Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi benim anlamadığım nokta, direksiyon bıraz egıkken tam duz gıdıyor, yanı bu rottansa dıreksıyon sokulurmu ? bosluk fılan varsa yanı dıreksıyonu sokturmek ıstemıyorum eskısınıde ararım dıye?

otoyola çıkıp, elinizi bırakıp araç dümdüz gidiyorsa zaten rottan hiç değildir. bir deneyin

direksiyondan kanaatine varırsanız, direksiyon, direksiyon miline takılırken yanlış konumlandırılmış . sökmek lazım ki o da beni üzer

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

otoyola çıkıp, elinizi bırakıp araç dümdüz gidiyorsa zaten rottan hiç değildir. bir deneyin

direksiyondan kanaatine varırsanız, direksiyon, direksiyon miline takılırken yanlış konumlandırılmış . sökmek lazım ki o da beni üzer

evet duz gıdıyor bıraz egrıyken bencede montajdan :kıhkıh:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rot bozuksa zaten titreme yapar :kıhkıh: Ki rotta sorun var demedi zaten kimse. Ancak sorunununzun çözümü Rot ayarı ile olmakta

Direksiyonun o diklik ayarıda rot ile ilgili :D söküp bir dişli atlatırsanız bu sefer ters tarafa bakar :yeah:

Servise götürün anlatın derdinizi 20 dk içerisinde sorununuzu çözecekler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rot bozuksa zaten titreme yapar :kıhkıh: Ki rotta sorun var demedi zaten kimse. Ancak sorunununzun çözümü Rot ayarı ile olmakta

Direksiyonun o diklik ayarıda rot ile ilgili :D söküp bir dişli atlatırsanız bu sefer ters tarafa bakar :yeah:

Ogun bey dıreksıyonu sokmezler demı? :yeah:
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

rot bozuksa zaten titreme yapar :D Ki rotta sorun var demedi zaten kimse. Ancak sorunununzun çözümü Rot ayarı ile olmakta

Direksiyonun o diklik ayarıda rot ile ilgili :yeah: söküp bir dişli atlatırsanız bu sefer ters tarafa bakar :yeah:

ben de demedim kıh kıh :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ogun bey dıreksıyonu sokmezler demı? :kıhkıh:

Sökmezler emre bey merak etmeyin

Aracınızı rot ayarına sokacaklar. Direksiyonu düz tutup bilgisayarlı bir cihaz ile direksiyonunuzun diklik açısına göre lastiklerinizi dik konuma getirecekler

Zaten Direksiyonu söküp 1 diş sola çevirirseler bu sefer direksiyon terse bakar. Direksiyon sökülerek yapılacak bir işlem değil o

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sökmezler emre bey merak etmeyin

Aracınızı rot ayarına sokacaklar. Direksiyonu düz tutup bilgisayarlı bir cihaz ile direksiyonunuzun diklik açısına göre lastiklerinizi dik konuma getirecekler

Zaten Direksiyonu söküp 1 diş sola çevirirseler bu sefer direksiyon terse bakar. Direksiyon sökülerek yapılacak bir işlem değil o

Ogün bey çok teşekkür ederim, son bişey daha soruyum boşluk filan vardır veya yoktur nasıl öğrenılır?
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Elektrikli Direksiyonda boşluk felan oluyor mu Ogün ?

Destek değil :kıhkıh: Tam elektrik

Boşluk ancak mekanik kısımda olur Yakubum. O da zaten 500 km deki bir araçta olmaz

Eski tiplere göre çok daha güvenli ve sorunsuz zaten bu sistemler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.