Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Ben bu aracı çok uzun süre bekledim ve sonra ötv muhabbeti çıkınca bununla beraber beğendiğim diğer araç olan tuscon elite modelini aldım. Şimdi fiyat ve donanım paketini görünce iyi ki beklememişim diyorum. Titanium paket bu aracı alacak çoğu kişi için yetersiz kalacaktır. Ankara'da veya benzeri soğuk yerlerde yaşayıp da bu aracı koltuk ısıtma olmadan alacak adam yok denecek kadar azdır.  E koltuk ısıtma için verilecek fark 15bin TL! Malum tek başına eklenemiyor. Hadi tekno paket olmadan da yaşanır diyip sineye çekeriz. Led takıntısı yapanlar gerçekten Led ile kiyasladilar mi aydınlatma performansını bilmiyorum ama bence Led sadece görüntü için tercih edilebilir. Aydınlatma performansı isteniyorsa xenon far alınmalı. E o da 5700tl etti bize 161.600 TL . Ford kuga gibi ikinci elde bir aydan önce satamayacagimiz bir araca 161.600tl vereceğiz, üstelik araba 4x4 bile olmayacak, ayrıca hala eksik güvenlik opsiyonları olacak,mantıklı mı? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Diğer türlü 4x4 ve tüm ekipmanları alabilecek durum vardı yine almadınız, değişen bir şey yok anlaşılan. Türkiye'de satılan SUV pazarına iyi bakmalı.

Deri koltuğu bu paketten hariç satın önerisi markaya iletildi ayrıca, ya tutarsa. O zaman ki fiyat için bkz stline

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Haldun K yazdı:

Ben bu aracı çok uzun süre bekledim ve sonra ötv muhabbeti çıkınca bununla beraber beğendiğim diğer araç olan tuscon elite modelini aldım. Şimdi fiyat ve donanım paketini görünce iyi ki beklememişim diyorum. Titanium paket bu aracı alacak çoğu kişi için yetersiz kalacaktır. Ankara'da veya benzeri soğuk yerlerde yaşayıp da bu aracı koltuk ısıtma olmadan alacak adam yok denecek kadar azdır.  E koltuk ısıtma için verilecek fark 15bin TL! Malum tek başına eklenemiyor. Hadi tekno paket olmadan da yaşanır diyip sineye çekeriz. Led takıntısı yapanlar gerçekten Led ile kiyasladilar mi aydınlatma performansını bilmiyorum ama bence Led sadece görüntü için tercih edilebilir. Aydınlatma performansı isteniyorsa xenon far alınmalı. E o da 5700tl etti bize 161.600 TL . Ford kuga gibi ikinci elde bir aydan önce satamayacagimiz bir araca 161.600tl vereceğiz, üstelik araba 4x4 bile olmayacak, ayrıca hala eksik güvenlik opsiyonları olacak,mantıklı mı? 

Tam deri olmadığı için koltuk ısıtma o kadar gerekli bir opsiyon değil. Öyle bile olsa, ford'un aksesuar olarak sattığı xvision koltuk ısıtma kiti var, o da alınabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu akşam üzeri Antalya dönüşü Otokoç Arkas Yenibosna'ya uğradım aracı yakından göreyim diye....

Siyah bir Titanium vardı.

Bir tek yere ayar oldum.Arka kapı kaplamaları.Aşk olsun o ne öyle arkadaş bu çağda.140-150bin tl fiyatlandırması olan bir araç .Yani hala bu plastik malzeme böyle bir araçta?

Tek burası kafamı karıştırdı....Yani bu kadar önemsenip malzemeden çalınıyorsa dedim?

Neyse ,,,,,ST ye sordum;sunroof lu xenon lu bir aracın mayıs ayında olabileceğini söyledi.

Onların yalancısıyım.Zaten kendi 40.yıl ımın satışını bekliyorum .Acelem yok....Bu arada neler olur neler....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Cuneyt Ertul yazdı:

Bir tek yere ayar oldum.Arka kapı kaplamaları.Aşk olsun o ne öyle arkadaş bu çağda.140-150bin tl fiyatlandırması olan bir araç .Yani hala bu plastik malzeme böyle bir araçta?

Tek burası kafamı karıştırdı....Yani bu kadar önemsenip malzemeden çalınıyorsa dedim?

Bu hep böyleydi Kuga doğduğu andan beri böyle. Focus da öyle.

Golf 7'de, Tiguan da öyle, Astra da böyle. Kore menşei araç tercih edin :yeah: (Tucson)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu akşam üzeri Antalya dönüşü Otokoç Arkas Yenibosna'ya uğradım aracı yakından göreyim diye....
   Siyah bir Titanium vardı.
   Neyse ,,,,,ST ye sordum;sunroof lu xenon lu bir aracın mayıs ayında olabileceğini söyledi.
   Onların yalancısıyım.Zaten kendi 40.yıl ımın satışını bekliyorum .Acelem yok....Bu arada neler olur neler....

Merhabalar 40. Yılın ilan linki var mı acaba...
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Golf 7'de, Tiguan da öyle, Astra da böyle. Kore menşei araç tercih edin :yeah: (Tucson)

focus 4'ün tasarımını bize bıraksalar, E segmenti kalitesinde focus yapardık herhalde.. sonra da pahalı diye almazdık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Erhan Ersöz yazdı:

focus 4'ün tasarımını bize bıraksalar, E segmenti kalitesinde focus yapardık herhalde.. sonra da pahalı diye almazdık :)

Sadece fiyat da olsa iyi Avrupa'da üretim şartları da uzak doğudan farklı çok rahat değil Avrupalı, belli oranda geri dönüşümü zorunluluğu var.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Diğer türlü 4x4 ve tüm ekipmanları alabilecek durum vardı yine almadınız, değişen bir şey yok anlaşılan. Türkiye'de satılan SUV pazarına iyi bakmalı.

Deri koltuğu bu paketten hariç satın önerisi markaya iletildi ayrıca, ya tutarsa. O zaman ki fiyat için bkz stline

Bunu bana yazdıysanız ne demek istediğinizi hiç anlayamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Serdar yaman yazdı:

Merhabalar 40. Yılın ilan linki var mı acaba...

Selamlar 

Buraya ekliyorum .Umarım yasah değildir:)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2016-40.yil-paket-sahibinden-395220309/detay/

--3 dakika sonra eklendi--
12 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

Golf7 böyle değil:) Az da olsa bu sertlikte değil....

Bu bildiğiniz hyunda accent....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Style idare eder alınabilir diyordum ki tam donanım listesine bakınca vazgeçtim. Niye ?

Style'da siyah da olsa tavan rayı yok, arka ortada kol dayama (dolayısıyla bardaklık) yok ve ambians ışıklandırma yok. Eminim bizdeki tek göz ışık vardır ve de  baş üstü gözlük koyma yeri de  yoktur.  

Arka kol dayamayı çıkarmak kimin aklına geldi tebrik ediyorum. 

Bir kısım arabayı arka kol dayamasız üretelim diye planlayanı da tebrik ediyorum. 

İyi ki ABS yi falan sadece üst donanıma koymuyorlar  :( 

H. Cenk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

37 dakika önce, H. Cenk yazdı:

Style idare eder alınabilir diyordum ki tam donanım listesine bakınca vazgeçtim. Niye ?

Style'da siyah da olsa tavan rayı yok, arka ortada kol dayama (dolayısıyla bardaklık) yok ve ambians ışıklandırma yok. Eminim bizdeki tek göz ışık vardır ve de  baş üstü gözlük koyma yeri de  yoktur.  

Arka kol dayamayı çıkarmak kimin aklına geldi tebrik ediyorum. 

Bir kısım arabayı arka kol dayamasız üretelim diye planlayanı da tebrik ediyorum. 

İyi ki ABS yi falan sadece üst donanıma koymuyorlar  :( 

Cenk abi, gümüş tavan rayının aksesuar fiyatı (orjinal) 1180 TL fiyatı var. Gözlük kabı da ayarlarız (bilmiyorum belki de vardır). Ambiyans olmaz, çünkü o style. Ama ışıklandırma ile ilgili sıkıntı olduğunu sanmıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.