Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Olmamış ı geri aldım, düzeltip opsiyonları eksik diyeyim, zaten sök tak şeyler ama direk seçebilsek alırken olsa daha iyi olucaktı, istediğim bu yani. Touch ve Sync de gelirse o zaman çoğu markadan daha iyi olucak, bunun dışında zaten f3 ten sonra audi merso bmw gelir bana göre, reno-fiat-opel falan geride bu konularda.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben aynı fikirde değilim. O tip donanımlar ancak techno-freakler için falan olmazsa olmaz. Örneğin benim açımdan hiçbirşey ifade etmiyor hatta 8 inç ekran orada çok sırıtıyor bana kalırsa. Şahsen ben almazdım.

Ford genel kalitesini yükseltmedikçe audi mercedes yada BMW nin yanından bile geçemez. Hala Önde yumuşak kaplı arkada sert plastik olan, üç parçalı yapılıp plastik kaynağı ile birleştirilmiş ve ses yapması kuvvetle muhtemel kapı trimleri ve işçilik hataları ile dolu arabalar üretiyorlar. O konuda sadece mondeo genel ford kalitesini ve kendisini aşmış durumda. Onun dışındaki tüm modeller hala patates. Mondeonunda E sınıfı ile ya da 5 serisi ile baş etmesi gerçekten çok zor..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide gerek aks mesafesi gerekse arka diz mesafesi olarak eğer C ya da 3 ile karşılaştırırsanda onlara haksızlık olur.. Mondeonun arka diz mesafesi 5 serisinden de C serisinden de daha geniş. Bunların ağır abi arabası olduğunu hesaba katarsan hiçbir klasmanda C ya da 3 serisi ile karşılaştırmak doğru olmaz. Mondeo fazla büyük oldu. Bu kasada ayarını tutturamadılar.. :P

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İyide gerek aks mesafesi gerekse arka diz mesafesi olarak eğer C ya da 3 ile karşılaştırırsanda onlara haksızlık olur.. Mondeonun arka diz mesafesi 5 serisinden de C serisinden de daha geniş. Bunların ağır abi arabası olduğunu hesaba katarsan hiçbir klasmanda C ya da 3 serisi ile karşılaştırmak doğru olmaz. Mondeo fazla büyük oldu. Bu kasada ayarını tutturamadılar.. :)

:D:( Merco ile Bmw 3 kısaysa napsın mondi :P ahahaha

premium dışındaki araçlar mondeo gibi sayılır, c5 suberb passat 508 gibi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok öyle birşey. Araçların sınıfını belirleyen markaları ya da isimleri dğeil. Aks mesafeleri.

C5 Passat falan mondeo ile kıyaslanınca ciddi küçük arabalar.. SuperB belki kıyaslanabilir. O uzatılmış Passat şasesi sonuçta.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok öyle birşey. Araçların sınıfını belirleyen markaları ya da isimleri dğeil. Aks mesafeleri.

C5 Passat falan mondeo ile kıyaslanınca ciddi küçük arabalar.. SuperB belki kıyaslanabilir. O uzatılmış Passat şasesi sonuçta.

ohoooo bence de öyle bişey yok 5 cm uzun oldu diye alakasız araç ile de kıyaslanmaz ki :P

Sonuçta araç D sınıfı otoriterler kıyaslamasını bu yönde yapıyor...Fiyatlarda öyle zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Len neyin otoritesi? literatür böyle diyorum ben sana.

Arabanın değil aks mesafesinin uzunluğundan bahsediyoruz. Clio sümbül misali kaçak kat çıkarsan bir üst sınıfa dahil olmazsın yani. :P

Ben o konuda fikri sabitim. Bence mondeo yanlış oldu. Onun adı başka birşey olup uzatılmış focus şasesine ya da C-Max şasesine başka bir araba yapıp adına mondeo demeliydiler. Hormonu fazla kaçırdılar. Nitekim Volvo bunun ayarını tutturdu.

S40=focus

S60 = fordta karşılığı yok

S80= mondeo ile aynı karoser.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok aslında Mondeo o düzene göre yapılmış ancak genel kalite ve imajı o sınıfla eşik atamadığı için passatla falan karşılaştırılıyor. Aslında kesinlikle iyi araba. Ancak benzinli turbo ve dizel motor getirmekte çok geç kalındı. Bunda fordunda suçu yok. PSA nın fabrikasının kapasitesi yetersizdi. Ne zamanki Kent fabrikasında dizelleri üretmeye başladılar, elleri rahatlayınca koydular.. Birde sedan gerzekliği var ki onu henüz aşabilmiş değiller. Ama bunlar apayrı bir bağlık altında konuşulması gerkeen şeyler bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.