Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

6 saat önce, Süleyman Ünal said:

Bizim mahalle fırını da aynı uygulamayı yapıyor.

Yapıyorlarsa tebrikler. Çok iyi uygulama.

İlk olarak şunu okumuştum yıllar önce..

Askıda Kahve

Napolide küçük bir kafedeydim.
2 müşteri geldi.
"5 kahve 2 si bizim için 3 askıda "
5 kahve ödeyip 2 tane aldılar.

Askıda kahve nedir diye sordum?
Garson bekleyin ve görün dedi
Başka müşteriler geldi.2 kız kendi içtikleri kahvenin parasını ödedi.
Bir süre sonra 3 avukat geldi.7 kahve dedi 3ünü içtiler ve 7 adet ödediler..

Biz konuşmaya devam ederken bir süre sonra fakir bir adam içeri girdi.
Nazik bir ses tonu ile Hiç askıda kahveniz var mı? diye sordu...

Napolide insanlar bu şekilde birbirlerini görmeden kahve hatta yemek ısmarlıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Korkutucu @Mertcan Çelik :smiley2k:

Boston Dynamics bu 4 ayaklı arkadaşları aslında Amerikan Ordusuna geliştiriyor; arama-tarama-kurtarma, yük taşıma, keşif, mayın arama, müfreze destek vs. gibi görevleri olacak. Sanki ticari boyuta yaklaşmışlar; acaba askeri bağlamda ne durumdular?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Ahmet Dursun Ben korkutucudan çok eğlenceli buluyorum açıkçası. Gavurların "frontline" dedikleri ön cephe'de bunlar çok iş görmez fazla dayanıklı olmadıkları için ancak arama taramada ciddi yardımcı olabilirler bence de. Ne kadarı askeri seviyede kullanılıyor ya da sponsor ediliyor bir fikrim yok malesef de bulaşık dizip boşaltacak bir tane her eve lazım :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 saat önce, Mertcan Çelik said:

@Ahmet Dursun Ben korkutucudan çok eğlenceli buluyorum açıkçası. Gavurların "frontline" dedikleri ön cephe'de bunlar çok iş görmez fazla dayanıklı olmadıkları için ancak arama taramada ciddi yardımcı olabilirler bence de. Ne kadarı askeri seviyede kullanılıyor ya da sponsor ediliyor bir fikrim yok malesef de bulaşık dizip boşaltacak bir tane her eve lazım :D 

Video sonundaki "blooper"a ve adamın robottan kaçış hızına bakarsak zarar verme potansiyeli yüksek... Yüksek nüfus yoğunluklu "urban" çatışma bölgelerinde bilakis çok iş görebilirler ki temel amaç müfrezeye alan yaratmak ve zayiatı azaltmak olursa bol kullanılır... Ha! Evde iş yapacaksa eğlenceli olduğu muhakkak :lol:

Bir de aklıma şu geldi nedense (dk 2.20/B166ER)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 30.06.2016 at 22:50, Süleyman Ünal said:

Fırından yeni çıktı taze video

yanlamak için çok daha makul makineler varken neden modlu bir mustang kullanalım ki ? 

Bir de ABD ve uzak doğuda yanlamak, burnout, donut yapmak bu kadar popülerken Avrupada o kadar da olmazsa olmaz görünmüyor sanırım. 

Yanlamak için gereken geniş ve boş kavşaklı bir caddeyi avrupalının bulması zor sanırım,  bulsa bile muhakkak kameralardan cezayı yiyecektir onun yerine kıvrımlı dar kır/dağ yollarında bol lift off oversteer li kullanımları daha mı çok seviyor acaba avrupalı ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.