Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

59 dakika önce, Kaan Yagizer yazdı:

Yürümüyor Cengo, iner itersin elemanı... o derece. 

İyi diyorsun da Vmaxi de 0-100 ü de 120lik Kuga tdci+PSden iyi onu söyleyeyim. Bilmiyorum sen Kuga kullandın mı ? 

Xtrail Eu5 ve 2016 yalnız onu da tekrar söyleyeyim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Kaan Yagizer yazdı:

Yürümüyor

1600 kg ağırlıktaki yüksek bir araca 1,5-1,6 120-130 PS motor koyup trafik lambasından kalkışta adam avlamayı düşünmüyoruz nasıl olsa...

Bunlar "cruiser", yani Osmanlıcası ile salına salına gitmek için yapılmış, ÖTV'den gemli fakiristik modeller. 

Hele bir de ailecek doluşup uzun yola gidin sabır neymiş öğrenin.

Gerçekten satış hedefi olarak 5000 adet konulmuşsa aşırı iyimser bir rakam olarak görüyorum.

Geçen yılki 1000 adetin altında akalan satış adedini düşününce zor görünüyor, ama segment geneli için çok gerçek dışı değil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Cem Boneval yazdı:

1600 kg ağırlıktaki yüksek bir araca 1,5-1,6 120-130 PS motor koyup trafik lambasından kalkışta adam avlamayı düşünmüyoruz nasıl olsa...

Bunlar "cruiser", yani Osmanlıcası ile salına salına gitmek için yapılmış, ÖTV'den gemli fakiristik modeller. 

Hele bir de ailecek doluşup uzun yola gidin sabır neymiş öğrenin.

Gerçekten satış hedefi olarak 5000 adet konulmuşsa aşırı iyimser bir rakam olarak görüyorum.

Geçen yılki 1000 adetin altında akalan satış adedini düşününce zor görünüyor, ama segment geneli için çok gerçek dışı değil. 

İşin acı yanı, şu andaki traktöre verdiğimiz paraya, 6-7 ay önce, 180 beygir 320 Nm model alınıyordu be ya. Üstelik navigasyon da standarttı:P 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Bilmiyorum sen Kuga kullandın mı ? 

Kullandım Cengo, şanzıman motor uyumu iyi... atarlı tutarlı değil ama iyi akıyor.

--3 dakika sonra eklendi--
Şimdi, Cem Boneval yazdı:

1600 kg ağırlıktaki yüksek bir araca 1,5-1,6 120-130 PS motor koyup trafik lambasından kalkışta adam avlamayı düşünmüyoruz 

Haklısın ama araba sollamaya falan yeltendiğinde çok pis askıda kalıyorsun. 

Şehirler arasında SUV ile hayat zor değil, nasıl gidilmesi gerektiğini kısa zamanda öğreniyorsun.  bkn. 125ps. C-Max 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam bu style fena olmamış diyordum ki hem almanya hem Türkiye broşüründe benzer rezzim gördüm. 8" dokunmatik olmayan 4,2" ekranlı modellerdeki yol bilgisayarı göstergesi için TFT renkli yol bilgisayarı yazıyor. Bu sanırım 2 satır bamya ekran ? Öyleyse yuh yani. 

kuga.JPG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tam bu style fena olmamış diyordum ki hem almanya hem Türkiye broşüründe benzer rezzim gördüm. 8" dokunmatik olmayan 4,2" ekranlı modellerdeki yol bilgisayarı göstergesi için TFT renkli yol bilgisayarı yazıyor. Bu sanırım 2 satır bamya ekran ? Öyleyse yuh yani. 

kuga.JPG.b0176a6ddc7be7db9f6768a3e58eb221.JPG

Ekran koyalım mi?

Casio'dan bakin bakalim...

Aaaa tamam buldum...

Yaz İnovasyon yaptık hesap makinalı araba yaptık.....

Yarim işi sevmem koyma...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

kuga.JPG

Küçük ekran yok kugada Cenk abi. Yol bilgisayarın hepsi 4.2" renkli ekran.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün sürdük güzel güzel yarın devam [emoji4]
İlk ataklığı güzel beklediğim gibi ama yüksek hızlar umutsuz [emoji4] 

P_20170224_163648.thumb.jpg.cd620827e173a1eb9a798da176b7b816.jpg

Ne kadar yakışıklı çıkmış. Bir adama bu kadar yakışıklı bir araba.
Öhömmm
Ne demek umutsuz [emoji36]

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Otomatik 1.5 titanium 123000 tl olsa çok rahat satardı.ben bile focus yerine bunu alırdım. Tip olarak bir focus değil ama . Hem hanımın istediği olurdu hemde bizim coğrafyaya daha uygun olurdu. Köy yayla rahat rahat gezerdik.Ama edge nin tipine hasta oldum

Zafer Yusoğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.