Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Paylaşımlık Videolar !!!

Tolga Başaran

Önerilen Mesajlar

Oruç oruç pek canım çekti de ciddi ciddi de merak ettim nasıl oluyor. Evde yapmaya kalkasım geldi de anneciğim tost makinesinin ben bunu yaptıktan sonraki halinden çok memnun kalmayabilir sanki :kıhkıh:

angarada yapan var mı la bunu iftara gidebilirim bugün yarın ciddi ciddi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

10 dakika önce, Mertcan Çelik said:

Oruç oruç pek canım çekti de ciddi ciddi de merak ettim nasıl oluyor. Evde yapmaya kalkasım geldi de anneciğim tost makinesinin ben bunu yaptıktan sonraki halinden çok memnun kalmayabilir sanki :kıhkıh:

İlker denedi, bence tost makinesinde olmaz ama (evdeki tost makinesi yumurtayı o kadar kızartmaz bence). Yumurtayı kızartıp ekmeğe alma kısmını tavada yapıp sonrasını tost makinesinde yaptı. Fena değildi :) 

Bu videoyu paylaştığında da gidelimmi filan demişti, bende ankarada diye düşünerek izleyip sonda şok olmuştum :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Ozan Kar said:

İlker denedi, bence tost makinesinde olmaz ama (evdeki tost makinesi yumurtayı o kadar kızartmaz bence). Yumurtayı kızartıp ekmeğe alma kısmını tavada yapıp sonrasını tost makinesinde yaptı. Fena değildi :) 

denemek lazım o zaman diycem de işin içine tava girince tost makinesi kirletmenin pek lüzumu yok sanki. ekmek arası karışık yumurta gider.

o değil de iyi acıkmışım ben 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mertcan Çelik said:

denemek lazım o zaman diycem de işin içine tava girince tost makinesi kirletmenin pek lüzumu yok sanki. ekmek arası karışık yumurta gider.

ekmek altlı üstlü nasıl kızarcak tavada, çevirmek etmek lazım :D İlker bazlamayla yapmıştı bide

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertcannn, 

Ne yaptın sennnn....

23 dakika önce, Mertcan Çelik said:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, Ozan Kar said:

ekmek altlı üstlü nasıl kızarcak tavada, çevirmek etmek lazım :D İlker bazlamayla yapmıştı bide

Kızarmasa da olur ya, illa tost olmasın ama bazlama güzel seçim

1 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Mertcannn, 

Ne yaptın sennnn....

abi yazdım ve uykunun açlığa karşı olan zaferinden telefonla uyandım. Suyla açtık yemek bekliyoruk :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.