Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Ben çok baktım. 200'den aşağı hiç bir marka da yok. Highline tiguan var mesela 205 bin falan. Ama onda da titanyumdaki standart donanımlar bile yok..

Kodiaq görmeden karar vermem ben.. Gerçi onun dizeli yok. 

Şu kaça olur burada

KodiaqSE L.pdf

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, H. Cenk yazdı:

Kodiaq görmeden karar vermem ben.. Gerçi onun dizeli yok. 

Şu kaça olur burada

KodiaqSE L.pdf

Bence sizin caddede bunun arkası dışarda kalır, bir yere sığmaz. 150 kağıda bol donanımlı ateca var, 4x4.

İllaki kodyak dersen, bence en az 10 kaat atar atecaya.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Bence sizin caddede bunun arkası dışarda kalır, bir yere sığmaz. 150 kağıda bol donanımlı ateca var, 4x4.

İllaki kodyak dersen, bence en az 10 kaat atar atecaya.

Yok o paralar verilmez. 

1.5 dizel PS titanium  kuga alıp üstünü sen kendin doldurmaya çalış derim naçizane :D:D 

H. Cenk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Emrah Ha. yazdı:

Alternatifleri başka yerde aramaya gerek yok. 119bin TLye 2016 model selective alıp birde 6binTL liquid lpg taktırdınmı Full+Full+4*4+otomatik+az yakan+çok kaçan araç oluyor.

Bizim makyajlı fordlara özel bir ilgimiz var :DEndüstride hatasından bu kadar ders alan başka marka yoktur :D  Makyajla en büyük değişikliği daima FORD yapar ;):P 

Yalnız bizim gibileri keklemenin yolunu da bilir FORD. Mesela ilk nesil Cmaxin makyajında elde kalan dandik makyajsız göstergeleri kullanmaya devam etmişler 6-7 sonra onlar bitince yeni göstergeleri takıp , ilk makyajlı alanlara küfrettirmişlerdi. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6500 tl daha pahalı St Line 'in Titanium'dan fazla olarak ;

19” Alüminyum jant – 235/45

Alüminyum ayak pedalı

Spor süspansiyon

Gri dikişli deri direksiyon

Spor body kit

Siyah tavan rayı

St Line'ın Titanium' dan tek eksik yanı "anahtarsız giriş" diyebilir miyiz ?  

Titanium ile St Line eklenen Konfor Paketi arasındaki fiyat farkı yaklaşık 10 bin tl ... Bu fark deri döşeme koltuk yüzünden mi ?

Otomatik uzun far artık bir çok araçta standart iken , onu 15 bin liralık tekno pakete koymuşlar...Akıllı bagajı da konfor paketine eklemişler...Bu durum hiç hoşuma gitmedi ...

Bir de dolar 3.6 ları gördü; fiyatların düştüğünü görecek miyiz merak ediyorum....

Ozan F. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Vayyy [emoji3]

Yalnız Ford makyajlıda kullandığı paneli makyajsız Focus'a koyduğu da oldu. Mk2 [emoji3]

Ozan bey sorularınızın yanıtları yazılı zaten, yanlış anlamadınız

Unutmadan araçlar dolarla değil euro ile geliyor ve Şubat 10 itibarıyla fiyatı belirlendi. Bu saatten sonra euro düşerse etki eder ancak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok renkli ambiyans olmalı titanyumda bir de, ST Line'da yok. Ama onu Yakup'un listesinde göremedim. Bir de LED halkalı stoplar var, onlar da ST Line'da kesin yok, titanyumda olma ihtimali var.

Navigasyon niye yok arkadaş :P Gerekli olduğu için değil, ara birimde güzel durduğu için istiyordum ben ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Murat Kavuk yazdı:

Çok renkli ambiyans olmalı titanyumda bir de, ST Line'da yok. Ama onu Yakup'un listesinde göremedim. Bir de LED halkalı stoplar var, onlar da ST Line'da kesin yok, titanyumda olma ihtimali var.

Navigasyon niye yok arkadaş :P Gerekli olduğu için değil, ara birimde güzel durduğu için istiyordum ben ..

İtiraf et senin koç Mert Navi olmadan çıkmıyor yola ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart olmadığı sürece olabilirdi, zararı olmazdı nasıl olsa 70 bin aşılmış.
Bence konfor ve teknoya revize şart. 4 pakete bölseler bari.

@Murat Kavuk abi şasi no yok ya, detayı bilmiyorum. Katalog çıksın güncelleyeceğim.

--16 dakika sonra eklendi--

--------------------------

Trend X sunmadıkları çok iyi olmuş. Style ile arasında oldukça fazla fark var, bunlar olmadan 2017'ye giriş yapılamazdı.

Makyajsız Trend X'te olmayıp, Style'da olanlar

• Arka park sensörleri

• Elektrikli park freni

• Gündüz yanan LED farlar

• Deri kaplı vites topuzu

• Manuel 6 yönlü sürücü koltuğu (4 idi)

• Yağmur sensörü

• Otomatik yanan farlar

• Otomatik kararan iç dikiz aynası

• Ford SYNC ve Acil Durum Yardımı (BT)

• Portatif müzik çalar bağlantı soketi (USB)

Ve sanıyorum bunlar da artık var.

• Karartılmış arka camlar
  • Gecikmeli sönen ön farlar
  • Sürücü koltuğunda ayarlanabilir bel desteği
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Titanium'a siyah 19'ları almak için en ekonomik yol :D 

+19’’ Jant Paketi = 2.670 TL (Liste fiyatı, indirim olur az.)

+19’’ Siyah Jant 1300 x 4 = 5.200 TL (Fordaksesuar.com liste fiyatı, üzerine indirim de alınabilir.)

-19’’ Lastik 769 x 4 = 3.076  TL (Conti. Ucuzu yok gibi)

-19’’ Jant satışı x 4 = 3.000 TL  (Üzerinde gelen 19''u kullanmadan sök, sat. En az 3 bin eder.)

Ödenen: 7.870 TL (%3 indirim ile 7630 TL)

Satılan ve cepte kalan: 6.076 TL (1.794 TL zaten dışardan alacaklar için maaliyet)

Aslında ödenen: 4.800 TL

F/O, siyah jantı opsiyon sunmayınca 2K uçuyor :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11.02.2017 - 12:34 tarihinde, H. Cenk yazdı:

alıncak araba değil. 

xenon yok, nav yok , sony yok , parçalı deri yok , anahtarsız giriş yok, elektrikli bagaj kapağı yok, LED stop yok, spoiler yok . 

Yokoğlu yok. 

Piyasaya bakılırsa bence fiyatlar özellikle dizel otomatik alternatif olarak çok iyi ama herşeye rağmen adam akıllı ses çıkaran bi multimedya ve koltuk ısıtmayı titaniumda standart koymaları lazımdı...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.