Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2017 Ford Fiesta Tanıtıldı

Önerilen Mesajlar

29.11.2016 - 21:15 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

B-Max finito abi.

A-Line olması gerekiyor geçen söylediydim.

Devamı;

2017 Ford Fiesta10.jpg2017 Ford Fiesta11.jpg

Yukarda yazıyormuş ya :D Active Serisi yani A-line. Muhtemelen diğer bineklere de gelecke.

Bu arada antene devam...

--22 dakika sonra eklendi--

Biraz da Vignale

2017 Ford Fiesta14.jpg

2017 Ford Fiesta13.jpg

2017 Ford Fiesta12.jpg

--1 dakika sonra eklendi--

Ford focis ile birlikte active titanium vignale gibi donanımlar gelecek gibi.özellikle active focus olursa güzel olabilir 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

29.11.2016 - 19:46 tarihinde, Yakup Çağatay yazdı:

Vignale'ye bak sen, Jantlar harbiden Ford dışı. 

29.11.2016 - 19:04 tarihinde, Serdar yaman yazdı:

Adam gibi jant yapmayı öğrenmiş gibi ford mühendisleri emoji3.png

29.11.2016 - 19:11 tarihinde, Emre Dikmen yazdı:

O jantlar mondeoya taksan bile yadırgamaz

jantlar çok şık olmuş. vignale 4 kapı ve powershift gelirse tam istediğim paket olur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

7 saat önce, Yakup Çağatay yazdı:

MK3 Focus'un min. arka diz mesafesi 849 mm

MK7 Fiesta'nın min arka diz mesafesi 839 mm

Yani 1 cm daha az, baş mesafesi de yaklaşım 1 cm daha az. 

Pardon da bunlar Fiesta'nın ne kadar büyük olduğundan çok  Focus'un ne kadar dar olduğunun göstergesi.

Araç 7 cm uzuyor ve bunun sadece 1.5 cm'si oturanı rahatlatmaya harcanıyorsa gidip bir daha Honda Jazz'a bakmalarını öneririm. 

Bu arada Active'in kimlerden esinlediğini de bilelim, hatta Hyundai ile isim bile aynı.

Polo Cross ve i20 Active

Volkswagen-CrossPolo-2014-wallpaper.jpg

Hyundai-i20_Active-2016-wallpaper.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Cem Boneval yazdı:

Pardon da bunlar Fiesta'nın ne kadar büyük olduğundan çok  Focus'un ne kadar dar olduğunun göstergesi.

Araç 7 cm uzuyor ve bunun sadece 1.5 cm'si oturanı rahatlatmaya harcanıyorsa gidip bir daha Honda Jazz'a bakmalarını öneririm. 

Aynen öyle, Volkan abi kendine düşündüğü için kıyaslasın diye verdim.

Araç 7 cm uzamış zaten demişler ön uc arka ve uc uzadı diye, belli ki Aero'ya harcamışlar onun da sonucu ortada.

Gördüğüm kadarıyla sınıf lideri ve yine ağabeyini yakalamış. Tercih işte kimi onu kimi bunu yapıyor, her şey gibi.Yakıt deposunu ön kısma koymak büyük buluş olmasa gerek :D 

Akıllı Ford ön koltuklara ayar çekmeliydi bence. (İnceltmek gibi)

Bu arada göz alıştı gibi şu ön fara :D

CynG_UgXUAACILt.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bir şey dikkatimi çekti, titanıum hariç diğerlerinde 4 cam otomatığının sadece ıkı tanesını gördüm sürücü tarafında

--11 dakika sonra eklendi--
01.12.2016 - 08:56 tarihinde, Cem Boneval yazdı:

titanıum da 4 cam otomatiği çok rahat görünüyor ama diğerlerinde göremedim bilmiyorum ama dikkatimi çekti. :sofeer:

fiestaic.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

25 dakika önce, Cem Uygun yazdı:

bir şey dikkatimi çekti, titanıum hariç diğerlerinde 4 cam otomatığının sadece ıkı tanesını gördüm sürücü tarafında

--11 dakika sonra eklendi--

Çok şey yapmayın hocam onları :D Bunların kimisi pc tasarım fotoğrafları, kimisi zaten 2K. Ayrıca Avrupa ülkeleri Türkler gibi donanım manyağı değil Titanium olup 2 cam otomatik araç alıyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...

Güncel bilgi : Selam arkadaşlar, ülkemize 4 adet yeni Fiesta geçtiğimiz haftalarda limana indi. Muhtemelen sonradan İstanbul Autoshow'a katılmaya karar veren Ford, yeni Fiestaları da getirmeden önce bir daha sergileyecek. Bu arada aralarında bir de Sedan olduğu söyleniyor ancak görevlilerin araçlar konusundaki bilgileri biraz kısıtlı olduğu için bundan emin olamadım.

Ford-Fiesta-ST-Line-5door-2017-5120x2880-015.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bilgi için teşekkürler.

Autoshow için sonradan katılmaya karar veren bilgisi sanırım 'yalan yanlış katılmayacak' diye yazan siteler yüzünden çıktı :)  Hep katılacaktı zaten kararı sonradan vermediler çünkü. 

Araçlar sergi için de olabilir test verisi toplamak için de, bakalım :)  Sedan da olabilir tıpkı mk6 gibi farklı ülkelerde sunuluyordu yine dediğim gibi test verisi.Son ince ayar için :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rica ederim, ben de o sitelerin yalancısıyım :) Fuar amaçlı olduğu doğrulandı, hangi fuar olduğunu bilmediklerini söylediler aklıma İstanbul'dan başka bir seçenek gelmedi. 14 şubat canlı yayınına koysalar hiç fena olmaz açıkçası :) En kötü ihtimal Martta Geneva'da görürüz yeniden sanırım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.