Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Netflix Türkiye'de!

Önerilen Mesajlar

1 saat önce, Cem Boneval said:

Bu iş iyi oldu vallahi, ameliyat sırası beklerken Jessica Jones ilk bölümünü bitirdim.

Bir dahaki beklemede de Marcos'a başlarım.

Narcos çok çok güzel bir dizi hocam.

her bölümü bir film kıvamında. hele o intro müziği beni benden alıyor.

şiddetle tavsiye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3 dakika önce, Cem Boneval said:

Yanlış hareketler bunlar... :kıhkıh:

...genç adam üstad, hatun kısmının öfkesi üzerine dolu gibi yağdığında kaçacak yer arayacak ama çok geç olcek :)

@Yakup Çağatay kardeşim ... akıllı adam hatunun sorularına / taleplerine 

- Olur

- Tabi ki

- Evet

... cevapları veren kişiye denir. Repertuarın daha kalabalık olması gerekmiyor, ya da kısaca "sen nasıl dersen öyle yapalım canım!" tümcesini kullanırsın ... olur, biter. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

11 dakika önce, Cem Boneval said:

Yanlış hareketler bunlar... :kıhkıh:

2 dakika önce, Kaan Yagizer said:

...genç adam üstad, hatun kısmının öfkesi üzerine dolu gibi yağdığında kaçacak yer arayacak ama çok geç olcek :)

@Yakup Çağatay kardeşim ... akıllı adam hatunun sorularına / taleplerine 

- Olur

- Tabi ki

- Evet

... cevapları veren kişiye denir. Repertuarın daha kalabalık olması gerekmiyor, ya da kısaca "sen nasıl dersen öyle yapalım canım!" tümcesini kullanırsın ... olur, biter. 

Ben bişey kaçırdım galiba :D 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynen, bizim evde her zaman son söz bende: "Peki karıcım..." (Biliyorum çok bayat ama espri falan değil tamamen gerçek)

En kıymetlisi eşin söylemeden hissedip/tahmin edip yapmak ama erkeklerin empati yeteneksizlkikleri çoğunlukla buna izin vermiyor.

Ayrıca Kaan kızımız hiç öyle öfke yağdıracak biri de değil netekim :kıhkıh: 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 saat önce, testuser said:

Ben bişey kaçırdım galiba :D 

Böyle temizdir işte :P 

Bizimki biraz garip yerlerde tepkiler verebiliyor :zha: Şaşırtıyor ama alıştım artık şaşırmıyorum :D 

---

Shift + Cntrl + Alt + S ile ek menü çıkartabiliyorsunuz.

Böylelikle 1080p izlerken bile kotayı daha az harcamak mümkün, ortalama 3000 bitrate iyidir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

26 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Böyle temizdir işte :P 

Bizimki biraz garip yerlerde tepkiler verebiliyor :zha: Şaşırtıyor ama alıştım artık şaşırmıyorum :D 

Bak ne güzel alışmışsın :) pozitif kan grubu olan anne-babadan negarif olabilmişsem hele de bunu 0'la taçlandırabilmişsem seni şaşırtmam çok normal bence :) 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

içinde gizli bir "evil existence" var mı bilmiyorum da geçen ozanın Güven Özveri Tecrübeli olduğunu söylediğimde göktürklerden bahsedecek kadar temiz cidden. Hala olayın şokunda olurdum da beni kahve ile zehirleme planları içime şüphe düşürdü

Tr'de upload hızları ciddi vahimken stream işinde en başarılı çözüm netflix olabilir. Aslında digiturk ve teledünyanın da online webtv stream'leri var ki maçları da oradan izliyoruz ancak kalitesi baya vahim ki geçen maç izlerken telefona gelen bildirimlerden pozisyonun gol olup olmayacağını bilerek izlemek biraz garip gelmişti bana.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

40 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Shift + Cntrl + Alt + S ile ek menü çıkartabiliyorsunuz.

Böylelikle 1080p izlerken bile kotanızı daha az harcaman mümkün, ortalama 3000 bitrate iyidir. 

Buna ek olarak diyelimki alt yazı şuan yok (ki öyle çoğu filmde yok) alt yazıyı bir yerden indirip bunlara adapte edebilirsiniz bunun için kısayol

Shift + Cntrl + Alt + T

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

narcos, house of cards vb birkaç netflix dizisini torrent ten indirip seyrediyorduk ne güzel.. adamlar şimdi buraya geldi, indirmeye devam edersek ayıp olacak ama.. kota işi ne olacak.. evde sinema sistemi var.. dizileri 720p 5.1 seyrediyorum bir bölüm 1 gb.. stereo olursa 300 mb..tat vermez aksiyonda.. darama olursa sorun yok.. peki bu arakadaşlar yayınları nasıl veriyor.. mkv 1 gb iken, online kaç gb..?

bence limitsiz kotasız adilsiz internet işinede girmeliler.. zaten hitap edecekleri kesim biraz paralı olmalı, kotasız veya yüksek ayda 100 tl ye gelebilecek net bağlantısı.. e bu paralı insanların zaten bu dizileri seyredecek vaktide olmaz.. evde bulunsun diye bulundururlarsa başka..

illaki bir pazar araştırması yapmışlardır ama bizim burada bile kablo tv gelse diye dilekçe toplantı, 2000 daire için kablo tv geldi ama bizim girişte 16 daire var sanırım 10 tl lik analog tv  abonesi bile yok.. ben kablonet ve odalarda analog tv kullanıyorum+digiturk..

hele bir süre geçsin bakarız bir çaresine.. şimdilik bana hitap etmez..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Low (0.3 GB per hour)
  • Medium (SD: 0.7 GB per hour)
  • High (Best video quality, up to 3 GB per hour for HD and 7 GB per hour for Ultra HD)
  • Auto (Adjusts automatically to deliver the highest possible quality, based on your current Internet connection speed)

https://help.netflix.com/en/node/87

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Medium 200 kb/s yani 2 mbit hızda internet gerektiriyor. Hd olan ise 833 kb/s, yani 8 mbit gerektiriyor. Bizim internet tarifelerimizin çoğunluğunun sonunda "kadar" yazdığını öngörürsek hd işi özellikle "prime time" denen yoğun vakitlerde yalan olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 10 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.