Parca numarasindan servise telefon actim. Aradigim 3 sercisten ikisi ellerinde olmadugini isteyebileceklerini 15 gunde gelecegini ve parca fiyatinin kdv haric 350 tl oldugunu soylediler ve iscilik haric dedi. Inanin devamini dinlemeden kapattim. Ebay da buldum ucuz ama beklemek istemedim.Erol a mesaj attim. Yalan olmasin 140tl ye mi ne gonderdiler. Tekrar tesekkur ediyorum.

Biz teşekkür ederiz yardımcı olabildiysek ne mutlu :)

klipsleride gerekli,fiyata dahil mi?Ödemeyi nasıl yapıyorz,halkbank için hesap numaranız varsa gönderebilirmisiniz?

Yok klipsler üzerinde gelmez tanesinin de kdv dahil 1.50 tl fiyatı var. Halkbank için hesap numaramız yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeni mondeo araç satın aldım kısmetse çarşamba teslim edecekler,orjinal 3d paspas ve bagaj havuzu almak istiyorum temin edebilir misiniz

Hayırlısı olsun öncelikle malesef temin edemiyoruz yetkili servisten tedarik etmeniz daha kolay olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

765b61c07c0bbbfd94fb0f14915ba61c.jpg

Vize başvurusu için Harbiye'de beklerken sanırım reddettiğim dilencilerden biri sinyal camını kırmış.

Focus 3 arka sinyal kapağı var mı tek olarak yoksa komple set mi? Fiyat nedir?

Resim acılmıyor da arka sinyal kapagından bahsettiginiz arka stop mudur ya da stop camı  ? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.