Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'deki Eksiklikler ve Hatalar

Bora A.

Önerilen Mesajlar

Yazılı kılavuzda 40, Pdf olanda 42. sayfada Çift kilitlemeyi kullandığınız sinyal lambalarının üÇ kez yanıp sönmesi gerektiği yazmakta ama benim arabanınki 2 kere yanıp sönüyor. Benim arabada bu özellik hiÇ mi yok yoksa hata mı bilmiyorum da alarm olmayan bir arabada bu özellik önemli bence.
ya onu bende anlamadım mertcan bendede 2 kere yanıyor
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

global kapama tum camlar vs fılan kapama degılmıkı o var:s

içten kilitleme var mı ? çift basın veya basılı tutun, araç içinden kilitleniyor mu bakın bi...

tam emin değilim yok diye biliyorum...Focus II de vardı.. onu kıstılar diye aklımda..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar bişey sorcam benim direksiyon tam duz yapınca araba sag tarafa dogru gıdıyor gıbı gelıyor acaba dıreksıyonu tam duz monte etmemısler olabılırlermı yoksa benmı yanılıyorum

Rot ayarı yapılması gerekir :kıhkıh: Yolun düzlüğünden eminseniz...Yamuk olmaz o :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

canım olmaz öyle şey sen rotbalans ayarına götür direkt onlar baksınlar serviste....direksiyonda vardır belkide boşlluk ...aracın yeni olması değiştirmez hiç kafanı takma git kontrol ettir...sorun cıkmaz............dert etme.........direksiyon milinede bakarlar kafan rahat eder ok... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

canım olmaz öyle şey sen rotbalans ayarına götür direkt onlar baksınlar serviste....direksiyonda vardır belkide boşlluk ...aracın yeni olması değiştirmez hiç kafanı takma git kontrol ettir...sorun cıkmaz............dert etme.........direksiyon milinede bakarlar kafan rahat eder ok... :kıhkıh:

çok teşekkur ederım ılgınızden dolayı cumartesıne kaldı artık umarım duzelır:(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sıkıntı yok emre bey aracın montaj aşamasından sonra düzeltme ayarları yapılırken rot ayarı esnasında direksiyon hafif sağa bakar şekilde rot ayarı yapılmıştır. Bi sıkıntı yok aracınızda servise gidin 20 dk içerisinde düzeltirler sorunu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.