Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

ALmanya'da falan A sütununa takılan belli seyyar navigasyon sistemleri ile uyumlu tutacak satılıyor, hem de 100€ gibi uçuk bir rakama. Belki de onun uzatma kablosu falandır...

Yok abi, mertol abinin dediği yerde sync bağlantıları olacak onları altyapısıdır o yüzden sonradan takılabilir geyiği yapılıyordu... ilk satılan f3'ler hariç...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet 3 saniyeiçinde 2 kez basın anahtarlığa çift kilitleme devreye girer.Işıklar 2 defa yanar söner...Katlanır aynalar kapanır...

Bugün cam açıkken 3 saniye içinde 2 kere bastım kilitlemeye sonra camdan elimi sokup içerden açmayı denediğimde açıldı. Bunu 2 kere denedikten sonra arabaya binip camları kapatıp aynı şeyi denedim yine açıldı. Kapı kilitlemeye dışarıdayken basılı tutunca camları kapattığından basılı tutup dışarıdan deneyemedim ama içeriden hem 3 saniyede 2 kere basarak hem basılır tutarak denediğimde kapı açıldı.

Belki ben yanlış yapıyorum belki de titaniumda vardır style plus'ta yoktur.

Bir ara tekrar denerim de şimdilik hırsıza uğursuza karşı tek güvenlik donanımımız immobilizer görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync ile falan alakası yok. Ford birkaç çeşit USB sonlandırması yapıyor. Kimisi torpido gözünün içerisinde bazılarıda kol dayamanın içerisinde. Bu normalde kol dayamanın içinde USB soketi olan araçlar için. Konsol tesisatında hazırlanmış işte.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sync ile falan alakası yok. Ford birkaç çeşit USB sonlandırması yapıyor. Kimisi torpido gözünün içerisinde bazılarıda kol dayamanın içerisinde. Bu normalde kol dayamanın içinde USB soketi olan araçlar için. Konsol tesisatında hazırlanmış işte.

Şunu demek istiyorum SYNC ile usb vb şeyler oraya gelecek..Bence onun için.

edit: Titanium kol dayama içi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar belki abartıyosun diyeceksiniz ama, kapılardaki hoparlorlerın kenarlarını krom bi çerçeveyle dolansalardı bence iyi olurdu en azından havalandırma ızgaralarına koyacaklarına oraya koysalardı,

Benim Astra da önlerde dediğin gibi krom çerçeveyle dönmüşer ama arkalarda yok; gerçi arkaya binen yarım dünya vatandaşlar genelde oraya bir tepik attıklarından olmaması bir bakıma da iyi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim Astra da önlerde dediğin gibi krom çerçeveyle dönmüşer ama arkalarda yok; gerçi arkaya binen yarım dünya vatandaşlar genelde oraya bir tepik attıklarından olmaması bir bakıma da iyi..

Evet astradaki çok şık duruyor ordan takıldım sanırım:) zaten öne ne koyarlarsa arkaya bi eksiğini koymaya gayret edip deli ediyolar, ambians ışık önde var arkada yok, tweeter önde var arkada yok
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet astradaki çok şık duruyor ordan takıldım sanırım:) zaten öne ne koyarlarsa arkaya bi eksiğini koymaya gayret edip deli ediyolar, ambians ışık önde var arkada yok, tweeter önde var arkada yok

Aynen kardeşim ve bu maliyet politikası artık premium markalara bile sıçramaya başladı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya bu bizim otomatik park niye dikinede park etmiyor tum bosch un yaptigi park sistemlerinde dikinede park ediyor volkswagen dakide dikine park ediyor seatlar bile dikine park ediyor :)

Ford.de ye yazabilirsiniz bunu :)

--- iPhone Yolladı ---

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.