Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Boşluk ancak mekanik kısımda olur Yakubum. O da zaten 500 km deki bir araçta olmaz

Eski tiplere göre çok daha güvenli ve sorunsuz zaten bu sistemler

Yok yok Emre bey için demiyorum ben genel olarak dedim..Sanmıyorum öyle bşey olacağını da ondan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boşluk yoktur Emre bey . Aracınız henüz 500 kmde 120-130 gibi hızlara çıktığınızda sağ sol sağ sol yapa yapa titreşim motoru gibi titrer direksiyonunuz.

Bütün arkadaşlara ve forum kurucularına teşekkürlerimi iletiyorum yardımlarından dolayı...
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bişey sorcam benim direksiyon tam duz yapınca araba sag tarafa dogru gıdıyor gıbı gelıyor acaba dıreksıyonu tam duz monte etmemısler olabılırlermı yoksa benmı yanılıyorum

Rot ayarından, benim direksiyonu da düz tutunca sola gidiyordu hafiften, iki dakikada rot ayarını düzelterek halletti arkadaş.

üstünde durulacak bir sorun değil.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında focusta zaten bir USB çıkışı daha var. Torpidogözünün hemen altında orta konsolun sağ tarafında kalan bir minUSB portu daha var. Oradan istenilen yere uzatılabilir bence.

Mertol Kip tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içten kilitleme var mı ? çift basın veya basılı tutun, araç içinden kilitleniyor mu bakın bi...

tam emin değilim yok diye biliyorum...Focus II de vardı.. onu kıstılar diye aklımda..

çift kilitleme var Yakup,araç çift kilitleme yapılınca içeriden açılamıyor kapılar..Alarmı kısmışlar sadece...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani sonuç olarak 3 kere yanmasa da 3 saniye içinde iki bastığımızda çift kilitleme mi yapıyor

çift kilitleme var Yakup,araç çift kilitleme yapılınca içeriden açılamıyor kapılar..Alarmı kısmışlar sadece...

çift kilitlemeyi yine 3 saniye içinde 2 kez basark mı aktive ediyoruz?

O zaman 3 yanma şekli alarm ve iç sensör ile alakalıdır..

çift kilitleme olsun da yanmasa da olur :zha: .

Mertcan Çelik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani sonuÇ olarak 3 kere yanmasa da 3 saniye iÇinde iki bastığımızda Çift kilitleme mi yapıyor

Çift kilitlemeyi yine 3 saniye iÇinde 2 kez basark mı aktive ediyoruz?

Çift kilitleme olsun da yanmasa da olur :zha: .

Çok ugrastım sınyaller bıldıgın sınyalhep 2 3 yok
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yani sonuç olarak 3 kere yanmasa da 3 saniye içinde iki bastığımızda çift kilitleme mi yapıyor

çift kilitlemeyi yine 3 saniye içinde 2 kez basark mı aktive ediyoruz?

çift kilitleme olsun da yanmasa da olur :zha: .

Evet 3 saniyeiçinde 2 kez basın anahtarlığa çift kilitleme devreye girer.Işıklar 2 defa yanar söner...Katlanır aynalar kapanır...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi görmen için trim i sökmen lazım. Dışarıdan görülen birşey değil. Kol dayamanın altında USB olan araçlar için bir port eklemişler. Aradaki kablo ile sonlandırma yok sadece.

SYNC ile orası da şenlenecek :muha::)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.