Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3 Bi-Xenon Montajı

Aydın Baran

Önerilen Mesajlar

Ozan hayirli uğurlu olsun beyaz olsaydi arabam kesinlikle alirdim bende.

Çok mutlu oldum senin adina :yeah:

Sabri hani video koydun ya, farlar kapalıyken selektör yaptığında sadece halojenler yanıyor, peki o sırada mercekten lok lok ses geliyormu yine?

Birde mesela kumandadan açma düğmesine basınca parklarmı yanıyor yoksa DRL mi?

son olarak bu modifiye ile follow me home özelliğini iptal etmiş oluyoruz çünkü farları beslediğimiz hat kontağa bağlı.

birde alakasız bir not: araba çalışırken denemedim ancak kontak açıkken kumandadan kilitlemeye basarsanız kontağı kapatıp kapıları kilitliyor :) unutmazsam yarın çalışıyorkende deniyim :)

Ozan Karsavuran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

farlar kapalıyken selektör yaptığında sadece halojenler yanıyor, peki o sırada mercekten lok lok ses geliyormu yine?

Evet

Birde mesela kumandadan açma düğmesine basınca parklarmı yanıyor yoksa DRL mi?
DRL, parlak olarak...

son olarak bu modifiye ile follow me home özelliğini iptal etmiş oluyoruz çünkü farları beslediğimiz hat kontağa bağlı.
Hiç kullanmadığım bir özellik

birde alakasız bir not: araba çalışırken denemedim ancak kontak açıkken kumandadan kilitlemeye basarsanız kontağı kapatıp kapıları kilitliyor :) unutmazsam yarın çalışıyorkende deniyim :)

Aslında anahtarsız çalışmada çalışırken aracı terk ettiğinde motoru kapatması lazım ama ben de denemedim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.