Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Makyajlı Kuga Fiyat Ve Donanım Listesi

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

6 dakika önce, Umit Yasar yazdı:

Hocam kusuruma bakmayin

1. Fiyati yanlis yazmisim.

2. Karma karisik anlatmisim.

3. Jeep in kampanyasini internetten ogrendim.

http://www.arabakeyfi.com/yeni-jeep-renegade-16-dizel-otomatik-fiyat-listesi-aciklandi-2017-02-28-3384.html )

4. Metroda yazmamak gerekiyormus.

Estğç :) Bu araba yeni geldi, aynı süreç bunun için de geçerlidir bence.

Ayrıca bu bir kampanya değil ama zaten fiyat böyle dediğim gibi yeni geldi araba. (Ek bilgi, kendisi B segmentidir.)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 saat önce, Umit Yasar yazdı:

Merhabalar acaba otomatik dizel style paketini en uygun kaca dustuler?

Ankara da o 350 tl yi bile dusmediler!

Jeep renegate 2017 sun roof olmayan dolu otomatik dizelinde indirim yapmis 128k.

Seytana uyup fiata gidip onu alacaktim neredeyse!...

Insaf hiz degilse 350 yi alma :)

Ben vazgeçtim :) ama bir arkadaş inatla almak istiyor. Bayiye sormuş biraz bekle belki kampanya olabilir demişler. 

1 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Ana donanımlar konusunda katılıyorum. Ama opsiyonlar konusunda ben kendi istediğimi bulamıyorum bir türlü bu araçta. Bir kaç örnek vermek gerekirse;

Eğer araçta anahtarsız giriş de varsa, elektrikli bagaj kapağı epey kullanışlı bir özellik. Kuga da bu özellik uzun süredir vardı. Şimdilerde bir çok rakibi de bu özelliği standart donanımlarına koyuyorlar. Ancak otosanın yeni listesine göre bu opsiyona ancak 15 bin liralık deri paketi ile birlikte ulaşıliyor

Ben söyledim ya elektrikli kapak ya titaniumda standart olmalıydı. Ya tekbaşına opsiyon ya da mesela xenon ve/veya anahtarsiz girişle paket edilmeliydi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim tüm arabalarda çok sinir olduğum donanım. Boy itibarıyla hep indirmek istiyorum ama birçok arabada. Ya arkada ya da sürücü koltuğunda olmak bu sebeple istiyorum. Aşağı yukarı oynamayan koltuk olur mu hiç? Video'da söyleyecektim tekrar bahsi geçti iyi oldu.

Bu yüzden 2010'dan küçük 2008'den büyük Focus 2 Titanium tercih sebebi :P:D:zha: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nasıl yani, kuganın yolcu koltuğunda yükseklik ayarı yok mu.? Cmaxda hepsi 4 yönlü diye geçiyor ve hepsinde yükseklik ayarı var. Ayrıca sırtlık ayarı farklı şey, yön ayarı farklı şey diye biliyorum ben.

Ayrıca arka koltuklarında bile sırtlık ayarı olan bir aracın, ön koltuğunda yükseklik ayarı olmaması garip değil mi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

38 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Nasıl yani, kuganın yolcu koltuğunda yükseklik ayarı yok mu.? Cmaxda hepsi 4 yönlü diye geçiyor ve hepsinde yükseklik ayarı var. Ayrıca sırtlık ayarı farklı şey, yön ayarı farklı şey diye biliyorum ben.

Ayrıca arka koltuklarında bile sırtlık ayarı olan bir aracın, ön koltuğunda yükseklik ayarı olmaması garip değil mi.

Aynen yok abi.

C-max Titanium böyle 6 yönlü. Ford 4 yazdıysa yanlış yazmış, düzelttirme talep edelim.

xfcfBpS.thumb.jpg.bb8d87c64e0bcc7688511a60c4c69593.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

4 dakika önce, Murat Kavuk yazdı:

Ne diyeyim, çok şaşırdım. Bunu düşünmemişim. İhtimal bile vermemiştim.

Şimdi kurt düşürdün aklıma vallahi abi :D Yoktu diye hatırlıyorum :D 

Düşünüyorum

Düşünüyorum

Düşünüyorum

Bakıyorum

Bakıyorum

Bakıyorum

Normal Titanium sürücü koltuğu bunun birebir aynısı. Bel desteğini saymazsak 6 oluyor.

Screen Shot 2017-03-10 at 18.53.27.png  Screen Shot 2017-03-10 at 18.56.01.png

Öte yandan. 10 yönlü elektriklinin 10 yönü nasıl oluyor anlamadım :D Bunda elektrikli diye bel desteğini de mi sayıyor acaba? Ama 6 ve 4 yönlü diye verilen manuellerin ikisinde de bel desteği var zaten.

Screen Shot 2017-03-10 at 18.54.44.png

Screen Shot 2017-03-10 at 18.54.51.png

--2 dakika sonra eklendi--
4 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Emin miyiz ya? Gecen hafta sahsuvaroglundaki titanium kugayi minciklarken ben en alta kadar indirdim koltugu... hatta sonra murat abi geldi tekrar yukseltti falan...? @Murat Kavuk @Yakup Çağatay 

Şüpheye soktunuz beni de :D Lansmana katılan bir arkadaşa sordum sen hatırlıyor musun diye :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Ben cok cok eminim... Ilk yaptigim sey koltugu en alta almaktir, sonra sagini solunu kurcalarim. Sen yine de yarin bir incele ??

Siz Titanium baktınız, ben ST-Line hep :D Belki st-line ile yoktur, göreceğiz bakalım. Durum senin dediğin gibiyse ki öyle görünüyor donanım listesi hatalı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Yakup Çağatay yazdı:

Siz Titanium baktınız, ben ST-Line hep :D Belki st-line ile yoktur, göreceğiz bakalım. Durum senin dediğin gibiyse ki öyle görünüyor donanım listesi hatalı.

Benim ilk aklima gelende tit-stline farki oldu... ama ne olursa olsun bunun olmamasini kabul etmek cok zor, murat abinin yukaridaki "yikilisini" gordum yani ?Adam pes etti resmen ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2 dakika önce, Mert Yürüyen yazdı:

Benim ilk aklima gelende tit-stline farki oldu... ama ne olursa olsun bunun olmamasini kabul etmek cok zor, murat abinin yukaridaki "yikilisini" gordum yani ?Adam pes etti resmen ?

:yeah: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şimdi, Mert Yürüyen yazdı:

Emin miyiz ya? Gecen hafta sahsuvaroglundaki titanium kugayi minciklarken ben en alta kadar indirdim koltugu... hatta sonra murat abi geldi tekrar yukseltti falan...? @Murat Kavuk @Yakup Çağatay 

Pek oraya odaklanmamışım, hatırlayamadım. Doğru diyor olabilirsin :) 

Ben de dingiltere kataloğuna baktım. Orada da yolcu koltuğu yükseklik ayarı sadece full deri koltuklu X paket ile geliyor görünüyor. Yani otosanın donanım listesi ile uyumlu. Sanki yok gibi Mert, umarım doğru hatırlıyorsundur.

koltuk.jpg

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.